Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Polsat ma jakiegoś nietragicznego komentatora, miła odmiana
1
Może ten sedzia do Barcy na śpd?
1
Sędzia zajebista interwencja
0
Ale ten Bayern szybko gra w porównaniu do takiej Barcy, maja piłkę to od razu podanie i to dokładne
0
@tristan87 to już znamy przyszyly transfer Xaviego
4
@cules100pro żeby nie popelnili tego błędu co real bo tam ciągle murawe wymieniają a nas na to nie stać
1
@negreanu ja chyba też bo ostatnio oglądałem PSG i Sociedad raczej sie zesra
0
Który mecz dzisiaj w LM ciekawszy? PSG Sociedad chyba już roztrzygnięte
1
@marcin62 Nie wiem o co chodzi, to chyba dobrze
0
@MateuszDoniec według mnie nie ruszy się z Athleticu póki gra tam jego brat
67
@Arden Messi jak na to ile grał
0
@PatrykBarca Biedny Xavi nie dostal kogo chciał, Lewy, Raphinha, Kounde, Gundogan
1
@priest9999 dlatego Felix out, nie wykorzystał szansy a dla Roque każde minuty będą cenne, Guiu przynajmniej w rezerwach gra
0
@PatrykBarca nikt w tym klubie sie nie nadaje
0
Po to przedłużył kontrakt żeby od razu odejść, logiczne
1
Jakby tak w kilku meczach na LS ale bliżej środka pograł Roque zamiast Felixów, czy innych pomocników to może by sie ograł. Były mecze gdzie wyglądał tam dobrze a jemu sie chce biegać przynajmniej
0
Ten rynwk piłkarski jest biedny w tych czasach, jakby Barca miała wolne 50 mln to i tak nie ma nikogo sensownego na skrzydło na przykład aby był do kupienia
0
@Pedri16Future właśnie sprawdziłem, 4 miechy
0
W ogóle zapomnialem, że taki pilkarz jak Balde gra w tym klubie. Kiedy on wraca?
3
@ranger3120 pdf to raczej standard format i może być. Cv nie podpisujesz a list motywacyjny nie wiem
0
@TR3YWAY więcej pyskowania to pogra tyle co Fati xd
3
@HighestInTheRoom ale ten czas zapierdziela
0
@Rhaan nie, nie roznieslibysmy ale pisanie ze brak De Jong to katastrofa dla nas to tez klamstwo, tym bardziej że on w ataku malo daje. Dobry mecz zagral z Getafe i wtedy coś dawał natomiast poprzednie mecze miał bardzo słabe
0
Przydal by sie artykul z rozpisem kontuzji Pedriego o co tam dokładnie chodzi, co mu sie tak łamie czy pęka bo w sumie ciężko sie połapać
0
@Rhaan ktore? Te wpierdole z realem czy innymi lepszymi zespołami? Lepsze niz 0:0 z Athletic? xd
1
@Rhaan a z nim to wszystkie mecze piękne. Masz racje
8
Dobre pytanie, skoro mu zależy na wygranej czemu wymienia obrońcę i śpd, zamiast dać napastnika albo zmienić
0
Do piłkarzy czy sędziów bo nie ma o tym informacji
1
Wystawianie jeszcze Pedriego na skrzydle gdzie powinno sie sprintowac to też kunszt naszego wuefisty
1
@Who_you_mam Yamal i Felix w podstawie i może byśmy wygrali, juz sie nie dowiemy