0

@Blanco16 po wszystkich patchach gra jest gunwem, fajna byla na premiere

6

Carvajal vs Vinicius atrakcja meczu

3

@Kidd akurat obchodzące, dłużej będzie jasno więc na plus

2

W pierwszych dwóch czy trzech sezonach nie było problemu z rasizmem u Viniciusa to sie zaczęło w tamtym sezonie a w tym eskalowało na chorą skale. Zanim to sie zaczęło była ta cała akcja z tańczeniem i baila Vini wiec kto tu jest winny

0

Błądzi a w Realu go jeszcze w tym utwierdzają, że ma racje i wszystko to wina rasizmu. Powinien pooglądać swoje mecze i zobaczyć swoje zachowania jak nad sobą nie panuje, jak jest irytujący bardzo często. Będąc białym dalej by wzbudzał antypatie w wielu kibicach tylko przezwiska mogłyby być inne, ale to nie rasizm jest tu przyczyną, on tego nie rozumie. Tak jak i on sie rzuca na boisku z emocji, tak i ci kibice czy hołota go wyzywa ale to też z emocji i błędne koło sie zamyka. Najpierw były tańce i prowokujące cieszynki, potem rasizm

0

@Khajio dlatego powinni sprzedawać ale tych w zaawansowanym wieku jak Christensen, taki Araujo wciąż młody a taki Faye czy Cubarsi wiecej sie naucza przy Araujo niz przy sobie nawzajem

0

Dzisiaj tą Walie łatwo raczej przejdziemy ale w grupie na Euro marnie widze nasze szanse

0

I kogo kupimy? Będziemy grać 16 latkiem który będzie mial wahania formy? Kounde który na ŚO sie gubi? Nawet jak go sprzedadza to musza kogoś kupić i to za spory hajs

0

Czy gdyby w Hiszpanii był wymóg posiadania wielu Hiszpanów w klubie to Real by sie liczył jako mocny zespół?

1

@Popitek12 co za rozbudowane pytanie, myślałem że umiesz tylko tak czy nie?

0

@escarabajo słabo widać ale w takim razie nie widze sensu stania na moście co by to miało dać?

0

@cules100pro to są światła na moście, przeciez uderzenie jest dopiero podczas filmiku to jakie karetki

1

@cules100pro kto miał pozwolić? Mosty nie sa strzeżone a widocznie nikt nie zdążył z tego statku poinformować co się dzieje

1

@DLFCB bydło co próbuje kopami psa zatrzymać

1

@koziar bo janusze to oglądają to robia kontent dla januszy, wystarczy zobaczyć kto tam do nich dzwonił

4

Totalnie nienoasujacy do nas styl pipkarza, ieszcze większą kłoda nie Lewy. Jemu w Barcy nikt tak nie wyklepie sytuacji jak w City. To nie jest piłkarz ktory sam zrobi coś z niczego a takimi powinniśmy sie interesowac

0

@abram3k To pokazuje że Vini jednak ma mózg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@HypeR woda nie ma smakować tylko nawadniać

3

@Luciano99
@Barcasub młody mnie przekopał, wiecej mu nie podskocze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co raz mniej zdolnych pilkarzy na rynku z czystym talentem i fantazją, a Yamal sie do takich zalicza co z tego że sprzedasz jak nikogo takiego nie kupisz

0

@bari_94 kanał DAZN każdy polak go posiada

7

Zaufanie pt "nie mam kim grać". Fermin dostawał ochłapy póki pomocnicy byli zdrowi. Tak samo Roque by strzelał jakby dostał szanse

2

@Arden lubiły sie wplątywać w skarpety xd ewentualnie w psa

0

@draxidox Walia jest doskonała technicznie w przeciwieństwie do Polski

0

@partymaker to po co wrzucaja artykuly niezgodne z prawda? Sam sie zastanow, komentuje tresc artykulow i toje przytyki nic nie wnosza do tematu xd

0

Czyli kolejny co leci na hajs. Ile by chcial 17 latek 8 mln ?

0

@Lokusekpl dla mnie obaj są całkiem podobni. Roque by mógł grać tylko nie ma gdzie bo Lewy na siłę pchany po 90 minut, w końcu pozycja Roque to 9 i tam pokaże pełnię możliwości. Wedlug mnie Roque nie jest przepłacony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?