Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianBarcaCule nie wiem co w tym fajnego
3
Na klasyk De Jondżek na ławke, pomoc Christensen, Pedri, Gundogan, tak to widzę
0
@P33ck przecież ja nie mówię o calym sezonie tylko momencie gdzie przestaliśmy
0
@TR3YWAY w Hiszpanii to nirma, w poslce by bylo że gej
1
@TR3YWAY że przestaliśmy przegrywać mecze w kompromitujacy sposób, psg sie nie liczy i mecz w 10
0
@Emhyr Gavi dziś mi sie śnił xd
3
@zeko0 Myśli że krecenie sie jak gówno w przeręblu wystarczy by być jak Xavi
1
Xavi "Chip" Hernandez
2
@draxidox no tak dla kibica Barcy, chociaż ja Modricia nie lubię osobiście
0
Wchodze na notatnik zobaczyć co tam pisza przed klasykiem a tam takie rzeczy
https://zapodaj.net/plik-tMOxFK12Kx
1
@Sawik_10 wybitny i znika to sie wyklucza
0
@kuz nie ma szans, Real będzie jeździł na dupie by ugrać 3 pkt co mecz
1
@Tarins co powiedział de jong?
0
@Gaz raczej były, a nie są
0
@reloaded Fakt jest taki że to City gonilo wynik od początku meczu i tak sie to potoczylo, a jakby bylo odwrotnie to Real by zagral inaczej
0
@Emhyr Ty porównujesz okres gry w Ajaxie gdzie ciągnął ten klub do teraz gdzie ciągnie naszą pomoc ale w dół
0
@Emhyr wystarczy zobaczyć na jego liczby, wiecej o bezużytecznosci De Jonga nie chce mi sie pisać
0
Nie wierze w to, po tym co prezentuje, że duży klub go chce. Ale jeśli to prawda i go wezmą to zaczne lubić Bayern
1
@michal26 tym bardziej że chcial i Yamala i Balde, pewnie innych też. Dlaczego nikt w klubie nie działa i do niego nie dzwoni?
0
Potężne patologiczne awantury wedlug tvnu hahahhaa
https://m.facebook.com/story.php?id=100064753866528&story_fbid=415604804504065
0
@BORO_12 Zubimendi to niech spada skoro nie chciał, szukac takiego co chce i będzie z siebie dawal wszystko
0
@kamillek88 Laporta jak nie pogada z Guardiolą to jest żalosnym prezesem
0
@lucca87 za Penie Łunin
1
@Foro haha, mam nadzieję ze nie zostaniesz przez to singlem xd
0
@Salchent dlatego jedyny co by ich wziął za morde to Pep, w żadnego Flicka nie wierze. Nikt inny poza nauką taktyki nie nauczy ich charakteru na boisku
0
To teraz można już oficjalnie go nazywać księżniczką xd dawno ktoś z Barcy tak mnie nie irytował swoją grą
0
@Foro Maine Coon bo maja fajne mordki ludzkie
0
@Kuba_1 Obiektywnie to póki co nie jesteśmy godni tytulu mistrza europy. Budujemy fundamenty i to tyle więc nie wiem o co tyle płaczu chyba tylko żal lasy za awanse. Plusem jest to że nasza młodzież nie nasyci sie za młodu i ma po co stawać sie lepszym
1
@blakkudium zapomniałem o tych rozgrywkach
1
@Visca_barca ciekawe czy Pep by chciał