0

@Barcasub Bo Christensen jest namiastką a nas nie stać każdego można sporbowac. Pep Stonsa zamienił i nadawał sie idealnie a u nas Christensen nie daje 100% tego co ta pozycja wnosi

0

A może ten Faye na śpd, dobry dynamicznie, szybki, fizycznie chyba odpowiedni

1

@Rust_Cohle Nie, większa może być korzyść z czekania czy odpali niż z tych 50 baniek, on ma 21 lat

0

To niech sprzedadzą kogoś i dadza mu podwyżkę, poświęcił bym nawet Christensena chociaż daje rade na ŚPD

1

@Emhyr Są pilkarze bezcenni a to jeden z nich, byle tylko jemu lub otoczeniu nie odbiło

1

@Lokusekpl raczej co ty pieprzysz, pol sezonu Endrick przeplakał na ławce rezerwowych gdy Roque co mecz strzelałlub asystował. Jakby Roque otrzymał szanse od początku to już by z niego coś bylo, ale Xavi nie ma zaufania do nikogo spoza naszej szkółki. O Endricku jeszcze niedawno Realowcy pisali jako o niewypale a teraz nagle zmiana zdania, ma potencjał ale póki co kot w worku tak jak i Roque. I tak ogladalem mecz Roque kilka z nich a Endricka nie bo mnie nie interesował, te Twoje argumenty o mistrzostwach tez latwo mozna obalić no wlasnie z kim grał Roque ze slaba drużyna i robil liczby, a Endrick z najlepszym klubem w Brazylii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kengo Co jak Ferran zmieni gatunek na Rekina?

0

Brazylia dzisiaj w dupsko dostanie od Anglii? Jak obstawiacie?

1

Ale ta kadra Hiszpanii wygląda mizernie jak nasza młodzież niedysponowana. Fakt jest taki, że nasza szkółka tą repre jakoś ciągnie, o Realu to nawet nie ma co wspominać

0

@Lokusekpl Roque pokazal o wiele wiecej w Brazyli niz Endrick

1

Balde przestał grać jak Fati odszedł na wypożyczenie i takie sa fakty

0

Pogra tyle co ten Guler, może za 2 lata będzie coś kopał

2

Jak już to niech idzie do jakiejś Girony albo Sevilli, cały pobyt w brighton jest kiszony na 9 czy gdzieś na środku ataku, gdzie nie umie grać. Zero pozytywów z tego wypożyczenia

0

@Kazragore sims 4

7

Poziom lewactwa w tej grze to już absurd. Znalezione na facebooku XD
https://zapodaj.net/plik-dmm4owXRec

0

Kolumbia drużyna z ameryki płd, chyba lepiej dla naszych młodych by dzisiaj nie grali dla Hiszpanii

2

Enrique puszcza oczko Barca to jego klub, a nie jakiś szejkowy wytwór. Coś czuje że bedzie sabotował PSG w meczu z nami, potem wyleci z nadzieja na posade w Barcy

2

@Bobo25 pewnie wpłynęli na ten sen poniekąd xd

0

Ale miałem sen Barca demolowała w LM Liverpool od pierwszej minuty aż człowiek skakał ze szczescia, tylko ten Roque zepsuł setke. Oby z PSG był ten scenariusz

1

@Rl9k1nG ateizm nie ma nic do tego, w końcu to w brzuchu to istota i nawet osoba która nie wierzy może być dobra i np przeciwna temu

2

Można sobie myśleć że to słowa zazdrości, ale jest w tym sporo prawdy. 100 mln bonusu, gdy inni mają po 10 baniek za sezon, a taki Vinicius sporo słabszy od Mbappe nie jest. Druga kwestia na pewno będzie miał pierwszeństwo w karnych, wolnych, pozycji gdzie ma grać, złota piłka? Bellingham i Vinicius moga zapomnieć póki będzie tam grał Mbappe. Viniciusowi jeszcze wjedzie na psyche jak Mbappe będą oklaskiwać inne stadiony a jego gnębić od małp czy innych

8

Skupiał uwage obrońców, kilka razy fajnie zagrał, byl bardziej mózgiem niż napastnikiem i myślał za cały atak, dla mnie na plus ale gola mu brakowało

0

@Enerio 99/1 dla Polski

0

@MesQueUnClub96 przepraszam, dobranoc

0

@MesQueUnClub96 Ja już kończę bo morda boli od śmiechu, fajnie się kłóciło

0

@Pedri16Future spokojnie, moderacja nas pogodzi

0

@KrychaFCB niech nauczy ją hymnu bo wstyd

0

@Rust_Cohle przynajmniej nie kwicze przed zakończeniem meczu jak większość tej strony

0

@Rust_Cohle zmarnowany czas z ogórem Santosem, bylo brać Polaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?