0

Bilbao rozłożyło nogi bo Real nic nie grał

0

Stadion z XXll wieku, inteligencja elevaniarzy powala

1

Ciekawe czy wczoraj elevanierze rozumieli jak nam anulowali gola haha xd

1

Ciekawe kiedy białasy zaczną dostawać kartki za symulki a Anczelot za pretensje

0

Zawsze rywale Realu musza walić w bramkarza

1

"Typowy przykuc Valverde" Chabiniak

0

@Encore Może i był albo sie przmeczyl albo brakuje już motywacji bo gra słabo

2

Bellingham na szczęście bez formy, brak goli ale poza tym nic nie wnosi do gry

0

@Matt_i1992 City dzisiaj zagrało też kupe

0

0

Athletic totalne dno w ataku

1

Ten Brahim bardzo Messiego przypomina ruchami

0

Jaka podnieta komentatorów.. xd

0

@Arden ma zbyt dobry strzał by sie marnować na stoperze. Spróbować na śpd

0

Kiedyś trzeba zacząć gubić punkty, a więc pora na Real

0

@Foton jest milion lepszych rzeczy tego typu np pójść nocą na egzotyczną plaże, polecam

0

@Mixtape często ich nie oglądam właśnie przez tą grę, może mocny zespol ale mega nudny

0

Jak uwielbiam Pepa tak te męcznie dupy City jest strasznie usypiające, nie chce mi sie tego oglądać, chociaz Arsenal muruje. Dobrze że Barca od tego systemu odchodzi

1

@cules100pro on wszystkie mecze gra w Birghton na środku i źle tam gra

1

@Kondziubarca wróci do Barcy albo jakaś Sevilla na wypożyczenie, w Birghton nie zostanie

0

@MesQueUnClub96 Przy każdym jego ostatnim meczu to pisze, a gra na 9 to totalna padaka i strata sezonu dla niego

0

Podniety Fatim, jakby ktoś oglądał Brighton to by nie był zadziwiony, że nie zagrał. Od kontuzji wygląda tragicznie

0

Niech już przestaną tych młodych tak zachwalać bo zaraz będą chcieli kontrakty po 10 mln za sezon

0

@Danqoo najwidoczniej nie bo w komentarzach lament

0

@Klimach fan widać, że to zasługa treningów, wszyscy są dynamiczni i mniej drewniani

5

Na fioletowej już artykuł czy Lewy powinien dostać dodatkowe zawieszenie za wymuszenie kartki, haha oni to by za samo oddychanie naszych zawieszali. Za to Vini nietykalny bo on przecież grzeczny jest

0

@Muevertigo z jednej strony, a z drugiej pod wpływem emocji taki bezmózg co tak wyzywa nie pomyśli.. wystarczy że Vinicius zamacha łapą i beda wyzywać bez refleksji

0

Teraz jak wprowadzą jakieś walkowery za rasizm to jak sobie to wyobrażacie, co mecz płaczący Vinicius i co mecz Real 3 pkt? Bo wątpię, że wyzwiska ustąpią a już zaczęli przerywać mecze

0

@Emhyr w tamtym wygladał pokracznie, ciężko sie na niego patrzylo, mam wrażenie ze technicznie sie poprawił, rzadziej psuje, częściej myśli

1

@KrychaFCB komentarz taki jak sama gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?