1

@draxidox będą szczepić ludzi komarami

0

@draxidox tak przedstawione jakby tylko w Polsce to było

12

Alba zawsze miał dobry strzał, tylko rzadko próbował

3

@norbi77 buahha, podnieta nieudanym zagraniem

0

@RosjaninBut teraz robią takie operacje, niech sie zgłoszą

0

@LM10GOAT brak Lewego, antypolactwo

4

Anczelot to też beton temu Gulerowi wielkiemu talentowi nie dać cienia szansy gdy Rodrygo kopie sie po czole

22

Teraz odpalasz taki real i gra 10 x wolniejsza i nudniejsza. La liga naprawde zjechała poziomem, Real sie czuje mocny a w Europie Lipsk wygląda od nich lepiej

1

Taki ciekawy mecz to 90 min nawet nie odczujesz a jak gra Barca to zasypiasz

0

@Rust_Cohle zdaje ale motywacje wieksza pokazuje Live

0

@Rust_Cohle to nie wymówka ale City jest nażarte sukcesami, a Liverpool sobie zdaje sprawe z wagi meczu

1

Tak trzeba grać w dzisiejszych czasach jak City w 1 połowie, Liverpool w 2 czy Bayern z Lazio, szybko bez męczenia buły, dużo ruchu bez pilki. Póki Barca sie tego nie nauczy to nasza posucha w Europie będzie trwać

0

Ale by byl gol mordą haha

2

I pomyśleć ze u nas taki Yamal musi sam sobie wypracowywać sytuacje, ciekawe co by bylo jakby mu kreowali tak jak temu Diazowi dzisiaj. Ale nie sprzedajmy go za 200 mln xddd

1

Salah jakie podanie, Diaz co za placek

2

Pep to jest dla mnie trenerski Messi i najsmutniejszy dzień kibicowski to jest ten jak Pep ogłosił odejście

0

@macio_944 bo wszyscy sie do gówna nadają przy takim Pepie, to jest klasa światowa, charyzma, wiedza, respekt nikt z tych trenerów tego nie ma i malo kto ma w tej branży. Trener tez uczy zachowania a Xavi uczy machania łapami i dyskusji z sedzią

0

@macio_944 to wina trenera a nie pilkarzy, myslisz ze przy Xavim City by wyglądało tak jak wyglada?

1

@Gibbon_FCB i to bardzo bolesną

0

Wyobrażacie sobie taki scenariusz, trafiamy w LM na City i wpierdol od Pepa, to by byla katastrofa

0

@Arden najlepsi sa bo wiedza co mają grać, wiadomo że niektorzy byli drodzy ale sa tez tacy co nie byli popularni albo bardzo dobrzy tylko Pep ich takimi zrobil

0

@Arden jest taka która widać, to nie jest jakieś science fitction ktorego nikt by nie umiał odtworzyć

0

W tej grze City nie ma wielkiej filozofii, jeden dostaje piłkę od razu zagrywa bez myślenia pół godziny a reszta w tym czasie pokazuje sie na wolne pozycje. Taki Xavi by obejrzal mecz Pepa chociaz raz to moze by wpadł na szybsze granie

0

@esem91 wcześniej ogladalem mecz Birghton wiec typowe nie jest bo tam byla padaka jak w la liga

0

Ale tempo jest w tym meczu, jak sie ogląda głównie Barce to różnica jest kosmiczna

0

1

0

@Emhyr ma problem z psychą tak to wygląda bo kondycyjnie nieźle

0

Oglądam ten mecz po hiszpańsku i ciągle na tego Modera el polaco gadają a o innych narodowościach nie mówią, ciekawe czemu

1

@Emhyr dobry strzał glowa zablokowany przez obrońcę i potem strzal w środek bramki, poza tym mecz bardzo słaby, przepychany, faulowany, głupio biegający, problemy z przyjęciem piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?