0

Brighton to obecnie wygląda gorzej niż Barca miesiąc temu, nie wiem czy ten De Zerbi sie wypalił czy co tam nie gra że taki zjazd do poprzedniego sezonu

0

@626 jeden z najgorszych meczów w Brighton dzisiaj zagral ale i cały zespół słabo wygląda

0

@Sulimo miał jeszcze przebłyski ale dzisiaj wygląda jak junior, jakby mu sie nie chciało, nie wie gdzie biegać, głowa poza grą

0

Fati dramatyczny występ niestety, niech idzie do psychologa bo tragicznie to wygląda

0

Brighton 1:0 Fati na razie wygląda jakby bie wiedzial gdzie ma biegać, bardzo blisko rywali a ma całe skrzydlo, mała pewność siebie

0

Teraz Fati bliski strzelenia z główki l, ale mu wybili

0

Moder bliski gola z główki

0

Nie chca grać z tym Fatim wszystkie pilki na prawe skrzydło xd

0

To już Romeu lepiej wyglada od Roberto ostatnio xdd

1

@Arden Ostatniego meczu nie widzialem wczesniej to gral malo bo byl po kontuzji

0

Fati w podstawie na mecz z Nottingham

0

@KrychaFCB co raz bardziej przypomina Fatiego, nie tylko na boisku

9

@Ojciec5tkidzieci ten program to gówno, ostatnio obejrzalem z ciekawości i jedna baba skakała i wąchała sobie pachy i to miało być zabawne a jury o mało nie doszło jak Ćwiąkała gdy Bellingham strzela gola xd

1

@priest9999 racja, ale pewnie to też zalezy od chęci piłkarzy

0

Ciekawe będzie Euro i nasza młodzież w kadrze Hiszpanii, niby jest obawa o zajechanie ale będą grać na pewno. Ciekawostka Yamal ma urodziny dzień przed finałem

1

Głowa mnie rozbolała od czytania głupot niektórych, sprzedajmy Yamala za 200 mln, nie wiem jak można tak pisać i być kibiciem tego klubu jednocześnie

3

@michal26 Nigdy nie zrozumiem chęci sprzedania gościa o takim potencjale, nie wiem jakie procesy w głowie musza zajść. Bankructwo nam nie grozi i kasa by byla przeznaczona na transfery które okazałyby sie gówno warte. Jeśli Barca chce być w topie jeszcze kiedyś to dzięki takim piłkarzom jak Yamal, pozbywanie sie ich to pogodzenie sie z byciem średniakiem. A wart 200 mln jest grając w taki sposób, w tym wieku. Sprzedajmy wszystkich super wychowanków o ktorych cała europa moze pomarzyć

0

Ciekawe czy Lewemu głupio jak Laminata opierdzielał a on jest teraz lepszy od niego xd

0

Dobre


5

@PizzerMan i co ci dadzą te pieniądze, kupisz placka albo kilka który mu nie dorówna. Ceny pojda w górę jak dostaniesz 200 mln, a Yamal ratuje nam mecze i jest bezcenny

3

Miesiące temu o tym pisałem, że zaraz coś beda kombinować do Yamala, póki co nietykalany ale jak za 2 lata będzie potrzebna nowa umowa to z biedą Barcy będzie ciężko go zatrzymać dobrą ofertą jak tak dalej będzie grał

1

@JordiAlbion a ja mam wrażenie że świat zidiociał i wtedy to była abstrakcja a teraz to norma

1

@Mow_mi_Douglas on już w pierwszym meczu dla nas tak wyglądał, o wiele lepiej niz reszta Barcy

0

Czasami jak włączę tv i patrze na te durne programiki to mam wrażenie, że Świat według Kiepskich przewidział przyszlosc i to co oni ogladali w TV teraz naprawdę tam jest xd

0

@Odcinkowy Felix do wywalenia i Roque niech łapie minuty nawet na skrzydle

8

To co mi sie jeszcze podoba w Yamalu to jak walczy w defensywie, nie odpuszcza tylko wie że strata piłki jego lub kogoś to potencjalnie groźna sytuacja, bardzo sie angażuje młody

4

Lamine klasa, Roque bardzo dobra zmiana, 10 x lepszy od tego bezproduktywnego Felixa i powinien go wygryźć ze skladu na stałe. Bardzo dobrze wygladal też Romeu po wejsciu zapoczątkował kilka dobrych kontr

1

Ten drugi to mistrz xd


1

@Kidd Barce praktycznie zawsze, Real podobnie bo to konkurencja dlatego na bieżąco wiem jak grają, do tego czasem coś w PL lub La liga ale to już rzadko mi sie chce. LM jak jest coś ciekawego, mecze Argentyny. Jak sa turnieje narodowe to praktycznie wszystko oglądam

0

@Pedri16Future co tu sie stalo? wcześniej widzialem bialo zloto a teraz niebisko czarny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?