1

@KrynioBlancos tak bo przesada nie jest dobra w żadna strone i oni grali za dużo, a jak tak dalej pójdzie to żaden mlody do was nie przyjdzie wiecej, a swoich nigdy nie wychowacie, więc nie wiem czy to taki fajny plan. Odegaard, Kubo, Hakimi, wszyscy od was uciekli. Słabi brazole dostawali wiecej szans

0

@Amidamaru niech gra i 0 minut, to wasz problem

4

@KrynioBlancos jak to jest przegrać majstra ze zrujnowaną ekonomicznie i sportowo Barceloną?
Właśnie widze jaka tam u was podnieta na stronie bo Guler kopnal prosto piłkę a jak my sie cieszymy z Yamala czy Cubarsiego to tam piszecie ze sie cieszymy a sa przereklamowani.
Jak nie mamy podjazdu to jak jestesmy w cwiercfinale zaktualizuj swoje dane śmieszny kibicu bialych

1

@KrynioBlancos cwiercfinalista szoruje po dnie i wicelider la liga? Slyszszy siebie madryciaku. Młodzi rozwijają sie w naszym klubie a w waszym cofają

0

@takisobiektos przy wyniku 4:1 wchodzi na 6 minut. W wielu klubach by grał w podstawie

2

Jakby to wpadlo Gulerowi, ma pecha że trafil do Realu, glupia decyzja

0

Ale brameczka między nogami

1

Polecam mecze z angielskim komentarzem, skupienie na piłce i akcjach a nie spuszczanie się i gadanie pierdół

4

Przewaga City jest taka że Anczelot to beton i zajeżdża skład

0

@Dari0G Same kompleksy na tle rasizmu pokazuja że ma skrzywioną psychike, może był bity, poniżany i mu odjebało. Tego nie wiemy bez powodu taki nie jest

0

@semafor każdy ma tez inny charakter nie wiem jak bylo w domu u Viniego a jak u Roniego. Mi sie wydaje ze to skrzywdzone dziecko

0

@Cochise Zgadzam sie, mnie w ogóle ten Vinicius nie wkurza bardziej śmieszy xd a Pepe czy inny Ramos to wkurzali okropnie

4

Vinicius wychowany na faweli, w patologii i dlatego ciężko mu sie zachowywać wśród ludzi, wychowanie robi swoje

0

Teraz coś Vinicius do kamery gadal przy zejściu z boiska

0

@Salchent jak jego sami kibicie białych chca sie pozbyć. Ja Tchoumanie, Camavinga albo Brahim

1

Dopiero odpaliłem a tu już 1:1. Gol w momencie odpalenia

0

Joselu wypada na dzisiejszy mecz. Jedyny rezerwowy napastnik to Guler

1

@macio_944 Ja od dawna oglądam i chłopaki naprawdę mają pojęcie i lepiej ich posłuchać niż tutejszych ekspertów czy jakiegoś kanału sportowego

3

PSG to zwierzyniec jak i caly Paryż

1

@tbas dla Pragi skreślony za sam imidż xd

0

@Tasde do Wawy już doszło

1

@Forsyth Jeśli faktycznie przjerzał na oczy i odszedł od klepania, to dałbym mu szanse. To co widzimy ostatnio jest obiecujace, a jaka masz pewność że następny wypali

0

@Forsyth jak poprawi gre to nie widze problemu

0

Myślicie że zawieszenie za żółte kartki w LM ma sens? Dla mnie to trochę głupi przepis i znacząco potrafi osłabić zespół

1

@RysiuBaza ryzyko nie warte świeczki

0

Niby to Barca ma długi a w madrycie robią takie rzeczy


0

@pioz123 widać, że nie oglądałeś tego odcinka i dlaczego by Miko postawił na Kounde. W skrócie chodzi o to, że Mbappe przejdzie obrońcę nie raz czy to Kounde czy Araujo i wtedy lepiej by środek zabezpieczał Araujo a nie Kounde. Nie rozumiem też czemu chcesz sadzać Kounde w formie kosztem Inigo który jest niewiadomą, nie ma doświadczenia w LM i zawala bramke z Napoli. Co do Mbappe tez nie ma pewności czy zagra na skrzydle czy zagra tam Bracola a Mbappe w środku

0

Mi sie brazol zaczyna podobać rozkręca sie, walczy w ostatnich meczach. Dryblingu nie ma i miał nie będzie ale z jego sprzedaży kogo byśmy kupili? Jak będzie grał tak jak obecnie lub lepiej to bym go zostawił

1

@Mattems dlatego jakbyśmy sie tam potencjalnie znaleźli to nie wiem czy Real to nie najłatwiejszy rywal.

10

Ansu boi sie zbliżenia, najlepsze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?