0

Chlopak mówi za siebie, bo na innych nie ma wpływu

0

@EkspertzOrlikq Porównujesz skilla pilkarzy czy kim by Xavi grał, bo to co piszesz nie ma sensu

18

@EkspertzOrlikq Dembele niby za Yamala? Może mu buty czyścić

0

@AFA alae wiesz że za założenie konto po usinieciu też jest ban? Lepiej pogadaj z administracją

1

Emocjonujący mecz dla judasza Dembele. Lewy piłeś, nie mów

0

@Zoker bo City wydało miliardy, a Real sobie wyszkolił piłkarzy

7

Czy Real zaskarżył siebie do prokuratury za logo z małpą w mediach społecznościowych?

0

@Destroyer_of_Worlds Balde w tej formie co był to bardzo dobrze, że go nie ma. Jak Kunde utrzyma forme to jest o wiele lepszym obrońca niż młody

21

@Arden ważne że patałach Real nie będzie

0

@Rust_Cohle Chyba nie wiesz co to znaczy zaorać, zaorałby jakbym zaprzeczał że nic takiego nie pisałem a tak to podał ciekawostkę. Chyba że chodzi ci o kompleks notatnika xdd

1

@Czajka90 To fajnie Ci zwisa, że założyłeś tu konto

0

@LaLigaPD A co tu zbierać? Ja nie zaprzeczam, że o nich dzisiaj pisałem a Ty udajesz Ćwiąkałe? Niby obiektywny a za Madrytem xd

0

@Czajka90 Nie popłacz sie madryciaku

0

@Jakchcesz jak piszą o Barcy to lubie się pośmiać z komentarzy

0

Niby my mamy kompleks Realu a co wejde na strone do nich to płacz o tą Barce, nie wolno sie cieszyć z losowania, nie mamy prawa myśleć, że przejdziemy PSG, teraz boli powołany Cubarsi, bo ten stary ogór Nacho jest lepszy. Kto ma ten kompleks

1

@Rust_Cohle tak samo gadałeś, że masz przeczucie że przegramy z Napoli, dobra wróżba

0

@prokar1 dla mnie jak przejdzie PSG to powinien zostać, ale ja sie zastanawiam juz po Napoli bo naprawde gra wygląda ostatnio dobrze

3

@abram3k PSG, bo i mecz ciekawszy potencjalnie. Jak awansuje Atleti to taki mecz masz kilka razy na sezon

0

@Benz Real gorzej wypadl w swojej 1/8 niz Barca

1

@KrynioBlancos już Napoli miało nas zbić, tak sie znacie

5

Notatnik jest niezadowolony że mamy czelność twierdzić, że przejdziemy PSG, poprawcie się i nie irytujcie rywala

0

@esem91 o nie, nie pisz tak bo na notatniku nie pozwalają tak pisać

1

Kto nie wierzy w Dembele niech sobie przypomni finał Argentyny. Oplacalo sie go sprzedać za te 25 mln xd

0

@Derean oby teraz też zmarnował

0

@koziar PSG to Sociedad robilo w pierwszym meczu, bez Mbappe by sie zesrali metr przed kiblem. Trzeba go pilnowac i jest szansa

1

Pary dopasowane poziomem

0

@mientusek1407 Ja nie, sto razy lepiej niz Bayern czy City

1

@macio_944 nie ma szans, dalej kończy tak jak wtedy

0

Enrique na dwumecz żółwia na ławkę i łatwo to robimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?