Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może w końcu wyciągnął wnioski, że ten wariant z 4 pomocnikami i dominacją to farsa. Oczywiście to tylko sport
0
@Amidamaru De Jong ma jeszcze lepsze liczby
1
Komentarze pod tym artykułem nie powinny podlegać banicji.
Bez Mbappe byliby gównem i to ich boli
0
@Visca_barca prawo prawem ale piłkarza ktory jest u nas rok bym wychowankiem nie nazwal
1
Wczoraj mi sie podobalo jego wejście, widać że pstryczek wnos od trenera pomógł. Pn potrzebuje twardego trenera i sie ogarnie
0
@Visca_barca to nie wychowanek
0
@Michau98 właśnie polsat to zrobił, wiec bym sie wstrzymał ale obstawiam że miałbyś dostęp
0
@LionelM95 zależy jak długo to robi, mi kiedyś jedna baba patrzyła bo byłem nowy a jak zobaczyli, że robie dobrze to przestali
0
@Radzio_94 raczej nowych kanałów nie zrobią i będą na canal + sport mecze
7
Jedyne co potrafią to ściągać naszych piłkarzy i trenerów aby sie upodobnić, śmieszni podrabiańce
0
Wzial taki rozbieg i zajebał w trybuny hah..
0
Unai wszystkich kasuje łbem
3
strzelaj ktoś bo nie chce sie kolejnych 30 min męczenia buły oglądać
1
Mallorca zapłaciła Tebasowi za podlanie murawy w przerwie
0
Bardzo dobrze za tą grę na czas
0
@norbi77 o kurde, daleko nie trzeba szukać. Ciekawe czy komentatorzy sie mylili xd
0
@P33ck a poza Polską jacyś dobrzy?
0
Byli jacyś piłkarze bliźniacy w sumie?
0
@Stinger_ właśnie chyba dopiero odpale, neutralnie ale Bilbao sie lepiej kojarzy
0
Wszyscy ogladaja finał PK czy nudne dla was?
0
@FCB_dimiC wlasnie dzisiaj po wejsciu zrobil wiecej niz reszta przez cały mecz z ofensywy
0
@FCB_dimiC co dobre, ogladasz ich? Nawet komentator to stwierdził, ci piłkarze grają syf od miesięcy
0
Do dupy te Brigthon ten Fati by sie tam nie rozwinąl nawet jakby umial grać, wszyscy jak jezdzcy bez głowy indywidualne akcje i zero podań, Fati nawet ok wejście, lepiej niż ostatnio
0
Fati wdał sie w drybling pierwszy raz od dawna ale faul xd
0
@MesQueUnClub96 ja zauważyłem że często grają głupio i samolubnie
1
@BulaKG nieźle, jedno fajne dlugie podanie ale ogólnie Arsenal ich ciśnie
0
@MesQueUnClub96 nie tylko od niego, skrzydla też nie istnieją, jedyny który cos potrafi to Pedro
0
W tym Brighton w sumie nikt nie błyszczy z ofensywy w tym sezonie, te wszystkie Welbecki też mierne. Kompletnie nie potrafią przebić sie przez obrone Arsenalu
1
W sumie to ciekawe czy nie lepiej bylo poczekac z Cubarsim aż podpisze profesjonalny kontrakt i dopiero debiut a najpierw postawić na Faye. Sportowo mogłoby nie być wielkiej różnicy a wiekowo to bardziej oplaca sie postawic na starszego bo młody może poczekać, a teraz już na to za późno i będzie chcial grać i być ważny
0
A co z tym Moukoko który miał być gwiazdą i mieliśmy go kupic. Ktoś śledzi BVB?