Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przez tych arabów odechciewa sie piłkę ogladać. A Xavi z Laportą robia kolejny błąd z takim kontraktem i robić Yamalowi taka promocje, pod wzgledem sportowym nic na tym nie zyskaliśmy a stracić możemy największy talent młodego pokolenia. W tym klubie dalej są głupie rządy
0
Właśnie o tym pisałem promowanie młodzieży zanim będą mieli możliwość podpisu poważnego kontraktu a potem drżenie o odejście i chore pensje. Powinni grać w Barcy B i sporadycznie w pierwszym zespole dopóki nie podpisza profesjonalnej umowy z normalna pensja. Teraz będzie strach o Yamala i 30 mln pensji albo se pójdzie do Madrytu
3
@HighestInTheRoom co szkółka Realu Madryt robi na naszym treningu?
1
Ostatnio mnie naszła taka rozkmina czy nieudolność i słabość kiedyś wielkich klubów jak np. United czy nawet Barca jest spowodowana tym, że jest co raz mniej wybitnych piłkarzy. Czy kiedyś piłkarze byli lepsi czy to sentyment do legend? Teraz nawet te PSG nasprowadza gwiazd a szału nie robi bo te gwoazdy sa przereklamowane
0
@Kapitan hawk who cares, już jest po lidze
0
@Reviven 1. Gwarancja stawiania na młodych, można sobie wmawiac że inny trener będzie stawiał a przyjdzie ktoś o mlnetalu Anczelota i sie zesrasz z frustracji
2. W końcu w LM Barca potrafila powalczyć po wielu katach i była zespołem lepszym gdyby nie czerwo z PSG.
3. Bardziej bezpośrednia gra, mniej męczenia buły i klepania z obrona w ostatnich miesiacach wiec i oglądało sie to lepiej
4. Piłkarzom na nim zależy a z nowym trenerem musieli by sie dotrzeć zanim by zyskał posłuch
0
@BabyGang on sam sie wysłal bo Xavi mu dawal malo minut i to byla decyzja Fatiego a nie klubu
0
@Emhyr Ale na Barcy mu zależało a ten klub obecny ma w dupie to i podejście inne. Mnie ciekawi jak to wygląda rejestracją
0
@Emhyr Na jego miejscu to bym walczył o Barce a nuż ktoś sie połamie czego nie życze a jemu coś w glowie przeskoczy. Wypożyczenie nie wypaliło i juz pewnie nie wypali
0
Jak teraz taki Fati sobie postanowi, że wraca do Barcy to moga mu to jakoś zablokować? Ktoś wie?
2
@Pawlak1992 przy 150 mln za Dembele czy Cutinho, to 222 za Neya to jak za darmo
0
@Pawlusek 8 z czymś o ile pamiętam, na rękę. Pamiętaj że funty > euro
0
Ci idioci w Brighton nie znaja pojęcia podanie, wszystko na chama
3
Nie podoba mi sie styl city w tym sezonie męczenie buły, pseudotikitaka która ma naśladować dawną Barce, a pod względem atrakcyjności to nie ma podjazdu, bo nie ma takich wykonawców
0
@Stanio87 podziel to przez liczbe minut i dodaj bramki w lidze europy
0
Vitor Roque na wypożyczenie tak czy nie?
0
@mekston po kontuzji która tam zaznał dosłownie sie nie liczy dla De Zerbiego a wcześniej coś tam grał i strzelał. A kto tam jest dobry? Wszyscy ciency ale nie sa na wypożyczeniu
0
Bardzo mnie cieszą porażki Brighton za olanie Fateusza
1
@Katalończyk 99 wewnątrz klubu mają to gdzieś, żyją w swojej gromadce i ich jakiś szary kibic nie obchodzi. Chyba że masz na myśli piłkarzy ktorzy sami go prosili o pozostanie
0
Ten kto uwierzył Xaviemu w odejście może sie czuć zawiedziony, kto sie na nim poznal wiedzial, że to blef, ratunek, inaczej prędzej by poleciał. Jak ktoś chce odejść to odchodzi natychmiast a nie za miesiąc
7
A ja sie cieszę z pozostania Xaviego, pod warunkiem że za rok przyjdzie ktoś mocny a najbardziej Guardiola. Ludzie tutaj myślą idealistycznie że przyjdzie nowy i nasi zaczna lepiej grać. Przykłady Valverde, Setiena, Koemana niczego niektórych nie nauczyły. Poza tym drużyna sie mocno poprawiła w końcówce sezonu i przy zmianie sztabu może być jeszcze lepiej. Dla mentalu pilkarzy to lepsze niż zaczynanie wszystkiego od nowa z kimś kto nawet nie zna języka jak Flick
6
Gdyby Barca zagrała dobrze, mogłaby wygrać 5:0 co już w przeszłości pokazała
0
@Cule1234 od razu o tym pomyślałem, pewnie chca Marqueza zrobic asystentem
0
@mightyanaldevastator może zauważyli że Oscar jest bo jest a Rafe chcieli przygotować
1
@Matheu12 on nigdy nie chcial odchodzić tak mi sie wydaje, to była gierka
0
Może chodzi o to, że chcieli dać Marqueza na aystenta. A poza tym cyrku w tym klubie ciąg dalszy. Pod względem profesjonalizmu Real jest lata świetlne przed nami
2
Czekacie na Euro? Mnie te klimaty mundiale, Euro bardziej jarają niż Liga mistrzów
0
@barcelonaLM o tak, oł yeah
3
@tristan87 A Faye to gra wszystko w rezerwach wiec nie wiem skad pytanie
1
@tristan87 Fermin, Roque?