Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danqoo nie znam, obczaje
1
@STALU rozkręci, ja miałem to samo i z rok temu zacząłem a teraz dokończyłem i jest git. BB dawno oglądałem ale większe wow na pewno robi i po BCS jeszcze raz obejrze
@TheNekro94 postacie Vargi i Lalo na wielki plus jak dla mnie dlatego serialu, wątek kryminalny to trzyma
0
Better Call Saul czy Breaking Bad? Jestem na 6 sezonie BCS i do tego serialu sie chyba 4 razy zabierałem tak mnie 1 sezon wynudzil, ale ostatecznie nie żałuje
11
Ciekawe w jakim klubie pierwszy związek męski sie objawi
0
Pisałem ostatnio że ten trener jest słaby, wystarczy oglądać mecze. W tym sezonie grają przeciętnie
0
@Cule1234 Barcelona rozważa Xaviego
0
@Kidd ale głupio tak pisać przed rozstrzygnięciem że dołącza, obyś sie nie zdziwił
0
@Kidd piszesz to jako pewnik, na jakiej podstawie?
1
@Arczi87 zatrudnieni terenrzy są ograniczeni i nie mają własnej wizji, Xavi to doskonały przykład i zakładnik tamtej Barcy
1
@PatrychoO białe przyniosły szczęście na mundialu i pewnie będą o raz częstsze
0
@Michael24 dla mnie Vinicius o wiele mniej wkurzający od nich
0
@Arden Rldrygo to cham tylko cichy, z Messim pokazał jaki jest mądry
3
@qbuteq tylko że obecny Real to za miesiac bedzie inny Real, oni grali miesiąc temu o wiele lepiej
3
Te gole po spalonym i skupianie uwagi powinno być jasno określone w przepisach, albo wszystkie takie gole sie nie liczą albo liczą, bo przez to Lipsk jest w plecy a Realowi taką bramke uznali w lidze tydzień później
0
Ten Olmo za Raphinhe to by bylo wzmocnienie
3
Openda 12 zawodnik madrytu
1
Vinicius wyzywany od małp a ma wiecej inteligencji na boisku niż nie jeden białas, tym ruchem do środka to pokazał
1
Frajerski Lipsk, a Vinicius bardzo mądre zachowanie
5
Tomasz Hajto i jego miłość do Realu Madryta, ale cringe w polsacie xdd
3
Jakby prawidlowego gola uznali Lipskowi w poprzednim meczu to real by zrobil papa
3
Łunin im poprzedni mecz wybronil i tu będzie to samo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Bellingham zajechany czy mu się już nie chce? Bo rusza sie jak wóz z węglem
1
Ten Openda obsrał gacie dlatego tych dwóch nie strzelił
10
Mbappe jest mocny
7
Nieźle sie ludziom we łbach przewraca xd
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30656105,wybrali-dla-synka-imie-ksiecia-ciemnosci-opinia-rjp-konotacje.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Follow
0
Co robi taka operacja mięśnia, wycinaja coś, zszywają?
0
Niech już przychodzi ten Flick bo chce zobaczyc Barce na wyzszych obrotach niż to slow-mo co gramy od lat
0
Właśnie tak trzeba grać na szybkosci i widać jak Lazio nie nadąża
0
@partymaker a to pewnie komentuje ligi ktorych nie oglądam