Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1 wyglądać tak zajebiscie? Nie
0
@Arekvip nie może pilkarz pierwszego zespołu grać w rezerwach
1
@KanapkaFCB pewnie zle trenuje jak Fati
0
Ferran i skrzydlo to nieporozumienie
0
Ten komentator to dzisiaj troche glos jak Boras
0
Teraz sobie wyobrazcie taki wslizg de jonga. Pedri kozak wolny ale skuteczny
4
Araujo znowu macha łapskami, ale on sie zrobil irytujący
0
To Roque se nie pogra dzisiaj
0
To Masaka Kids potężny zespół muzyczny, serio nie znacie?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też macie wrażenie że gra siadła po ogloszeniu Xaviego se queda? Z realem i psg pomimo wyniku to jakoś wyglądało przynajmniej w kreacji
0
Araujo to sie zrobil drugi Pique z najgorszych lat, machanie łapami i oczekiwanie że mecz sam sie wygra. Jak ktoś daje te 100 mln to brać i całować po dupie
1
@tbas to po uderzeniu w głowę
0
@Yamalessi nie no jakie zajechanie jak mieli tyle przerwy, akurat na Yamala chętnie sie popatrzy inaczej nuda
1
@BORO_12 zostać sobie może i przychodzić na treningi, pytanie czy dostanie chociaż minute gry w sezonie
0
@Emhyr jak nie od defensywy to od ofensywy a jego liczby są skandalicznie słabe
6
@Kessie nie wychlajcie wszystkiego po drodze
2
Czy ojciec Fatiego będzie błagal Xaviego o pozostawienia syna w naszym klubie?
0
@FATTOMY a to też prawda
1
@Emhyr niech nim gra dalej to za sezon poleci. Nie rozumiem jak może widzieć bezużyteczność Roque i Fatiego ale De Jong jest dla niego niezbędny
1
@barcanawieki teraz to już nie gra bo jest stamtąd na wylocie wiec na co ma grać
0
@TR3YWAY ja myślę że wroci Militao tą samą kontuzje i biega, Guler cos z łąkotką i biega, Wirtz. Za bardzo patrzymy na Fatiego ale to już byl dramat 2 lata bez gry a potem miesniowki
0
@TR3YWAY można i tak ale dla mnie tych dwóch nazwisk nie przebije nikt
0
@Kinginiesta i kogo tu wybrać Yamal czy Gavi z tyłu
0
Cały czas zapominam że dzisiaj mecz przez to że jest poniedziałek
Trzeba sobie jakiś alarm nastawić
0
@Emhyr słowo przeciwko słowu w tym wypadku wierze Valverde, za krzywe spojrzenie mu nie dowalił
0
@Arden ja do niego nie mam szacunku po tej akcji z Valverde
0
@Stanio87 ja to pamiętam zupelnie inaczej, byl właśnie uważany za gwiazde
0
@Lucyfffer beka że PSG sobie go wzięło za 4 bańki a my za tyle samo Oriola xddd
1
@Ojciec5tkidzieci i nie ma zapisanego nr szefa w telefonie, zawsze takie obrazki smsków śmierdzą fejkiem