4

@NeroTFP1 wyglądać tak zajebiscie? Nie

0

@Arekvip nie może pilkarz pierwszego zespołu grać w rezerwach

1

@KanapkaFCB pewnie zle trenuje jak Fati

0

Ferran i skrzydlo to nieporozumienie

0

Ten komentator to dzisiaj troche glos jak Boras

0

Teraz sobie wyobrazcie taki wslizg de jonga. Pedri kozak wolny ale skuteczny

4

Araujo znowu macha łapskami, ale on sie zrobil irytujący

0

To Roque se nie pogra dzisiaj

0

To Masaka Kids potężny zespół muzyczny, serio nie znacie?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też macie wrażenie że gra siadła po ogloszeniu Xaviego se queda? Z realem i psg pomimo wyniku to jakoś wyglądało przynajmniej w kreacji

0

Araujo to sie zrobil drugi Pique z najgorszych lat, machanie łapami i oczekiwanie że mecz sam sie wygra. Jak ktoś daje te 100 mln to brać i całować po dupie

1

@tbas to po uderzeniu w głowę

0

@Yamalessi nie no jakie zajechanie jak mieli tyle przerwy, akurat na Yamala chętnie sie popatrzy inaczej nuda

1

@BORO_12 zostać sobie może i przychodzić na treningi, pytanie czy dostanie chociaż minute gry w sezonie

0

@Emhyr jak nie od defensywy to od ofensywy a jego liczby są skandalicznie słabe

6

@Kessie nie wychlajcie wszystkiego po drodze

2

Czy ojciec Fatiego będzie błagal Xaviego o pozostawienia syna w naszym klubie?

0

@FATTOMY a to też prawda

1

@Emhyr niech nim gra dalej to za sezon poleci. Nie rozumiem jak może widzieć bezużyteczność Roque i Fatiego ale De Jong jest dla niego niezbędny

1

@barcanawieki teraz to już nie gra bo jest stamtąd na wylocie wiec na co ma grać

0

@TR3YWAY ja myślę że wroci Militao tą samą kontuzje i biega, Guler cos z łąkotką i biega, Wirtz. Za bardzo patrzymy na Fatiego ale to już byl dramat 2 lata bez gry a potem miesniowki

0

@TR3YWAY można i tak ale dla mnie tych dwóch nazwisk nie przebije nikt

0

@Kinginiesta i kogo tu wybrać Yamal czy Gavi z tyłu

0

Cały czas zapominam że dzisiaj mecz przez to że jest poniedziałek
Trzeba sobie jakiś alarm nastawić

0

@Emhyr słowo przeciwko słowu w tym wypadku wierze Valverde, za krzywe spojrzenie mu nie dowalił

0

@Arden ja do niego nie mam szacunku po tej akcji z Valverde

0

@Stanio87 ja to pamiętam zupelnie inaczej, byl właśnie uważany za gwiazde

0

@Lucyfffer beka że PSG sobie go wzięło za 4 bańki a my za tyle samo Oriola xddd

1

@Ojciec5tkidzieci i nie ma zapisanego nr szefa w telefonie, zawsze takie obrazki smsków śmierdzą fejkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?