Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 z polskim raczej nigdzie, z ang
https://www.fullreplays.com/
1
@GeneralXavi tak jest
4
@Seledynowy no właśnie chyba na takim wzroście by mógł zostać, bo dwumetrowy Yamal to będzie niespotykane
0
Zagadka, co to jest:
Poddaje się Barcelonie i stawia Realowi
1
@TR3YWAY Yamal jest wzrostu Cubarsiego na tym foto czyli wg transfermarkt ma 1,84
0
@MesQueUnClub96 ciśnie Haalanda
0
@Emhyr ma racje kiedyś jak szukałem roboty to w ogłoszeniu była podana wysoka kwota a potem na spotkaniu mnie pytali ile ja chce realnie zarabiać xd zmyłem się stamtąd od razu
0
O co chodzi z tym madrytem?
0
Teraz Vinicius zagra na Bernabeu na Hiszpanie ciekawe czy kibice będą rasistami xd
0
@norbi77 W efootball za to jest
2
Niektórzy musza ciężej popracować, żeby dostać szanse. Oby i jemu się udało
0
@TR3YWAY kolejny dowód na rozłożenie nóg przez Atleti
11
@tomek8756 ładniejsza od Lewej
0
@FCB_dimiC No i teraz gadasz z sensem, a ja już w Fatiego nie wierze. Czy bardziej rozwalone kolano, nie miał wiezadel wiec ciężko powiedzieć. A filmik powyżej ciekawy i pozwala poznać piłkarza lepiej, poza boiskiem dlatego wrzucam a nie bo sie zachwycam kimś
2
@Popitek12 założył nowy biznes? Po ile te patelnie?
0
@FCB_dimiC żarty sa znane z tego że musza być śmieszne. Więzadła Gaviego to moja wina bo jego też bardzo lubię
0
@FCB_dimiC bo piszesz jak odklejony chłop co wierzy w horoskopy haha
0
@FCB_dimiC lecz sie na głowę, bo na nogi za późno
1
@kamilos1214 ludzie odpowiadaja na poważnie, widać kto to przeczytał do końca xd
1
Lamine jest bardzo pewny siebie jak na te 16 lat, na tym filmiku to on wygląda na dojrzalszego do Fermina
0
@bartekvisca twazz ma ładna, nie zapominaj że zdj odejmują od atrakcyjności
0
O 16 konferencja potężnego Lewandowskiego
0
Grelisz ma polskie geny
5
@bleble123 kradzież to była z Almerią i gol ręką Viniciusa
1
@messi33 my nie zagraliśmy dobrego meczu, Atletico rozłożyło nogi, chyba coś pomyliłeś
0
@Danny Gaucho Może my śmieszkujemy a zwyczajnie chłop doszedł do głosu
1
A może to Oscar Klopp ogarnął naszych graczy a Xavi spija śmietanke i pochwały?
2
@TR3YWAY Oscar Klop, prawie jak Brajan Kiełbasa
0
Czy Felix padł ofiarą rasizmu przez kibiców Atletico?
0
@cules100pro Negreira odcinek 2675