Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TR3YWAY Moder w podstawie za to
0
Fati załapał sie na ławke, może ostatnia szansa dla niego w Birghton
0
@JohnnySilverhand już widze jak blokuje szarżującego Mbappe niczym Gavi w prime
0
@Chucky zobaczymy po meczu czy la bamba
1
@Messibestplayerintheworld De Jong jest taki niepewny w grze, że nie potrafie tego traktować jako 100% wzmocnienie
4
Komentarz usunięty
0
@Safrani a konsument kupujac dostęp do la liga nie ma prawa obejrzeć połowę meczów, to nie kradzież? Niech wezmą wiekszą cene ale zrobią monopol na prawa jak z LM
2
@Safrani teoretycznie to oni sprzedaja pół porduktu a konsument musi wykupić dwa produkty aby w pełni krozystać, to tez kradzież
9
La liga płacze o piractwo, ta sama La liga odsprzedaje prawa po połowie różnym nadawcom np w pięknej Polsce xd hipokryci
1
@shinthps 34 22 7 45 3 12
6
Nikt nie ma czasu i chęci by oglądać wszystkie mecze la liga a ceny sobie ustalają takie jakby było inaczej. Noech sie zainteresuja że w innych krajach musisz mieć wykupione 10 stacji by oglądać wszystko
0
@Emhyr niech przestaną trąbić w mediach, że kogoś sprowadzają bo 10 innych klubów nas uprzedza
0
Ja czegoś nie rozumiem, Lamin ma kontrakt w Barcy B, więc czy jest możliwe zarejestrowanie go w pierwszym zespole w takim wieku? Druga kwestia czy w ogóle nas stać by zarejestrować tych 25 piłkarzy, jeśli nie to można jeszcze poczekać. Niech zagra chociaż jeden dobry sezon a koszulki sie sprzedadzą z takim czy innym numerem, będzie miał o co grać
0
@Monegros o knagalach jest dużo filmików w necie jak walczą i możesz porównać
2
@Monegros jest źle podpisany to jakiś mieszaniec z mastifem. Kangal nie ma takich łap
1
@Janas11224 to wtedy ok
0
@Janas11224 jak sprzet Ci uciagnie 2K, to i uciągnie wiecej fps więc bez sensu. Chyba że do konsoli
0
@RosjaninBut jak za to co gra obecnie to raczej NIE
1
@misterio ja bym wolal doplacic i miec 120 przynajmniej, chyba ze ten monitor do ogladania filmow czy cos, bo nie do gier
1
@Janas11224 75HZ fajne?
0
Jest apka na telefon?
0
@Comentateiro Coś czuje że brak kasy by mu dopiero dodał chęci ale to niemożliwe xd
0
@FcPortoFan1999 wypożyczenie albo Arabia zależy od niego czy jeszcze chce sie ratować czy kończy z poważną piłką
3
@Gaz niestety tam mental jest zły, jemu sie nie chce
3
Brighton rezygnuje wg sportu
0
Wszystko wskazuje, że sam jest sobie winny, kontuzje to już historia nie licząc tej mięśniówki a on dalej jest w bardzo złej formie. Nawet jak gra to nie widać tego zapału co pokazują inni nasi młodzi piłkarze
28
Milionerzy kłócą sie o sprzęt za tysiąc euro? Zajebiscie mają w głowach
0
@kamiVeB pomocnik
0
@Archie a to ciekawostka, nie wiedzialem że mam taka opcje wyłączenia, jednak jest. Dobrze było ponarzekac zeby sie czegoś dowiedzieć, dzięki
1
Nie wiem po co niektóre sieci robią promocje na internet np. tmobile, miesiąc za darmo jak potem ten internet działa jak skończone gówno i tylko irytuje. Odkąd mój telefon zaczął sie łączyć z 5G działa to gorzej niż LTE