0

@Danqoo nie znam, obczaje

1

@STALU rozkręci, ja miałem to samo i z rok temu zacząłem a teraz dokończyłem i jest git. BB dawno oglądałem ale większe wow na pewno robi i po BCS jeszcze raz obejrze
@TheNekro94 postacie Vargi i Lalo na wielki plus jak dla mnie dlatego serialu, wątek kryminalny to trzyma

0

Better Call Saul czy Breaking Bad? Jestem na 6 sezonie BCS i do tego serialu sie chyba 4 razy zabierałem tak mnie 1 sezon wynudzil, ale ostatecznie nie żałuje

11

Ciekawe w jakim klubie pierwszy związek męski sie objawi

0

Pisałem ostatnio że ten trener jest słaby, wystarczy oglądać mecze. W tym sezonie grają przeciętnie

0

@Cule1234 Barcelona rozważa Xaviego

0

@Kidd ale głupio tak pisać przed rozstrzygnięciem że dołącza, obyś sie nie zdziwił

0

@Kidd piszesz to jako pewnik, na jakiej podstawie?

1

@Arczi87 zatrudnieni terenrzy są ograniczeni i nie mają własnej wizji, Xavi to doskonały przykład i zakładnik tamtej Barcy

1

@PatrychoO białe przyniosły szczęście na mundialu i pewnie będą o raz częstsze

0

@Michael24 dla mnie Vinicius o wiele mniej wkurzający od nich

0

@Arden Rldrygo to cham tylko cichy, z Messim pokazał jaki jest mądry

3

@qbuteq tylko że obecny Real to za miesiac bedzie inny Real, oni grali miesiąc temu o wiele lepiej

3

Te gole po spalonym i skupianie uwagi powinno być jasno określone w przepisach, albo wszystkie takie gole sie nie liczą albo liczą, bo przez to Lipsk jest w plecy a Realowi taką bramke uznali w lidze tydzień później

0

Ten Olmo za Raphinhe to by bylo wzmocnienie

3

Openda 12 zawodnik madrytu

1

Vinicius wyzywany od małp a ma wiecej inteligencji na boisku niż nie jeden białas, tym ruchem do środka to pokazał

1

Frajerski Lipsk, a Vinicius bardzo mądre zachowanie

5

Tomasz Hajto i jego miłość do Realu Madryta, ale cringe w polsacie xdd

3

Jakby prawidlowego gola uznali Lipskowi w poprzednim meczu to real by zrobil papa

3

Łunin im poprzedni mecz wybronil i tu będzie to samo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Bellingham zajechany czy mu się już nie chce? Bo rusza sie jak wóz z węglem

1

Ten Openda obsrał gacie dlatego tych dwóch nie strzelił

10

Mbappe jest mocny

0

Co robi taka operacja mięśnia, wycinaja coś, zszywają?

0

Niech już przychodzi ten Flick bo chce zobaczyc Barce na wyzszych obrotach niż to slow-mo co gramy od lat

0

Właśnie tak trzeba grać na szybkosci i widać jak Lazio nie nadąża

0

@partymaker a to pewnie komentuje ligi ktorych nie oglądam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?