Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Lewy zepsul podanie Yamala jakby mu odegral moglo być juz 3
1
Yamal przezajebisty co mecz co raz wiecej pokazuje
2
Xavi zostan jak to ma tak wyglądać
1
Jessst Fermin krol i brawo dla Raphinhi
3
Yamal i Cubarsi sa piekni, graja z jajami w takim wieku
5
Wystarczy na niego spojrzec, wygląda jak dziecko
4
@sergio5 nudny już jest
1
@Kidd ja przed meczem nie ale w trakcie sie to poczuje
1
@Popitek12 PSG i Bayern
0
@MesQueUnClub_87 no właśnie Polska to chyba słowo klucz, Hiszpan czy Katalończyk by nawet o tym nie pomyślał, dla niektorych piłka to tylko biznes i Fifa i składy z FUT
0
@FcPortoFan1999 zobacz na dole, a wczensiej byla o tym dyskusja i sporo chetnych
0
Dzisiaj Yamal daje nam awans to wzyscy co go sprzedaja będą odszczekiwać te swoje bzdury
0
@4drian0 no właśnie późno na to wpadlem, a poza tym szlifujesz angielski a wiekszosci tak rozumiesz bez czytania, chyba że ktos ma dziwny akcent
1
@Blantozaur pewnie, ja akurat z miasta ale wychowanie na podwórku a nie na kompie więc tez bylo ciekawie
0
Seriale z lektorem czy napisy? Ja oglądam drugi raz BB i z napisami zupełnie inny odbiór i lepszy
1
@Blantozaur wiadomo że to nieporównywalne, dobrze że wyszedles z tego. Też mialem takie pełne przygód dzieciństwo xd zwichniecia kostki po skakniu z pieca, topienie na basenie, ucieczka przed wsciekłymi psami na budowie
0
@Blantozaur współczuję mnie ugryzl pitbull za rękę i gdyby nie brat to może by ugryzł jeszcze mocniej
0
@Pedri16Future w końcu to Getafijczyk xd
0
Natchniony tematem poniżej, ugryzł was kiedyś pies? Ale tak porządnie a nie szczeniaczek, mnie 2 razy, a 3 to miałem traume ale pies mnie wciągnął do dołu i kopał po mnie, mam farta że mnie nie chcial gryźć
0
@Transu96 jedna nad brwią, druga pod kolanem ale bez fotki. Pierwsza nie wiem skąd, druga jak przechodziłem pod kratami jako dzieciak na podworku to sobie gwozdzia wbilem w noge
0
@626 na jedno wychodzi
0
@azsiezaloguje równie dobrze mogą nie wykupywać żadnych praw i nie ogladalbyś nigdzie. To jest produkt do którego mają prawo i robią z nim co chcą
0
@barcanawieki Romeu ostatnio dobrze wygladał, zapoczątkował ze dwie kontry, nie grał jak ślimak
0
@4drian0 w dziwnym świecie żyje jeśli spodziewał sie pochwał xd
0
Jutro powinien wyjść Roque, Lewy, Yamal na Napoli a skończy sie Roberto, Ferminem, Christensenem i Gundo
0
@chavez ja widziałem dwie wersje, widzisz ta która sie wylosuje niewiadomo dlaczego
0
@misterio nie, patrze na telefonie i pikazalem komus w tym samym swietle i widzi szaro niebieski xd
1
@misterio też widze biało różowy a wczesniej ktoś wrzucał to byl niebiesko szary xd
1
On tylko widzi pomocników na boisku i na tym kończy sie jego wizja
0
@AlexDark00 ja wczoraj widziałem z tą sukienką i widziałem najpierw jeden a za godzinę drugą wersje