Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co znawcy sie spłakali po pierwszej połowie to ich
1
Mimo braku gola niezły mecz Lewusa
0
Kto tam plakal o meczarnie z Estonią
0
I ci hejterzy, Polska daje rade
0
Wszystko zależy od oczekiwań, niektorzy tu oczekuja Barcelony z prime a ja sie ciesze jak prosto kopną piłke 3 razy i nie stracą
0
@malicinho pisałem bez użycia mózgu, Nawałka byl wielki jak na tą repre
0
@Pawel13sz Jprdl zapomnialem nazwiska Czesiu xd
1
W końcu ofensywnie gramy, dobrze że pogonili tego Nawałke i Santosa. Rywal słaby ale coś tam nasi potrafia pograć a nie tylko lage
0
Córka Lewego nie zna hymnu
1
@MesQueUnClub96 ta, w ostatnich latach i tak sie poprawil i na mudnialu gadał dobrze
0
Szpaku poza meczami zawsze tak mądrze i elokwentnie gada że az dziwia te jego wpadki podczas meczów
0
Ale sie podniecaja Lewym w tvp sport a jeszcze niedawno mówili, że repra powinna się uczyć grac bez niego
0
@Kozinho. Inaczej brzmi jego głos czy mi sie zdaje
0
Boras komentuje, gitara
2
@Pawel13sz dla 70 latka to młody chłopiec
0
@mordini123 obudzili sie by coś zrobić ze swoja mdłą transmisja po utracie praw? Żałosne
0
@MesQueUnClub96 mecz o pietruszke
1
Kurde 3 obrońców to Guardiola eksperymentował, ale dawno takiego ustawienia nie widziałem w meczu o coś..
0
Te stroje Słowacji xdd
0
Umiecie tak?
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem. Ja tego aż tak nie śledze ale coś bylo z kontuzją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ferminator w podstawie
10
Messi w nowej koszulce
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mateonvious fakt a potem odwolanie i tak co tydzień
1
@mordini123 film o sraniu i jedzeniu?
0
Patrząc na kadre Hiszpanii kogoś byście wywalili z powołanych i dali miejsce Ferminowi? Ja Sarabie. Jakby Brahim nie wybral Maroko to tez o wiele lepszy wybor
0
Mogą się tasować do naszych młodych co najwyżej
0
Estonie pewnie pykniemy ale potencjalny mecz z Walią w następnej rundzie, nie widze tego. Trzeba kibicować Finlandii