Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyciekł wizerunek córek Lewego, u Hiszpana to pokazał
https://swiatgwiazd.pl/corki-lewandowskiego-wbiegly-na-boisko-caly-swiat-zobaczyl-jakie-sa-piekne-kk-lo-120324
0
@qbuteq no gdzie bylismy w tragicznej formie jak remisowaliśmy z Granadą a Real byl w super formie, czego nie rozumiesz w stwierdzeniu aktualna forma
0
@qbuteq wróci albo i nie wróci, należy oceniac na podstawie obecnej formy, co innego to wróżenie z fusów. Barca nawet w kryzysie umiała z nimi grać
0
@qbuteq Real jest w gorszej formie od nas, nie wiem jak ludzie sie ich moga bać
0
@MesQueUnClub_87 jednak to fakt Modric i Yamal to ten sam rocznik
0
@Rust_Cohle nawet od niego gorszy
0
@kakusus wiem, ale on jest słaby
8
Cubarsi i Yamal
9
@Bartek1817 wczoraj był o tym artykuł
13
Pięknie że mamy taką szkółkę i takich wychowanków, najlepsza rzecz w ym klubie
2
@insp1re dla mnie już sukcesem jest ten wczorajszy awans
0
@tbas tylko z Gavim też tak bylo w końcówkach meczów i dlatego Barca drżała o wynik, bo Gavi już nie nadążał
0
@TSWKRK to było po spalonym, żenada
0
@Bobo25 takiego samego gola im uznali w lidze, to który gol byl prawidłowy?
36
Madryciarze i ból dupy po rzekomym karnym chyba zapomnieli jak Lipskowi anulowali słusznego gola w pierwszym meczu, piękna hipokryzja
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Cubarsi poukładał naszą obronę? gra tak pewnie, że chyba i innym sie udziela, niesamowity jest
2
@marek86 Raphinha zagral bardzo dobry mecz
1
Roberto technicznie, fizycznie to nie jest top zawodnik ale potrafi pomyśleć na boisku, tak jak wczoraj to zrobił
6
W tym meczu odżyła moja wiara w to, że Xavi coś tam potrafi. Zespół sam sie nie ułożył a w ostatnich dwóch miesiącach widzieliśmy stopniową poprawe. Jakby nie wzięli sie za siebie to z tymcco prezentowaliśmy nie przeszlibyśmy tego Napoli zwłaszcza że wczoraj mieli swoje szanse
1
@michal26 przecież sam ostatnio pisales ze byś sprzedawał, szybko zmieniasz zdanie
1
Nico sobie radzi w tym Porto z tego co widze
0
Cybarsi mi Mascherano przypomina, mega występ ale tez trzeba go zacząć oszczędzać
1
Xavi i ten jego wkurw na zagranie Romeu, piękna reakcja xd
2
Pierwszy raz od dawna czuje dume z twgo klubu, dzisiaj dowieźli. Xavi dał rade. Nareszcie awans do 1/4
0
Roberto kapitan ale pograli kuzwa nareszcie
1
@wawrzyn1 czasami tak bywa, ważne by to utrzymać i skończyć z tym idiotycznym klepaniem, cała Europa gra szybko
0
Ale dzisiaj widac jak Xavi gadal o tej szybszej grze, że pracuja nad tym a nie tylko gadają
3
Oby utrzymali prowadzenie, ale i tak gra mocno na plus w porównaniu do tego co pokazywali w ostatnich miesiącach