3

@TR3YWAY Moder w podstawie za to

0

Fati załapał sie na ławke, może ostatnia szansa dla niego w Birghton

0

@JohnnySilverhand już widze jak blokuje szarżującego Mbappe niczym Gavi w prime

0

@Chucky zobaczymy po meczu czy la bamba

1

@Messibestplayerintheworld De Jong jest taki niepewny w grze, że nie potrafie tego traktować jako 100% wzmocnienie

4

Komentarz usunięty

0

@Safrani a konsument kupujac dostęp do la liga nie ma prawa obejrzeć połowę meczów, to nie kradzież? Niech wezmą wiekszą cene ale zrobią monopol na prawa jak z LM

2

@Safrani teoretycznie to oni sprzedaja pół porduktu a konsument musi wykupić dwa produkty aby w pełni krozystać, to tez kradzież

9

La liga płacze o piractwo, ta sama La liga odsprzedaje prawa po połowie różnym nadawcom np w pięknej Polsce xd hipokryci

1

@shinthps 34 22 7 45 3 12

6

Nikt nie ma czasu i chęci by oglądać wszystkie mecze la liga a ceny sobie ustalają takie jakby było inaczej. Noech sie zainteresuja że w innych krajach musisz mieć wykupione 10 stacji by oglądać wszystko

0

@Emhyr niech przestaną trąbić w mediach, że kogoś sprowadzają bo 10 innych klubów nas uprzedza

0

Ja czegoś nie rozumiem, Lamin ma kontrakt w Barcy B, więc czy jest możliwe zarejestrowanie go w pierwszym zespole w takim wieku? Druga kwestia czy w ogóle nas stać by zarejestrować tych 25 piłkarzy, jeśli nie to można jeszcze poczekać. Niech zagra chociaż jeden dobry sezon a koszulki sie sprzedadzą z takim czy innym numerem, będzie miał o co grać

0

@Monegros o knagalach jest dużo filmików w necie jak walczą i możesz porównać

2

@Monegros jest źle podpisany to jakiś mieszaniec z mastifem. Kangal nie ma takich łap

1

@Janas11224 to wtedy ok

0

@Janas11224 jak sprzet Ci uciagnie 2K, to i uciągnie wiecej fps więc bez sensu. Chyba że do konsoli

0

@RosjaninBut jak za to co gra obecnie to raczej NIE

1

@misterio ja bym wolal doplacic i miec 120 przynajmniej, chyba ze ten monitor do ogladania filmow czy cos, bo nie do gier

1

@Janas11224 75HZ fajne?

0

Jest apka na telefon?

0

@Comentateiro Coś czuje że brak kasy by mu dopiero dodał chęci ale to niemożliwe xd

0

@FcPortoFan1999 wypożyczenie albo Arabia zależy od niego czy jeszcze chce sie ratować czy kończy z poważną piłką

3

@Gaz niestety tam mental jest zły, jemu sie nie chce

3

Brighton rezygnuje wg sportu


0

Wszystko wskazuje, że sam jest sobie winny, kontuzje to już historia nie licząc tej mięśniówki a on dalej jest w bardzo złej formie. Nawet jak gra to nie widać tego zapału co pokazują inni nasi młodzi piłkarze

28

Milionerzy kłócą sie o sprzęt za tysiąc euro? Zajebiscie mają w głowach

0

@kamiVeB pomocnik

0

@Archie a to ciekawostka, nie wiedzialem że mam taka opcje wyłączenia, jednak jest. Dobrze było ponarzekac zeby sie czegoś dowiedzieć, dzięki

1

Nie wiem po co niektóre sieci robią promocje na internet np. tmobile, miesiąc za darmo jak potem ten internet działa jak skończone gówno i tylko irytuje. Odkąd mój telefon zaczął sie łączyć z 5G działa to gorzej niż LTE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?