Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No właśnie Xavi i jego pomocnicy, chłop ma obsesje na punkcie tej pozycji, upycha 10 w składzie, kolejnych 10 chce sprowadzić, a nie potrafi nauczyć gry w ataku. Obrona jakoś sie ogarnela a pomysłu w ofensywie jak nie ma od 2 lat tak raczej już nie będzie
1
@budel17 Zagral tragiczny mecz jak dostal szanse od 1 minuty ostatnio
0
Fermin kolejny co sie cofnął w rozwoju przy Xavim
0
@Roobo Kunde tez grał dobrze
0
@Kuba_1 Kunde, Araujo lub Cubarsi
0
Dobry mecz w defensywie, ale atak totalny brak pomyslu
0
Ten Cancelo tez przereklamowany
0
Pomysl na atak to w tym klubie nie istnieje poza lagą
6
Ale tan Raphinha to pierwszy do opchnięcia, co chlop jest niestabilny to masakra
0
Ciekawe kiedy Guiu dostanie w końcu szanse w podstawie
0
Xavi moglby tego 19 latka z rezerw sprawdzić, tego Unaia co niby taki dobry
0
Szkoda tego Pedriego, nie jego wina ze go zajeżdzali za mlodu, wcześniej nic z nim sie nie dzialo a teraz kontuzja za kontuzją
0
Tetaz Yamala zabiora na mistrzostwa euro i olimpujskie? Z gory powinien byc zakaz z klubu
0
Pedri zajechany za mlodu i zniszczona kariera
0
Gra sie mocno poprawila ale ten Raphinha zbedny i z Yamalem juz by sie coś wiecej dzialo
1
Yamal po przerwie to obowiązek
1
Raphinha nie istnieje, gramy w 10
0
Akurat jak de Jong zaczal wyglądać przyzwoicie to kontuzja
0
@Dankho94isback nie, taki skład zawsze wystawia na kogoś ciezszego. Zaskoczył to by jakimś Ferminem a nie 4 pomocników czyli jego przeorana taktyką męczenia buły
6
Gramy dobry mecz grając trójka napastników, wiec na logike Xaviego wracamy do ustawienia z 4 pomocnikami które gówno dawalo w tym sezonie. Taki trener to skarb
0
@norbi77 skomentowal gola po spalonym dla realu?
3
Gol po spalony (absorbowanie uwagi) uznany nieprawidlowo, teraz im zabral gola wiec przynajmniej wynik sprawiedliwy
1
Komentatorzy canal plus sa zalosniejsi od polszmatu a to wyczyn
0
Co sie stalo bo wyłączyłem
2
Ale to jest śmieszne gówno dwa razy takie gole przeciwnikom realu anulowali a zasrani komentatorzy nawet sie nie wypowiedzą na ten temat i udaja ze wszystko ok
20
A ten co zaslanial bramkarza to juz nagle nie wazny i nie bral udzialu w akcji? Jakby Realowi tak strzelili to bylby spalony, tak jak Lispkowi nie uznali
0
Manzano to akurat dzisiaj bardziej pod Valencie, nie gwiżdze fauli wiec nie można mieć pretensji
0
Asysta samobójcza xd
0
Valencia 2:0 hahaa
0
Brawo nietoperze haha