6

No właśnie Xavi i jego pomocnicy, chłop ma obsesje na punkcie tej pozycji, upycha 10 w składzie, kolejnych 10 chce sprowadzić, a nie potrafi nauczyć gry w ataku. Obrona jakoś sie ogarnela a pomysłu w ofensywie jak nie ma od 2 lat tak raczej już nie będzie

1

@budel17 Zagral tragiczny mecz jak dostal szanse od 1 minuty ostatnio

0

Fermin kolejny co sie cofnął w rozwoju przy Xavim

0

@Roobo Kunde tez grał dobrze

0

@Kuba_1 Kunde, Araujo lub Cubarsi

0

Dobry mecz w defensywie, ale atak totalny brak pomyslu

0

Ten Cancelo tez przereklamowany

0

Pomysl na atak to w tym klubie nie istnieje poza lagą

6

Ale tan Raphinha to pierwszy do opchnięcia, co chlop jest niestabilny to masakra

0

Ciekawe kiedy Guiu dostanie w końcu szanse w podstawie

0

Xavi moglby tego 19 latka z rezerw sprawdzić, tego Unaia co niby taki dobry

0

Szkoda tego Pedriego, nie jego wina ze go zajeżdzali za mlodu, wcześniej nic z nim sie nie dzialo a teraz kontuzja za kontuzją

0

Tetaz Yamala zabiora na mistrzostwa euro i olimpujskie? Z gory powinien byc zakaz z klubu

0

Pedri zajechany za mlodu i zniszczona kariera

0

Gra sie mocno poprawila ale ten Raphinha zbedny i z Yamalem juz by sie coś wiecej dzialo

1

Yamal po przerwie to obowiązek

1

Raphinha nie istnieje, gramy w 10

0

Akurat jak de Jong zaczal wyglądać przyzwoicie to kontuzja

0

@Dankho94isback nie, taki skład zawsze wystawia na kogoś ciezszego. Zaskoczył to by jakimś Ferminem a nie 4 pomocników czyli jego przeorana taktyką męczenia buły

6

Gramy dobry mecz grając trójka napastników, wiec na logike Xaviego wracamy do ustawienia z 4 pomocnikami które gówno dawalo w tym sezonie. Taki trener to skarb

0

@norbi77 skomentowal gola po spalonym dla realu?

3

Gol po spalony (absorbowanie uwagi) uznany nieprawidlowo, teraz im zabral gola wiec przynajmniej wynik sprawiedliwy

1

Komentatorzy canal plus sa zalosniejsi od polszmatu a to wyczyn

0

Co sie stalo bo wyłączyłem

2

Ale to jest śmieszne gówno dwa razy takie gole przeciwnikom realu anulowali a zasrani komentatorzy nawet sie nie wypowiedzą na ten temat i udaja ze wszystko ok

20

A ten co zaslanial bramkarza to juz nagle nie wazny i nie bral udzialu w akcji? Jakby Realowi tak strzelili to bylby spalony, tak jak Lispkowi nie uznali

0

Manzano to akurat dzisiaj bardziej pod Valencie, nie gwiżdze fauli wiec nie można mieć pretensji

0

Asysta samobójcza xd

0

Valencia 2:0 hahaa

0

Brawo nietoperze haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?