Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub Bo Christensen jest namiastką a nas nie stać każdego można sporbowac. Pep Stonsa zamienił i nadawał sie idealnie a u nas Christensen nie daje 100% tego co ta pozycja wnosi
0
A może ten Faye na śpd, dobry dynamicznie, szybki, fizycznie chyba odpowiedni
1
@Rust_Cohle Nie, większa może być korzyść z czekania czy odpali niż z tych 50 baniek, on ma 21 lat
0
To niech sprzedadzą kogoś i dadza mu podwyżkę, poświęcił bym nawet Christensena chociaż daje rade na ŚPD
1
@Emhyr Są pilkarze bezcenni a to jeden z nich, byle tylko jemu lub otoczeniu nie odbiło
1
@Lokusekpl raczej co ty pieprzysz, pol sezonu Endrick przeplakał na ławce rezerwowych gdy Roque co mecz strzelałlub asystował. Jakby Roque otrzymał szanse od początku to już by z niego coś bylo, ale Xavi nie ma zaufania do nikogo spoza naszej szkółki. O Endricku jeszcze niedawno Realowcy pisali jako o niewypale a teraz nagle zmiana zdania, ma potencjał ale póki co kot w worku tak jak i Roque. I tak ogladalem mecz Roque kilka z nich a Endricka nie bo mnie nie interesował, te Twoje argumenty o mistrzostwach tez latwo mozna obalić no wlasnie z kim grał Roque ze slaba drużyna i robil liczby, a Endrick z najlepszym klubem w Brazylii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kengo Co jak Ferran zmieni gatunek na Rekina?
0
Brazylia dzisiaj w dupsko dostanie od Anglii? Jak obstawiacie?
1
Ale ta kadra Hiszpanii wygląda mizernie jak nasza młodzież niedysponowana. Fakt jest taki, że nasza szkółka tą repre jakoś ciągnie, o Realu to nawet nie ma co wspominać
0
@Lokusekpl Roque pokazal o wiele wiecej w Brazyli niz Endrick
1
Balde przestał grać jak Fati odszedł na wypożyczenie i takie sa fakty
0
Pogra tyle co ten Guler, może za 2 lata będzie coś kopał
2
Jak już to niech idzie do jakiejś Girony albo Sevilli, cały pobyt w brighton jest kiszony na 9 czy gdzieś na środku ataku, gdzie nie umie grać. Zero pozytywów z tego wypożyczenia
0
@Kazragore sims 4
7
Poziom lewactwa w tej grze to już absurd. Znalezione na facebooku XD
https://zapodaj.net/plik-dmm4owXRec
0
Kolumbia drużyna z ameryki płd, chyba lepiej dla naszych młodych by dzisiaj nie grali dla Hiszpanii
2
Enrique puszcza oczko Barca to jego klub, a nie jakiś szejkowy wytwór. Coś czuje że bedzie sabotował PSG w meczu z nami, potem wyleci z nadzieja na posade w Barcy
2
@Bobo25 pewnie wpłynęli na ten sen poniekąd xd
0
Ale miałem sen Barca demolowała w LM Liverpool od pierwszej minuty aż człowiek skakał ze szczescia, tylko ten Roque zepsuł setke. Oby z PSG był ten scenariusz
1
@Rl9k1nG ateizm nie ma nic do tego, w końcu to w brzuchu to istota i nawet osoba która nie wierzy może być dobra i np przeciwna temu
2
Można sobie myśleć że to słowa zazdrości, ale jest w tym sporo prawdy. 100 mln bonusu, gdy inni mają po 10 baniek za sezon, a taki Vinicius sporo słabszy od Mbappe nie jest. Druga kwestia na pewno będzie miał pierwszeństwo w karnych, wolnych, pozycji gdzie ma grać, złota piłka? Bellingham i Vinicius moga zapomnieć póki będzie tam grał Mbappe. Viniciusowi jeszcze wjedzie na psyche jak Mbappe będą oklaskiwać inne stadiony a jego gnębić od małp czy innych
8
Skupiał uwage obrońców, kilka razy fajnie zagrał, byl bardziej mózgiem niż napastnikiem i myślał za cały atak, dla mnie na plus ale gola mu brakowało
0
@Enerio 99/1 dla Polski
0
@MesQueUnClub96 przepraszam, dobranoc
0
@MesQueUnClub96 Ja już kończę bo morda boli od śmiechu, fajnie się kłóciło
0
@Pedri16Future spokojnie, moderacja nas pogodzi
0
@KrychaFCB niech nauczy ją hymnu bo wstyd
0
@Rust_Cohle przynajmniej nie kwicze przed zakończeniem meczu jak większość tej strony
0
@Rust_Cohle zmarnowany czas z ogórem Santosem, bylo brać Polaka