1

Ale Lewy zepsul podanie Yamala jakby mu odegral moglo być juz 3

1

Yamal przezajebisty co mecz co raz wiecej pokazuje

2

Xavi zostan jak to ma tak wyglądać

1

Jessst Fermin krol i brawo dla Raphinhi

3

Yamal i Cubarsi sa piekni, graja z jajami w takim wieku

5

Wystarczy na niego spojrzec, wygląda jak dziecko

4

@sergio5 nudny już jest

1

@Kidd ja przed meczem nie ale w trakcie sie to poczuje

1

@Popitek12 PSG i Bayern

0

@MesQueUnClub_87 no właśnie Polska to chyba słowo klucz, Hiszpan czy Katalończyk by nawet o tym nie pomyślał, dla niektorych piłka to tylko biznes i Fifa i składy z FUT

0

@FcPortoFan1999 zobacz na dole, a wczensiej byla o tym dyskusja i sporo chetnych

0

Dzisiaj Yamal daje nam awans to wzyscy co go sprzedaja będą odszczekiwać te swoje bzdury

0

@4drian0 no właśnie późno na to wpadlem, a poza tym szlifujesz angielski a wiekszosci tak rozumiesz bez czytania, chyba że ktos ma dziwny akcent

1

@Blantozaur pewnie, ja akurat z miasta ale wychowanie na podwórku a nie na kompie więc tez bylo ciekawie

0

Seriale z lektorem czy napisy? Ja oglądam drugi raz BB i z napisami zupełnie inny odbiór i lepszy

1

@Blantozaur wiadomo że to nieporównywalne, dobrze że wyszedles z tego. Też mialem takie pełne przygód dzieciństwo xd zwichniecia kostki po skakniu z pieca, topienie na basenie, ucieczka przed wsciekłymi psami na budowie

0

@Blantozaur współczuję mnie ugryzl pitbull za rękę i gdyby nie brat to może by ugryzł jeszcze mocniej

0

@Pedri16Future w końcu to Getafijczyk xd

0

Natchniony tematem poniżej, ugryzł was kiedyś pies? Ale tak porządnie a nie szczeniaczek, mnie 2 razy, a 3 to miałem traume ale pies mnie wciągnął do dołu i kopał po mnie, mam farta że mnie nie chcial gryźć

0

@Transu96 jedna nad brwią, druga pod kolanem ale bez fotki. Pierwsza nie wiem skąd, druga jak przechodziłem pod kratami jako dzieciak na podworku to sobie gwozdzia wbilem w noge

0

@626 na jedno wychodzi

0

@azsiezaloguje równie dobrze mogą nie wykupywać żadnych praw i nie ogladalbyś nigdzie. To jest produkt do którego mają prawo i robią z nim co chcą

0

@barcanawieki Romeu ostatnio dobrze wygladał, zapoczątkował ze dwie kontry, nie grał jak ślimak

0

@4drian0 w dziwnym świecie żyje jeśli spodziewał sie pochwał xd

0

Jutro powinien wyjść Roque, Lewy, Yamal na Napoli a skończy sie Roberto, Ferminem, Christensenem i Gundo

0

@chavez ja widziałem dwie wersje, widzisz ta która sie wylosuje niewiadomo dlaczego

0

@misterio nie, patrze na telefonie i pikazalem komus w tym samym swietle i widzi szaro niebieski xd

1

@misterio też widze biało różowy a wczesniej ktoś wrzucał to byl niebiesko szary xd

1

On tylko widzi pomocników na boisku i na tym kończy sie jego wizja

0

@AlexDark00 ja wczoraj widziałem z tą sukienką i widziałem najpierw jeden a za godzinę drugą wersje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?