Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brighton to obecnie wygląda gorzej niż Barca miesiąc temu, nie wiem czy ten De Zerbi sie wypalił czy co tam nie gra że taki zjazd do poprzedniego sezonu
0
@626 jeden z najgorszych meczów w Brighton dzisiaj zagral ale i cały zespół słabo wygląda
0
@Sulimo miał jeszcze przebłyski ale dzisiaj wygląda jak junior, jakby mu sie nie chciało, nie wie gdzie biegać, głowa poza grą
0
Fati dramatyczny występ niestety, niech idzie do psychologa bo tragicznie to wygląda
0
Brighton 1:0 Fati na razie wygląda jakby bie wiedzial gdzie ma biegać, bardzo blisko rywali a ma całe skrzydlo, mała pewność siebie
0
Teraz Fati bliski strzelenia z główki l, ale mu wybili
0
Moder bliski gola z główki
0
Nie chca grać z tym Fatim wszystkie pilki na prawe skrzydło xd
0
To już Romeu lepiej wyglada od Roberto ostatnio xdd
1
@Arden Ostatniego meczu nie widzialem wczesniej to gral malo bo byl po kontuzji
0
Fati w podstawie na mecz z Nottingham
0
@KrychaFCB co raz bardziej przypomina Fatiego, nie tylko na boisku
9
@Ojciec5tkidzieci ten program to gówno, ostatnio obejrzalem z ciekawości i jedna baba skakała i wąchała sobie pachy i to miało być zabawne a jury o mało nie doszło jak Ćwiąkała gdy Bellingham strzela gola xd
1
@priest9999 racja, ale pewnie to też zalezy od chęci piłkarzy
0
Ciekawe będzie Euro i nasza młodzież w kadrze Hiszpanii, niby jest obawa o zajechanie ale będą grać na pewno. Ciekawostka Yamal ma urodziny dzień przed finałem
1
Głowa mnie rozbolała od czytania głupot niektórych, sprzedajmy Yamala za 200 mln, nie wiem jak można tak pisać i być kibiciem tego klubu jednocześnie
3
@michal26 Nigdy nie zrozumiem chęci sprzedania gościa o takim potencjale, nie wiem jakie procesy w głowie musza zajść. Bankructwo nam nie grozi i kasa by byla przeznaczona na transfery które okazałyby sie gówno warte. Jeśli Barca chce być w topie jeszcze kiedyś to dzięki takim piłkarzom jak Yamal, pozbywanie sie ich to pogodzenie sie z byciem średniakiem. A wart 200 mln jest grając w taki sposób, w tym wieku. Sprzedajmy wszystkich super wychowanków o ktorych cała europa moze pomarzyć
0
Ciekawe czy Lewemu głupio jak Laminata opierdzielał a on jest teraz lepszy od niego xd
0
Dobre
5
@PizzerMan i co ci dadzą te pieniądze, kupisz placka albo kilka który mu nie dorówna. Ceny pojda w górę jak dostaniesz 200 mln, a Yamal ratuje nam mecze i jest bezcenny
3
Miesiące temu o tym pisałem, że zaraz coś beda kombinować do Yamala, póki co nietykalany ale jak za 2 lata będzie potrzebna nowa umowa to z biedą Barcy będzie ciężko go zatrzymać dobrą ofertą jak tak dalej będzie grał
1
@JordiAlbion a ja mam wrażenie że świat zidiociał i wtedy to była abstrakcja a teraz to norma
1
@Mow_mi_Douglas on już w pierwszym meczu dla nas tak wyglądał, o wiele lepiej niz reszta Barcy
0
Czasami jak włączę tv i patrze na te durne programiki to mam wrażenie, że Świat według Kiepskich przewidział przyszlosc i to co oni ogladali w TV teraz naprawdę tam jest xd
0
@Odcinkowy Felix do wywalenia i Roque niech łapie minuty nawet na skrzydle
8
To co mi sie jeszcze podoba w Yamalu to jak walczy w defensywie, nie odpuszcza tylko wie że strata piłki jego lub kogoś to potencjalnie groźna sytuacja, bardzo sie angażuje młody
4
Lamine klasa, Roque bardzo dobra zmiana, 10 x lepszy od tego bezproduktywnego Felixa i powinien go wygryźć ze skladu na stałe. Bardzo dobrze wygladal też Romeu po wejsciu zapoczątkował kilka dobrych kontr
1
Ten drugi to mistrz xd
1
@Kidd Barce praktycznie zawsze, Real podobnie bo to konkurencja dlatego na bieżąco wiem jak grają, do tego czasem coś w PL lub La liga ale to już rzadko mi sie chce. LM jak jest coś ciekawego, mecze Argentyny. Jak sa turnieje narodowe to praktycznie wszystko oglądam
0
@Pedri16Future co tu sie stalo? wcześniej widzialem bialo zloto a teraz niebisko czarny