0

Estevao tez gral ale dopiero go zobaczylem jak zszedł z boiska

0

Kurde jaki VAR maja w Brazylii, sędzia ogląda a później gada przez mikrofon dlaczego taka decyzja

0

@icmmii czekam na druga połowę, bo jestem ciekawy jak gra ale praktycznie odkad ogladam tylko Victoria atakuje

1

@icmmii na razie nie oceniam ale troche gwiazdorzy tak na pierwszy rzut oka

0

Oglądam sobie mecz Palmeiras, Endrick zostal dotknięty pod pache a zlapal sie za twarz i przewracał na murawie xd

0

@DIPENSE przełożyli ale co ma UEFA do tego, to ich liga krajowa wyrazila zgode i zgadzam sie że tez mogli czuć sie nie fair, że mieliśmy przed meczem 9 dni wolnego a w tym czasie oni grali dwa razy

1

Chcialem Faye w akcji zobaczyć i w calym necie nigdzie transmisji, porażka

0

Ktoś wie gdzie oglądać Barcelone B?

0

@takisobiektos mogliby tak u nas do De Jonga czasem powiedzieć

0

Oho Fede przeklnal na meczu do Brahima, dobrze że mu nie przyfasolił. Jest atmosferka

1

Pisałem to wczoraj podczas meczu i napisze dzisiaj. W ostatniej formie to Sergi > Bezjajeczny De Jong

0

@RosjaninBut A właśnie Gundo ma fajne podanie

0

@Varkond Pedri Pedro się zwie, ale tak racja. Mimo literówki nie poprawialem

1

Felix mimo niestabilenj formy ma ten Magic Touch, jakbym mial wymienić kogos kto jeszcze to ma to Pedro, Yamal, Cubarsi. Ktoś jeszcze?

1

@Xxxx86 wierze w naszych obrońców ale ten De Jong i jego krycie

0

@FcPortoFan1999 chodzilo mi o Barcelone B teraz patrze co ja napisalem xddd

0

@FcPortoFan1999 Akurat mi sie zepsuł rower, ale dzięki za rade

0

Da sie gdzieś oglądać Barcelone?

0

@BORO_12 może grać ale będzie kims na wzór Brahima, nie wygryzie Bellinghama

0

@takisobiektos tam jest Bellingham i srodek Valverde oraz Camavinga/Tchoumeni chyba ze jako rezerwa

1

@BORO_12 w Realu miejsca nie znajdzie, PS Rodrygo ktory ma 23 lata wiec dluga kariera przed nim

0

@Rewolucja123 i to przeszkadza w byciu widocznym na boisku? Pedri zagral pierwszy raz po kontuzji z PSG i zablysnal

2

@MesQueUnClub96 Nie jest bo jak mu psycha w Paryżu nie dojechała to teraz raczej też. O niego trzeba dbac by sie nie spalił

0

Ferran to taki pilkarz który musi być na wiecznym haju motywacji, jakiegoś rekiństwa żeby coś soba prezentować. Jeśli tego nie ma, to nie ma i jego na boisku. Dlatego wedlug mnie jest zbędny bo ta motywacja co jakiś czas ustaje

0

@Rust_Cohle on pewnie zrobi podobną, może kiedys nawet u nas wyląduje, zależy jak mu pójdzie, bo kolano naprawiane jednak a teraz i psycha tłamszona

2

@AlexDark00 no właśnie debilna decyzja bedzie rzutować na jego kariere. Plus jest taki, że kolejny młody talent zastanowi sie 30 razy gdzie woli iść

1

Guler chce iść na wypożyczenie, coś czuje że powrotu do Realu nie będzie bo nigdy nie będzie numerem 1

0

@HypeR Jak sie tam żyje w Hiszpanii?

3

Mam nadzieję że my postawimy autobus

8

Chyba bym postawił na niego kosztem Yamala. Młody niech wejdzie jako zmiennik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?