1

Może w końcu wyciągnął wnioski, że ten wariant z 4 pomocnikami i dominacją to farsa. Oczywiście to tylko sport


0

@Amidamaru De Jong ma jeszcze lepsze liczby

1

Komentarze pod tym artykułem nie powinny podlegać banicji.
Bez Mbappe byliby gównem i to ich boli

0

@Visca_barca prawo prawem ale piłkarza ktory jest u nas rok bym wychowankiem nie nazwal

1

Wczoraj mi sie podobalo jego wejście, widać że pstryczek wnos od trenera pomógł. Pn potrzebuje twardego trenera i sie ogarnie

0

@Visca_barca to nie wychowanek

0

@Michau98 właśnie polsat to zrobił, wiec bym sie wstrzymał ale obstawiam że miałbyś dostęp

0

@LionelM95 zależy jak długo to robi, mi kiedyś jedna baba patrzyła bo byłem nowy a jak zobaczyli, że robie dobrze to przestali

0

@Radzio_94 raczej nowych kanałów nie zrobią i będą na canal + sport mecze

7

Jedyne co potrafią to ściągać naszych piłkarzy i trenerów aby sie upodobnić, śmieszni podrabiańce

0

Wzial taki rozbieg i zajebał w trybuny hah..

0

Unai wszystkich kasuje łbem

3

strzelaj ktoś bo nie chce sie kolejnych 30 min męczenia buły oglądać

1

Mallorca zapłaciła Tebasowi za podlanie murawy w przerwie

0

Bardzo dobrze za tą grę na czas

0

@norbi77 o kurde, daleko nie trzeba szukać. Ciekawe czy komentatorzy sie mylili xd

0

@P33ck a poza Polską jacyś dobrzy?

0

Byli jacyś piłkarze bliźniacy w sumie?

0

@Stinger_ właśnie chyba dopiero odpale, neutralnie ale Bilbao sie lepiej kojarzy

0

Wszyscy ogladaja finał PK czy nudne dla was?

0

@FCB_dimiC wlasnie dzisiaj po wejsciu zrobil wiecej niz reszta przez cały mecz z ofensywy

0

@FCB_dimiC co dobre, ogladasz ich? Nawet komentator to stwierdził, ci piłkarze grają syf od miesięcy

0

Do dupy te Brigthon ten Fati by sie tam nie rozwinąl nawet jakby umial grać, wszyscy jak jezdzcy bez głowy indywidualne akcje i zero podań, Fati nawet ok wejście, lepiej niż ostatnio

0

Fati wdał sie w drybling pierwszy raz od dawna ale faul xd

0

@MesQueUnClub96 ja zauważyłem że często grają głupio i samolubnie

1

@BulaKG nieźle, jedno fajne dlugie podanie ale ogólnie Arsenal ich ciśnie

0

@MesQueUnClub96 nie tylko od niego, skrzydla też nie istnieją, jedyny który cos potrafi to Pedro

0

W tym Brighton w sumie nikt nie błyszczy z ofensywy w tym sezonie, te wszystkie Welbecki też mierne. Kompletnie nie potrafią przebić sie przez obrone Arsenalu

1

W sumie to ciekawe czy nie lepiej bylo poczekac z Cubarsim aż podpisze profesjonalny kontrakt i dopiero debiut a najpierw postawić na Faye. Sportowo mogłoby nie być wielkiej różnicy a wiekowo to bardziej oplaca sie postawic na starszego bo młody może poczekać, a teraz już na to za późno i będzie chcial grać i być ważny

0

A co z tym Moukoko który miał być gwiazdą i mieliśmy go kupic. Ktoś śledzi BVB?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?