1

Co znawcy sie spłakali po pierwszej połowie to ich

1

Mimo braku gola niezły mecz Lewusa

0

Kto tam plakal o meczarnie z Estonią

0

I ci hejterzy, Polska daje rade

0

Wszystko zależy od oczekiwań, niektorzy tu oczekuja Barcelony z prime a ja sie ciesze jak prosto kopną piłke 3 razy i nie stracą

0

@malicinho pisałem bez użycia mózgu, Nawałka byl wielki jak na tą repre

0

@Pawel13sz Jprdl zapomnialem nazwiska Czesiu xd

1

W końcu ofensywnie gramy, dobrze że pogonili tego Nawałke i Santosa. Rywal słaby ale coś tam nasi potrafia pograć a nie tylko lage

0

Córka Lewego nie zna hymnu

1

@MesQueUnClub96 ta, w ostatnich latach i tak sie poprawil i na mudnialu gadał dobrze

0

Szpaku poza meczami zawsze tak mądrze i elokwentnie gada że az dziwia te jego wpadki podczas meczów

0

Ale sie podniecaja Lewym w tvp sport a jeszcze niedawno mówili, że repra powinna się uczyć grac bez niego

0

@Kozinho. Inaczej brzmi jego głos czy mi sie zdaje

0

Boras komentuje, gitara

2

@Pawel13sz dla 70 latka to młody chłopiec

0

@mordini123 obudzili sie by coś zrobić ze swoja mdłą transmisja po utracie praw? Żałosne

0

@MesQueUnClub96 mecz o pietruszke

1

Kurde 3 obrońców to Guardiola eksperymentował, ale dawno takiego ustawienia nie widziałem w meczu o coś..

0

Te stroje Słowacji xdd

0

Umiecie tak?


0

@Barcanajlepszyteam Nie wiem. Ja tego aż tak nie śledze ale coś bylo z kontuzją

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ferminator w podstawie

10

Messi w nowej koszulce


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mateonvious fakt a potem odwolanie i tak co tydzień

1

@mordini123 film o sraniu i jedzeniu?

0

Patrząc na kadre Hiszpanii kogoś byście wywalili z powołanych i dali miejsce Ferminowi? Ja Sarabie. Jakby Brahim nie wybral Maroko to tez o wiele lepszy wybor

0

Mogą się tasować do naszych młodych co najwyżej

0

Estonie pewnie pykniemy ale potencjalny mecz z Walią w następnej rundzie, nie widze tego. Trzeba kibicować Finlandii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?