Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle no ładnie, masz talent
0
Notatnik wysiadł hahhaa a tyle pisali oby Barca trafiła na City później wrzuce screeny jak naprawią ten złom xDDD
0
Dobre losowanie byle przejść to PSG
0
Ej wygramy LM xddd
0
PSG smutne? Haha
2
Haha 3 dni bite pisali madryciarze zeby Barca trafila na City i sami trafili hahahjja beka xddd
0
Atletico lub BVB, dla nas liczy sie kasa a nie rozrywka z meczu i im łatwiejszy rywal tym lepiej
0
@Herbert Jego już mało kto chce w Barcy, pismacy również
0
@ShawnC Dembele to jest niegroźny z jego wykonczeniem a Mapet lubi nam strzelać
0
Ja nie chce na pewno PSG bo te szejkowskie mendy jeszcze bardziej sie rzucą na naszą młodzież
1
@Rust_Cohle to ryzyko dla elementa a nie dla Ciebie xd
0
@Rust_Cohle co to za gra gdzie nie masz ryzyka. A jak nie trafisz to ban na miesiąc?
5
@Lucerfi jak ktoś wsiada pijany za kółko to już dokonał tego czynu czyli potencjalnego zabójstwa i za to mu zabierają a nie za to, że ma samochód. Mylisz pojęcia.
Nie zamkną kogoś za posiadanie broni ale za wyjście na ulicę i celowanie z niej już tak
1
@Transu96 a zamkną go przed czy po tym jak kogoś zabije? Lepiej zapobiegać niż leczyć
2
@Lucerfi dzieci zarobiły na samochód? Równie dobrze mogą rozporządzić tym majątkiem tak że go zwrócą ojcu pijakowi a ten kupi kolejny samochód
5
Vinicius oskarżył Real o rasizm xd więcej na ich stronie haha
1
Real swoim zakazał wyjazdu na Igrzyska z tego co czytałem
4
@Transu96 to niech nie zabierają, ale daja takie wyroki jak sie należą czyli takie jak w Stanach
0
@derlysy1979 lepsze niż moje na pewno
1
https://drawsimulator.com/uefa-champions-league-quarter-final-draw-one-by-one/
Co wam wyszło?
Tu moje pary
https://zapodaj.net/plik-WcAfvUOtUF
1
@reloaded meta? W BB tak było sam nie ćpam xd
0
Ja bym poczekał aż przedłuży kolejny kontrakt, i to będzie wtedy nagroda
2
Przedwojenna Warszawa w kolorze
0
@tomek8756 masz linka do faulu?]
0
@Gitarkafcb a czemu miał nie składać? Nie ukradł ci żony tylko składa CV o awans skoro ma możliwość, gdzie problem
1
@Arden ciężko uwierzyć po tym co pokazuja Fati i Balde w ostatnim czasie xd
0
@Emhyr oczywiście że by tego nie zrobił, skoro niby tak kocha klub, jeszcze tych młodych chlopaków dobić
0
@TR3YWAY plan doskonały
2
Trafimy na City i Pep nam sie podłoży w LM #takbędzie
0
@joloskyy a kto by to śledził, ja pierwszy raz widze