1

@Rust_Cohle no ładnie, masz talent

0

Notatnik wysiadł hahhaa a tyle pisali oby Barca trafiła na City później wrzuce screeny jak naprawią ten złom xDDD

0

Dobre losowanie byle przejść to PSG

0

Ej wygramy LM xddd

0

PSG smutne? Haha

2

Haha 3 dni bite pisali madryciarze zeby Barca trafila na City i sami trafili hahahjja beka xddd

0

Atletico lub BVB, dla nas liczy sie kasa a nie rozrywka z meczu i im łatwiejszy rywal tym lepiej

0

@Herbert Jego już mało kto chce w Barcy, pismacy również

0

@ShawnC Dembele to jest niegroźny z jego wykonczeniem a Mapet lubi nam strzelać

0

Ja nie chce na pewno PSG bo te szejkowskie mendy jeszcze bardziej sie rzucą na naszą młodzież

1

@Rust_Cohle to ryzyko dla elementa a nie dla Ciebie xd

0

@Rust_Cohle co to za gra gdzie nie masz ryzyka. A jak nie trafisz to ban na miesiąc?

5

@Lucerfi jak ktoś wsiada pijany za kółko to już dokonał tego czynu czyli potencjalnego zabójstwa i za to mu zabierają a nie za to, że ma samochód. Mylisz pojęcia.
Nie zamkną kogoś za posiadanie broni ale za wyjście na ulicę i celowanie z niej już tak

1

@Transu96 a zamkną go przed czy po tym jak kogoś zabije? Lepiej zapobiegać niż leczyć

2

@Lucerfi dzieci zarobiły na samochód? Równie dobrze mogą rozporządzić tym majątkiem tak że go zwrócą ojcu pijakowi a ten kupi kolejny samochód

5

Vinicius oskarżył Real o rasizm xd więcej na ich stronie haha

1

Real swoim zakazał wyjazdu na Igrzyska z tego co czytałem

4

@Transu96 to niech nie zabierają, ale daja takie wyroki jak sie należą czyli takie jak w Stanach

0

@derlysy1979 lepsze niż moje na pewno

1

@reloaded meta? W BB tak było sam nie ćpam xd

0

Ja bym poczekał aż przedłuży kolejny kontrakt, i to będzie wtedy nagroda

2

Przedwojenna Warszawa w kolorze


0

@tomek8756 masz linka do faulu?]

0

@Gitarkafcb a czemu miał nie składać? Nie ukradł ci żony tylko składa CV o awans skoro ma możliwość, gdzie problem

1

@Arden ciężko uwierzyć po tym co pokazuja Fati i Balde w ostatnim czasie xd

0

@Emhyr oczywiście że by tego nie zrobił, skoro niby tak kocha klub, jeszcze tych młodych chlopaków dobić

0

@TR3YWAY plan doskonały

2

Trafimy na City i Pep nam sie podłoży w LM #takbędzie

0

@joloskyy a kto by to śledził, ja pierwszy raz widze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?