0

@DamianBarcaCule nie wiem co w tym fajnego

3

Na klasyk De Jondżek na ławke, pomoc Christensen, Pedri, Gundogan, tak to widzę

0

@P33ck przecież ja nie mówię o calym sezonie tylko momencie gdzie przestaliśmy

0

@TR3YWAY w Hiszpanii to nirma, w poslce by bylo że gej

1

@TR3YWAY że przestaliśmy przegrywać mecze w kompromitujacy sposób, psg sie nie liczy i mecz w 10

0

@Emhyr Gavi dziś mi sie śnił xd

3

@zeko0 Myśli że krecenie sie jak gówno w przeręblu wystarczy by być jak Xavi

1

Xavi "Chip" Hernandez

2

@draxidox no tak dla kibica Barcy, chociaż ja Modricia nie lubię osobiście

0

Wchodze na notatnik zobaczyć co tam pisza przed klasykiem a tam takie rzeczy
https://zapodaj.net/plik-tMOxFK12Kx

1

@Sawik_10 wybitny i znika to sie wyklucza

0

@kuz nie ma szans, Real będzie jeździł na dupie by ugrać 3 pkt co mecz

1

@Tarins co powiedział de jong?

0

@Gaz raczej były, a nie są

0

@reloaded Fakt jest taki że to City gonilo wynik od początku meczu i tak sie to potoczylo, a jakby bylo odwrotnie to Real by zagral inaczej

0

@Emhyr Ty porównujesz okres gry w Ajaxie gdzie ciągnął ten klub do teraz gdzie ciągnie naszą pomoc ale w dół

0

@Emhyr wystarczy zobaczyć na jego liczby, wiecej o bezużytecznosci De Jonga nie chce mi sie pisać

0

Nie wierze w to, po tym co prezentuje, że duży klub go chce. Ale jeśli to prawda i go wezmą to zaczne lubić Bayern

1

@michal26 tym bardziej że chcial i Yamala i Balde, pewnie innych też. Dlaczego nikt w klubie nie działa i do niego nie dzwoni?

0

Potężne patologiczne awantury wedlug tvnu hahahhaa
https://m.facebook.com/story.php?id=100064753866528&story_fbid=415604804504065

0

@BORO_12 Zubimendi to niech spada skoro nie chciał, szukac takiego co chce i będzie z siebie dawal wszystko

0

@kamillek88 Laporta jak nie pogada z Guardiolą to jest żalosnym prezesem

0

@lucca87 za Penie Łunin

1

@Foro haha, mam nadzieję ze nie zostaniesz przez to singlem xd

0

@Salchent dlatego jedyny co by ich wziął za morde to Pep, w żadnego Flicka nie wierze. Nikt inny poza nauką taktyki nie nauczy ich charakteru na boisku

0

To teraz można już oficjalnie go nazywać księżniczką xd dawno ktoś z Barcy tak mnie nie irytował swoją grą

0

@Foro Maine Coon bo maja fajne mordki ludzkie

0

@Kuba_1 Obiektywnie to póki co nie jesteśmy godni tytulu mistrza europy. Budujemy fundamenty i to tyle więc nie wiem o co tyle płaczu chyba tylko żal lasy za awanse. Plusem jest to że nasza młodzież nie nasyci sie za młodu i ma po co stawać sie lepszym

1

@blakkudium zapomniałem o tych rozgrywkach

1

@Visca_barca ciekawe czy Pep by chciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?