0

@Zoker Jakby nie srali 500 artykułami na nasz temat to bym nie wchodził, a tak tamta strona jest i o Barcy i o madryciarzach

2

@Zoker Taki kompels występuje w przyrodzie, czy to sie madryciarzom podoba czy nie

3

Czy pisanie madryciarzy o rozstawianiu nóg przez Atleti to objaw kompleksu wobec Barcelony? Milion tych samych komentarzy i ciężko przyznać, że nasi zagrali dobrze

1

@reloaded wystawiam oceny tylko po złym meczu żeby sie wyżyć

0

@MOLESTA a chyba że tak

0

@MOLESTA Valverde gra wszystko, jak to mozliwe z tymi minutami?

1

@Deviler Przynajmniej jest konsekwentny a inni wyzywają a potem liżą dupe

1

@Gaz na pewno swoja grą nie zasługuje na 40 mln, szanujmy sie

3

@MalanFCB Komentuje i musi sie pochwalić na twitterku, szuka atencji i tyle

2

@pt9 On nie jest w najlepszej formie, większość sezonu spędził na ławie. Top forme to miał w presezonie

2

Oho, żona Roque rośnie konkurencja dla siostry C. Ronaldo

0

@Jakchcesz nawet zostawic tego Roberto albo Raphinhe na końcówkę a jego zmienić skoro wygrywamy 3:0. Kluczowy pilkarz na LM powinien być oszczędzony

0

Martwi brak rotacji dla Gundogana, chłop w tym wieku gra od dechy do dechy

1

@SpainFanRM89 wpisany sobie może być jak gra na środku ataku

0

@Aragorn33 Casado niby 1,72 a mi na 1,65 wygladał wczoraj

0

@Aragorn33 Kante to wyjątek, bo jednak inni ŚPD cechują sie siłą, może jakby wyżej grał to dostałby wiecej szans. W końcu Puiq też został wyklęty za mase ale taktycznie tez byla z nim tragedia

0

Co sądzicie o tym Casado? Malutki sie wydaje jak na śpd, może dlatego nie gra częściej

2

Ostatnie mecze pokazują jak De Jong spowalniał gre i jego magiczne wyprowadzanie pilki to w praktyce było klepanie bezsesnownych podań z obroną i starta produktywnego czasu gry. Może jak wróci to coś sie zmieni ale jak wrócimy do marazmu to sprzedać

1

@AlphaNumeric muszą sie jakoś pocieszyć po tym jak "atletico rozłożyło nogi" xd

0

@Kgorecki2500 nie ma innej opcji jak oswojony i wychowany z ludźmi

0

@cules100pro ten cały Brahim wybral Maroko zanim były pwołania

0

@betonito musi więcej grać a Xavi boi sie nim zaryzykować bardziej. Na pewno ma talent bo już wiele ciekawego u nas pokazał ale jego pozycja to N a tam gra Lewy. Jakby grał regularnie mógłby dać nam wiecej niz Lewy

4

@marcin62 połowie polaków by wtedy musieli zabrać dzieci

0

@Aragorn33 trzy asysty, jedna brzuchem, druga szyją, co za finezja, wcale nie przypadek

0

Ciekawe co sie stanie z City jak opuści ich Guardiola? Kryzys? Hajs to nie wszystko co pokazało PSG

0

@mekston to nie zmienia poglądu na ich gre, gol troche farta

0

@KrynioBlancos dla mnie to jest dziwne, że przy wyniku 4:1 wchodzi na 6 minut a nie na 20 i nie powiesz mi, że to dobre zarządzanie
@Solimalhio Fati to przede wszystkim był polamany, nie grał tyle co Pedri czy Gavi wiec to nie jest żaden przykład zajechania, a pech

1

Trochę męczy bułe te City, za bardzo w ataku nie są przebojowi, statyczny Haaland, te skrzydła też dupy nie urywają

1

@KrynioBlancos Od początku rozmowa była na poziomie tylko ty musisz wjezdżać na Barce a transfer do Realu był sluszny? Ty bys nie chcial grać na jego miejscu? Zobaczymy za jakiś czas ale nie kazdy będzie cierpliwy, inny ucieknie jak powyższa trójka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?