0

0

@qbuteq no gdzie bylismy w tragicznej formie jak remisowaliśmy z Granadą a Real byl w super formie, czego nie rozumiesz w stwierdzeniu aktualna forma

0

@qbuteq wróci albo i nie wróci, należy oceniac na podstawie obecnej formy, co innego to wróżenie z fusów. Barca nawet w kryzysie umiała z nimi grać

0

@qbuteq Real jest w gorszej formie od nas, nie wiem jak ludzie sie ich moga bać

0

@MesQueUnClub_87 jednak to fakt Modric i Yamal to ten sam rocznik

0

@Rust_Cohle nawet od niego gorszy

0

@kakusus wiem, ale on jest słaby

8

Cubarsi i Yamal

/photo/1

9

@Bartek1817 wczoraj był o tym artykuł

13

Pięknie że mamy taką szkółkę i takich wychowanków, najlepsza rzecz w ym klubie

2

@insp1re dla mnie już sukcesem jest ten wczorajszy awans

0

@tbas tylko z Gavim też tak bylo w końcówkach meczów i dlatego Barca drżała o wynik, bo Gavi już nie nadążał

0

@TSWKRK to było po spalonym, żenada

0

@Bobo25 takiego samego gola im uznali w lidze, to który gol byl prawidłowy?

36

Madryciarze i ból dupy po rzekomym karnym chyba zapomnieli jak Lipskowi anulowali słusznego gola w pierwszym meczu, piękna hipokryzja

0

/mediaViewer

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Cubarsi poukładał naszą obronę? gra tak pewnie, że chyba i innym sie udziela, niesamowity jest

2

@marek86 Raphinha zagral bardzo dobry mecz

1

Roberto technicznie, fizycznie to nie jest top zawodnik ale potrafi pomyśleć na boisku, tak jak wczoraj to zrobił

6

W tym meczu odżyła moja wiara w to, że Xavi coś tam potrafi. Zespół sam sie nie ułożył a w ostatnich dwóch miesiącach widzieliśmy stopniową poprawe. Jakby nie wzięli sie za siebie to z tymcco prezentowaliśmy nie przeszlibyśmy tego Napoli zwłaszcza że wczoraj mieli swoje szanse

1

@michal26 przecież sam ostatnio pisales ze byś sprzedawał, szybko zmieniasz zdanie

1

Nico sobie radzi w tym Porto z tego co widze

0

Cybarsi mi Mascherano przypomina, mega występ ale tez trzeba go zacząć oszczędzać

1

Xavi i ten jego wkurw na zagranie Romeu, piękna reakcja xd

2

Pierwszy raz od dawna czuje dume z twgo klubu, dzisiaj dowieźli. Xavi dał rade. Nareszcie awans do 1/4

0

Roberto kapitan ale pograli kuzwa nareszcie

1

@wawrzyn1 czasami tak bywa, ważne by to utrzymać i skończyć z tym idiotycznym klepaniem, cała Europa gra szybko

0

Ale dzisiaj widac jak Xavi gadal o tej szybszej grze, że pracuja nad tym a nie tylko gadają

3

Oby utrzymali prowadzenie, ale i tak gra mocno na plus w porównaniu do tego co pokazywali w ostatnich miesiącach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?