1

@macio_944 z polskim raczej nigdzie, z ang
https://www.fullreplays.com/

1

@GeneralXavi tak jest

4

@Seledynowy no właśnie chyba na takim wzroście by mógł zostać, bo dwumetrowy Yamal to będzie niespotykane

0

Zagadka, co to jest:
Poddaje się Barcelonie i stawia Realowi

1

@TR3YWAY Yamal jest wzrostu Cubarsiego na tym foto czyli wg transfermarkt ma 1,84

0

@MesQueUnClub96 ciśnie Haalanda


0

@Emhyr ma racje kiedyś jak szukałem roboty to w ogłoszeniu była podana wysoka kwota a potem na spotkaniu mnie pytali ile ja chce realnie zarabiać xd zmyłem się stamtąd od razu

0

O co chodzi z tym madrytem?

0

Teraz Vinicius zagra na Bernabeu na Hiszpanie ciekawe czy kibice będą rasistami xd

0

@norbi77 W efootball za to jest

2

Niektórzy musza ciężej popracować, żeby dostać szanse. Oby i jemu się udało

0

@TR3YWAY kolejny dowód na rozłożenie nóg przez Atleti

11

@tomek8756 ładniejsza od Lewej

0

@FCB_dimiC No i teraz gadasz z sensem, a ja już w Fatiego nie wierze. Czy bardziej rozwalone kolano, nie miał wiezadel wiec ciężko powiedzieć. A filmik powyżej ciekawy i pozwala poznać piłkarza lepiej, poza boiskiem dlatego wrzucam a nie bo sie zachwycam kimś

2

@Popitek12 założył nowy biznes? Po ile te patelnie?

0

@FCB_dimiC żarty sa znane z tego że musza być śmieszne. Więzadła Gaviego to moja wina bo jego też bardzo lubię

0

@FCB_dimiC bo piszesz jak odklejony chłop co wierzy w horoskopy haha

0

@FCB_dimiC lecz sie na głowę, bo na nogi za późno

1

@kamilos1214 ludzie odpowiadaja na poważnie, widać kto to przeczytał do końca xd

1

Lamine jest bardzo pewny siebie jak na te 16 lat, na tym filmiku to on wygląda na dojrzalszego do Fermina


0

@bartekvisca twazz ma ładna, nie zapominaj że zdj odejmują od atrakcyjności

0

O 16 konferencja potężnego Lewandowskiego

0

Grelisz ma polskie geny


5

@bleble123 kradzież to była z Almerią i gol ręką Viniciusa

1

@messi33 my nie zagraliśmy dobrego meczu, Atletico rozłożyło nogi, chyba coś pomyliłeś

0

@Danny Gaucho Może my śmieszkujemy a zwyczajnie chłop doszedł do głosu

1

A może to Oscar Klopp ogarnął naszych graczy a Xavi spija śmietanke i pochwały?

2

@TR3YWAY Oscar Klop, prawie jak Brajan Kiełbasa

0

Czy Felix padł ofiarą rasizmu przez kibiców Atletico?

0

@cules100pro Negreira odcinek 2675

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?