Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chlopak mówi za siebie, bo na innych nie ma wpływu
0
@EkspertzOrlikq Porównujesz skilla pilkarzy czy kim by Xavi grał, bo to co piszesz nie ma sensu
18
@EkspertzOrlikq Dembele niby za Yamala? Może mu buty czyścić
0
@AFA alae wiesz że za założenie konto po usinieciu też jest ban? Lepiej pogadaj z administracją
1
Emocjonujący mecz dla judasza Dembele. Lewy piłeś, nie mów
0
@Zoker bo City wydało miliardy, a Real sobie wyszkolił piłkarzy
7
Czy Real zaskarżył siebie do prokuratury za logo z małpą w mediach społecznościowych?
0
@Destroyer_of_Worlds Balde w tej formie co był to bardzo dobrze, że go nie ma. Jak Kunde utrzyma forme to jest o wiele lepszym obrońca niż młody
21
@Arden ważne że patałach Real nie będzie
0
@Rust_Cohle Chyba nie wiesz co to znaczy zaorać, zaorałby jakbym zaprzeczał że nic takiego nie pisałem a tak to podał ciekawostkę. Chyba że chodzi ci o kompleks notatnika xdd
1
@Czajka90 To fajnie Ci zwisa, że założyłeś tu konto
0
@LaLigaPD A co tu zbierać? Ja nie zaprzeczam, że o nich dzisiaj pisałem a Ty udajesz Ćwiąkałe? Niby obiektywny a za Madrytem xd
0
@Czajka90 Nie popłacz sie madryciaku
0
@Jakchcesz jak piszą o Barcy to lubie się pośmiać z komentarzy
0
Niby my mamy kompleks Realu a co wejde na strone do nich to płacz o tą Barce, nie wolno sie cieszyć z losowania, nie mamy prawa myśleć, że przejdziemy PSG, teraz boli powołany Cubarsi, bo ten stary ogór Nacho jest lepszy. Kto ma ten kompleks
1
@Rust_Cohle tak samo gadałeś, że masz przeczucie że przegramy z Napoli, dobra wróżba
0
@prokar1 dla mnie jak przejdzie PSG to powinien zostać, ale ja sie zastanawiam juz po Napoli bo naprawde gra wygląda ostatnio dobrze
3
@abram3k PSG, bo i mecz ciekawszy potencjalnie. Jak awansuje Atleti to taki mecz masz kilka razy na sezon
0
@Benz Real gorzej wypadl w swojej 1/8 niz Barca
1
@KrynioBlancos już Napoli miało nas zbić, tak sie znacie
5
Notatnik jest niezadowolony że mamy czelność twierdzić, że przejdziemy PSG, poprawcie się i nie irytujcie rywala
0
@esem91 o nie, nie pisz tak bo na notatniku nie pozwalają tak pisać
1
Kto nie wierzy w Dembele niech sobie przypomni finał Argentyny. Oplacalo sie go sprzedać za te 25 mln xd
0
@Derean oby teraz też zmarnował
0
@koziar PSG to Sociedad robilo w pierwszym meczu, bez Mbappe by sie zesrali metr przed kiblem. Trzeba go pilnowac i jest szansa
1
Pary dopasowane poziomem
0
@mientusek1407 Ja nie, sto razy lepiej niz Bayern czy City
1
@macio_944 nie ma szans, dalej kończy tak jak wtedy
0
Enrique na dwumecz żółwia na ławkę i łatwo to robimy
1
Coś nie wyszło
https://zapodaj.net/plik-fxLpp8FXJj
https://zapodaj.net/plik-O5cUQ9M7Gg