Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrynioBlancos tak bo przesada nie jest dobra w żadna strone i oni grali za dużo, a jak tak dalej pójdzie to żaden mlody do was nie przyjdzie wiecej, a swoich nigdy nie wychowacie, więc nie wiem czy to taki fajny plan. Odegaard, Kubo, Hakimi, wszyscy od was uciekli. Słabi brazole dostawali wiecej szans
0
@Amidamaru niech gra i 0 minut, to wasz problem
4
@KrynioBlancos jak to jest przegrać majstra ze zrujnowaną ekonomicznie i sportowo Barceloną?
Właśnie widze jaka tam u was podnieta na stronie bo Guler kopnal prosto piłkę a jak my sie cieszymy z Yamala czy Cubarsiego to tam piszecie ze sie cieszymy a sa przereklamowani.
Jak nie mamy podjazdu to jak jestesmy w cwiercfinale zaktualizuj swoje dane śmieszny kibicu bialych
1
@KrynioBlancos cwiercfinalista szoruje po dnie i wicelider la liga? Slyszszy siebie madryciaku. Młodzi rozwijają sie w naszym klubie a w waszym cofają
0
@takisobiektos przy wyniku 4:1 wchodzi na 6 minut. W wielu klubach by grał w podstawie
2
Jakby to wpadlo Gulerowi, ma pecha że trafil do Realu, glupia decyzja
0
Ale brameczka między nogami
1
Polecam mecze z angielskim komentarzem, skupienie na piłce i akcjach a nie spuszczanie się i gadanie pierdół
4
Przewaga City jest taka że Anczelot to beton i zajeżdża skład
0
@Dari0G Same kompleksy na tle rasizmu pokazuja że ma skrzywioną psychike, może był bity, poniżany i mu odjebało. Tego nie wiemy bez powodu taki nie jest
0
@semafor każdy ma tez inny charakter nie wiem jak bylo w domu u Viniego a jak u Roniego. Mi sie wydaje ze to skrzywdzone dziecko
0
@Cochise Zgadzam sie, mnie w ogóle ten Vinicius nie wkurza bardziej śmieszy xd a Pepe czy inny Ramos to wkurzali okropnie
4
Vinicius wychowany na faweli, w patologii i dlatego ciężko mu sie zachowywać wśród ludzi, wychowanie robi swoje
0
Teraz coś Vinicius do kamery gadal przy zejściu z boiska
0
@Salchent jak jego sami kibicie białych chca sie pozbyć. Ja Tchoumanie, Camavinga albo Brahim
1
Dopiero odpaliłem a tu już 1:1. Gol w momencie odpalenia
0
Joselu wypada na dzisiejszy mecz. Jedyny rezerwowy napastnik to Guler
1
@macio_944 Ja od dawna oglądam i chłopaki naprawdę mają pojęcie i lepiej ich posłuchać niż tutejszych ekspertów czy jakiegoś kanału sportowego
3
PSG to zwierzyniec jak i caly Paryż
1
@tbas dla Pragi skreślony za sam imidż xd
0
@Tasde do Wawy już doszło
1
@Forsyth Jeśli faktycznie przjerzał na oczy i odszedł od klepania, to dałbym mu szanse. To co widzimy ostatnio jest obiecujace, a jaka masz pewność że następny wypali
0
@Forsyth jak poprawi gre to nie widze problemu
0
Myślicie że zawieszenie za żółte kartki w LM ma sens? Dla mnie to trochę głupi przepis i znacząco potrafi osłabić zespół
1
@RysiuBaza ryzyko nie warte świeczki
0
Niby to Barca ma długi a w madrycie robią takie rzeczy
0
@pioz123 widać, że nie oglądałeś tego odcinka i dlaczego by Miko postawił na Kounde. W skrócie chodzi o to, że Mbappe przejdzie obrońcę nie raz czy to Kounde czy Araujo i wtedy lepiej by środek zabezpieczał Araujo a nie Kounde. Nie rozumiem też czemu chcesz sadzać Kounde w formie kosztem Inigo który jest niewiadomą, nie ma doświadczenia w LM i zawala bramke z Napoli. Co do Mbappe tez nie ma pewności czy zagra na skrzydle czy zagra tam Bracola a Mbappe w środku
0
Mi sie brazol zaczyna podobać rozkręca sie, walczy w ostatnich meczach. Dryblingu nie ma i miał nie będzie ale z jego sprzedaży kogo byśmy kupili? Jak będzie grał tak jak obecnie lub lepiej to bym go zostawił
1
@Mattems dlatego jakbyśmy sie tam potencjalnie znaleźli to nie wiem czy Real to nie najłatwiejszy rywal.
10
Ansu boi sie zbliżenia, najlepsze xd