0

@Danqoo zajebiście to opisz argumenty a nie głuoie teksty walisz bez opisu dlaczego

0

@JohnnySilverhand Fati to powinna być nauka na błędach a nie ich powielanie. Za dwa lata jak przedłuży profesjonalny kontrakt jak najbardziej teraz by mu odbiło tak jak i Fatiemu

0

@MesQueUnClub_87 miał kilka fajnych zagrań ale najważniejsza jest jego psycha a nie dwa fajne zagrania, aby zachował swoja pewność siebie

0

Dalej niektórzy są tu za 10 dla Yamala? Nie mam mu za złe ale występem z PSG pokazał, że presja go też dotyczy i może sie spalić jak każdy inny. W miare możliwości na takie poważne mecze chyba nie powinien wychodzić w podstawie

0

@Rewolucja123 pisze o większości która sie zachwyca chyba jego hypem z Ajaxu, bo faktyczny wpływ na gre to on ma marny

2

@Visca_barca jego pozycja to część obrony a że nie wywiązuje sie z tego bo boi sie, że dostanie piłka w grzyweczke to inna kwestia. Gavi grajac na skrzydle zapierdzielał jak głupi w obronie ale Holender sie boi

0

@Visca_barca twarz wielu porażek w LM we frajerski sposób, pół skladu sie zmienilo ale nie De Jong

1

Jak hejtowałem De Jonga od połowy sezonu to wielu się śmiało, że bzdury wygaduje a tymczasem holender kolejny raz nie dźwignął. Jakbym miał wskazać najbardziej zniewieściałego piłkarza pod wzgledem gry to bylby to De Jong. Kojarzy sie z każdą katastrofą i frajerstwem w tym klubie. A jako ciekawostke łapcie ten filmik, chłop co sie boi balona, tak samo boi sie piłki


0

@mientusek1407 obaj lepsi od De Jonga

0

To tak apropo tych którzy mówili, że jedmu zła psycha nie grozi, że dziwgnie 10, i inne bzdety. Wczoraj chłopak nie był sobą a mówiąc kolokwialnie był zesrany

0

Dembele to obrzydliwy człowiek. Ciekawe czy ludziom, którzy go nazywali kapitanem i bronili za wszelką cene teraz nie wstyd. Nie będę podawał nicków ale takiego judasza dawno nie było, nie pamietam żeby z jakiegokolwiek gola dla nas sie tak cieszył

0

Ale ta piłka krąży w tym City

0

Niech ten Pep wraca do Barcy nawet za rok

0

Bellignham co za symulant co chwile leży

1

Haha Bernando ich kocha bić

3

@Popitek12 Żadnego

0

@qbuteq dwie godziny wcześniej podaje a nie trzy

1

@Deviler City Mdrid

0

Ansu niech wróci a Felixa niech sobie zabierają, liczbowo Fati wcale nie wyglądał od niego girzej a i miał przeblyski lepsze niż w Brighton

0

@Kubsoleon fakt ale tez jaki sklad mieli, zero sensownych skrzydeł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja bym nawet tego Emrique chciał zobaczyć z powrotem. Kadra Hiszpanii wyglądała dobrze za jego sterów a skladala sie głównie z naszych graczy. Na mundialu nie poszlo ale głównie przez Maroko które okazalo sie czarnym koniem

1

@MichalZZZ Ja Real - City bo mam jakieś emocje do tych zespołów złe czy dobre, po to sie ogląda mecze. Arsenal można obejrzeć z odtworzenia a żeby uniknąć spoilerów nie wchodzić na LR

4

Dobry z niego grajek co by nie mówić, i ma serce do gry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VamosFCB11 bylismy w formie gowna ze Granada nas biła

0

@VamosFCB11 a jaką ma wystawić? PSG też nie jest zajebiste w obronie czy w pomocy, wiec szanse równe

0

@Magicc89PL początek miał dobry w Brighton, tylko ta kontuzja wszystko popsuła

0

@Albatros Jedyne czego sie obawiam to Mbappe ale taki kot jak Cubarsi noże go wyczyścić

0

@sintesox Normalna linia ataku a nie pomocnk na skrzydle wedlug mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?