Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox będą szczepić ludzi komarami
0
@draxidox tak przedstawione jakby tylko w Polsce to było
12
Alba zawsze miał dobry strzał, tylko rzadko próbował
3
@norbi77 buahha, podnieta nieudanym zagraniem
0
@RosjaninBut teraz robią takie operacje, niech sie zgłoszą
0
@LM10GOAT brak Lewego, antypolactwo
4
Anczelot to też beton temu Gulerowi wielkiemu talentowi nie dać cienia szansy gdy Rodrygo kopie sie po czole
22
Teraz odpalasz taki real i gra 10 x wolniejsza i nudniejsza. La liga naprawde zjechała poziomem, Real sie czuje mocny a w Europie Lipsk wygląda od nich lepiej
1
Taki ciekawy mecz to 90 min nawet nie odczujesz a jak gra Barca to zasypiasz
0
@Rust_Cohle zdaje ale motywacje wieksza pokazuje Live
0
@Rust_Cohle to nie wymówka ale City jest nażarte sukcesami, a Liverpool sobie zdaje sprawe z wagi meczu
1
Tak trzeba grać w dzisiejszych czasach jak City w 1 połowie, Liverpool w 2 czy Bayern z Lazio, szybko bez męczenia buły, dużo ruchu bez pilki. Póki Barca sie tego nie nauczy to nasza posucha w Europie będzie trwać
0
Ale by byl gol mordą haha
2
I pomyśleć ze u nas taki Yamal musi sam sobie wypracowywać sytuacje, ciekawe co by bylo jakby mu kreowali tak jak temu Diazowi dzisiaj. Ale nie sprzedajmy go za 200 mln xddd
1
Salah jakie podanie, Diaz co za placek
2
Pep to jest dla mnie trenerski Messi i najsmutniejszy dzień kibicowski to jest ten jak Pep ogłosił odejście
0
@macio_944 bo wszyscy sie do gówna nadają przy takim Pepie, to jest klasa światowa, charyzma, wiedza, respekt nikt z tych trenerów tego nie ma i malo kto ma w tej branży. Trener tez uczy zachowania a Xavi uczy machania łapami i dyskusji z sedzią
0
@macio_944 to wina trenera a nie pilkarzy, myslisz ze przy Xavim City by wyglądało tak jak wyglada?
1
@Gibbon_FCB i to bardzo bolesną
0
Wyobrażacie sobie taki scenariusz, trafiamy w LM na City i wpierdol od Pepa, to by byla katastrofa
0
@Arden najlepsi sa bo wiedza co mają grać, wiadomo że niektorzy byli drodzy ale sa tez tacy co nie byli popularni albo bardzo dobrzy tylko Pep ich takimi zrobil
0
@Arden jest taka która widać, to nie jest jakieś science fitction ktorego nikt by nie umiał odtworzyć
0
W tej grze City nie ma wielkiej filozofii, jeden dostaje piłkę od razu zagrywa bez myślenia pół godziny a reszta w tym czasie pokazuje sie na wolne pozycje. Taki Xavi by obejrzal mecz Pepa chociaz raz to moze by wpadł na szybsze granie
0
@esem91 wcześniej ogladalem mecz Birghton wiec typowe nie jest bo tam byla padaka jak w la liga
0
Ale tempo jest w tym meczu, jak sie ogląda głównie Barce to różnica jest kosmiczna
0
@Crashynski 2:4
1
@FcPortoFan1999 xd
0
@Emhyr ma problem z psychą tak to wygląda bo kondycyjnie nieźle
0
Oglądam ten mecz po hiszpańsku i ciągle na tego Modera el polaco gadają a o innych narodowościach nie mówią, ciekawe czemu
1
@Emhyr dobry strzał glowa zablokowany przez obrońcę i potem strzal w środek bramki, poza tym mecz bardzo słaby, przepychany, faulowany, głupio biegający, problemy z przyjęciem piłki