Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Jakby nie srali 500 artykułami na nasz temat to bym nie wchodził, a tak tamta strona jest i o Barcy i o madryciarzach
2
@Zoker Taki kompels występuje w przyrodzie, czy to sie madryciarzom podoba czy nie
3
Czy pisanie madryciarzy o rozstawianiu nóg przez Atleti to objaw kompleksu wobec Barcelony? Milion tych samych komentarzy i ciężko przyznać, że nasi zagrali dobrze
1
@reloaded wystawiam oceny tylko po złym meczu żeby sie wyżyć
0
@MOLESTA a chyba że tak
0
@MOLESTA Valverde gra wszystko, jak to mozliwe z tymi minutami?
1
@Deviler Przynajmniej jest konsekwentny a inni wyzywają a potem liżą dupe
1
@Gaz na pewno swoja grą nie zasługuje na 40 mln, szanujmy sie
0
Przykład genialnego prawa w Polsce i mordercy, który wychodzi na wolność
https://warszawa.naszemiasto.pl/przyjechal-do-warszawy-z-torunia-z-nozem-mieczem-i/ar/c1-9646873?utm_source=facebook.com&utm_medium=dzieje_sie_w_warszawie&utm_campaign=zab%C3%B3jstwo
3
@MalanFCB Komentuje i musi sie pochwalić na twitterku, szuka atencji i tyle
2
@pt9 On nie jest w najlepszej formie, większość sezonu spędził na ławie. Top forme to miał w presezonie
2
Oho, żona Roque rośnie konkurencja dla siostry C. Ronaldo
0
@Jakchcesz nawet zostawic tego Roberto albo Raphinhe na końcówkę a jego zmienić skoro wygrywamy 3:0. Kluczowy pilkarz na LM powinien być oszczędzony
0
Martwi brak rotacji dla Gundogana, chłop w tym wieku gra od dechy do dechy
1
@SpainFanRM89 wpisany sobie może być jak gra na środku ataku
0
@Aragorn33 Casado niby 1,72 a mi na 1,65 wygladał wczoraj
0
@Aragorn33 Kante to wyjątek, bo jednak inni ŚPD cechują sie siłą, może jakby wyżej grał to dostałby wiecej szans. W końcu Puiq też został wyklęty za mase ale taktycznie tez byla z nim tragedia
0
Co sądzicie o tym Casado? Malutki sie wydaje jak na śpd, może dlatego nie gra częściej
2
Ostatnie mecze pokazują jak De Jong spowalniał gre i jego magiczne wyprowadzanie pilki to w praktyce było klepanie bezsesnownych podań z obroną i starta produktywnego czasu gry. Może jak wróci to coś sie zmieni ale jak wrócimy do marazmu to sprzedać
1
@AlphaNumeric muszą sie jakoś pocieszyć po tym jak "atletico rozłożyło nogi" xd
0
@Kgorecki2500 nie ma innej opcji jak oswojony i wychowany z ludźmi
0
@cules100pro ten cały Brahim wybral Maroko zanim były pwołania
0
@betonito musi więcej grać a Xavi boi sie nim zaryzykować bardziej. Na pewno ma talent bo już wiele ciekawego u nas pokazał ale jego pozycja to N a tam gra Lewy. Jakby grał regularnie mógłby dać nam wiecej niz Lewy
4
@marcin62 połowie polaków by wtedy musieli zabrać dzieci
0
@Aragorn33 trzy asysty, jedna brzuchem, druga szyją, co za finezja, wcale nie przypadek
0
Ciekawe co sie stanie z City jak opuści ich Guardiola? Kryzys? Hajs to nie wszystko co pokazało PSG
0
@mekston to nie zmienia poglądu na ich gre, gol troche farta
0
@KrynioBlancos dla mnie to jest dziwne, że przy wyniku 4:1 wchodzi na 6 minut a nie na 20 i nie powiesz mi, że to dobre zarządzanie
@Solimalhio Fati to przede wszystkim był polamany, nie grał tyle co Pedri czy Gavi wiec to nie jest żaden przykład zajechania, a pech
1
Trochę męczy bułe te City, za bardzo w ataku nie są przebojowi, statyczny Haaland, te skrzydła też dupy nie urywają
1
@KrynioBlancos Od początku rozmowa była na poziomie tylko ty musisz wjezdżać na Barce a transfer do Realu był sluszny? Ty bys nie chcial grać na jego miejscu? Zobaczymy za jakiś czas ale nie kazdy będzie cierpliwy, inny ucieknie jak powyższa trójka