Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bilbao rozłożyło nogi bo Real nic nie grał
0
Stadion z XXll wieku, inteligencja elevaniarzy powala
1
Ciekawe czy wczoraj elevanierze rozumieli jak nam anulowali gola haha xd
1
Ciekawe kiedy białasy zaczną dostawać kartki za symulki a Anczelot za pretensje
0
Zawsze rywale Realu musza walić w bramkarza
1
"Typowy przykuc Valverde" Chabiniak
0
@Encore Może i był albo sie przmeczyl albo brakuje już motywacji bo gra słabo
2
Bellingham na szczęście bez formy, brak goli ale poza tym nic nie wnosi do gry
0
@Matt_i1992 City dzisiaj zagrało też kupe
0
@Pawlak1992 nie
0
Athletic totalne dno w ataku
1
Ten Brahim bardzo Messiego przypomina ruchami
0
Jaka podnieta komentatorów.. xd
0
@Arden ma zbyt dobry strzał by sie marnować na stoperze. Spróbować na śpd
0
Kiedyś trzeba zacząć gubić punkty, a więc pora na Real
0
@Foton jest milion lepszych rzeczy tego typu np pójść nocą na egzotyczną plaże, polecam
0
@Mixtape często ich nie oglądam właśnie przez tą grę, może mocny zespol ale mega nudny
0
Jak uwielbiam Pepa tak te męcznie dupy City jest strasznie usypiające, nie chce mi sie tego oglądać, chociaz Arsenal muruje. Dobrze że Barca od tego systemu odchodzi
1
@cules100pro on wszystkie mecze gra w Birghton na środku i źle tam gra
1
@Kondziubarca wróci do Barcy albo jakaś Sevilla na wypożyczenie, w Birghton nie zostanie
0
@MesQueUnClub96 Przy każdym jego ostatnim meczu to pisze, a gra na 9 to totalna padaka i strata sezonu dla niego
0
Podniety Fatim, jakby ktoś oglądał Brighton to by nie był zadziwiony, że nie zagrał. Od kontuzji wygląda tragicznie
0
Niech już przestaną tych młodych tak zachwalać bo zaraz będą chcieli kontrakty po 10 mln za sezon
0
@Danqoo najwidoczniej nie bo w komentarzach lament
0
@Klimach fan widać, że to zasługa treningów, wszyscy są dynamiczni i mniej drewniani
5
Na fioletowej już artykuł czy Lewy powinien dostać dodatkowe zawieszenie za wymuszenie kartki, haha oni to by za samo oddychanie naszych zawieszali. Za to Vini nietykalny bo on przecież grzeczny jest
0
@Muevertigo z jednej strony, a z drugiej pod wpływem emocji taki bezmózg co tak wyzywa nie pomyśli.. wystarczy że Vinicius zamacha łapą i beda wyzywać bez refleksji
0
Teraz jak wprowadzą jakieś walkowery za rasizm to jak sobie to wyobrażacie, co mecz płaczący Vinicius i co mecz Real 3 pkt? Bo wątpię, że wyzwiska ustąpią a już zaczęli przerywać mecze
0
@Emhyr w tamtym wygladał pokracznie, ciężko sie na niego patrzylo, mam wrażenie ze technicznie sie poprawił, rzadziej psuje, częściej myśli
1
@KrychaFCB komentarz taki jak sama gra