Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@J4no jak sam Simons przyjdzie to będzie już sukces i wzmocnienie, osobiście priorytetem powinna być sprzedaż De Jonga i kupno ŚPD
0
@Encore to fakt, la liga będzie ciekawsza a Barca musi sie ogarnac
0
"Luis Enrique: Myślę, że dla wszystkich to oczywiste, gdzie odchodzi Mbappé"
Źródło: strona białych
0
@KrychaFCB pewnie 2 razy te stroje użyją i tyle, tak jak my te niebieskie w tym sezonie
0
@Hindus nie zapominajmy o jego miłości do kasy, mnie to nie boli bo sam go chętnie obejrze w mocnym zespole nawet Realu, bo lubie tego piłkarza ale ta pewność jest na wyrost
0
@takisobiektos City, Liverpool był mocno zainteresowany
@lukas992 nie było, wszystko to plotki póki co
1
@Hindus dziwi mnie ta ich pewność do Mbappe po tym jak ich wielokrotnie olał
6
@Luciano99 a to nie było tak, że @jowita po prostu zjadła notes w którym było zapisane hasło do fcbarca?
3
@Luciano99 czemu sie nie chwaliłeś, że Netflix wypuścił serial o @jowita
https://www.filmweb.pl/serial/Reniferek-2024-10050192
A tak serio jestem po pierwszym odcinku i dość ciekawy jak ktoś czegoś szuka
0
@sintesox za To Viniciusz ma lepszy mental i pewnie wygra wiecej niż Money
2
Fermin i Iniesta urodziny w ten sam dzień. Przypadek? Nie sondze
0
@Pressinho ja jestem ciekaw czy zysk za sezon byl wyższy niz pensje + transfery, czy ktoś mądry tego nie przemyślał..
2
Tak sobie myślę, że naszym problemem z kasą nawet nie były te wydatki na transfery ale pensje piłkarzy, po 40 baniek za sezon dla kilku z nich, dla innych po 15 i tak rok w rok to ile siana
0
@BenyBlade 38 to nie 58 takie robienie dziadów na siłę
0
@barcelonaLM ten w sumie ma znajomości w świecie piłkarskim xd
1
@TR3YWAY nie warto, napiszesz coś obiektywnego i dostaniesz bana na 5 lat
5
Ale sezonowców teraz Realowi dojdzie, szykujcie sie na mase trolli na stronie
0
@Arden te liczby to kłamstwo, sprawdz sobie na transfermarkt. Vinicius co sezon robi 20 goli to jak ma ich mieć 55
1
Mi sie podoba, taka w stylu wojskowym. A na tej stronie zawsze jest narzekanie a potem chwalenie koszulek jak je zobaczą podczas meczu
0
@Arden obrońca bez szans, Kroos indywidualnie nie jest lepszy niż Wirtz
0
@Arden nie jest jak Niemcy wygraja Euro
0
@Objectivo Brazylia nigdzie nie zajedzie, ta repra jest cienka
0
@Dynak jak nie ten Wirtz liczby ma jak Vini a jest pomocnikiem
1
@Dynak a jak przegraja final to kandydatura Viniciusa spada drastycznie i zwyciezca Euro ma większe szanse. Np Niemcy moga namieszac i ten Wirtz albo Kross
0
@Objectivo tak, ale Euro zadecyduje więc troche za szybko na takie gadanie. Dla mnie to też dobry grajek ale w Barcy nikt tak nie pompowal pilkarzy do ZP jak to sie robi w Realu
0
I tak te wartości sa zaniżane, Fermin to tak z 40 mln, Yamal jak na potencjal i wiek ze 100 mln
1
Anczelotti już pompuje Viniciusa do ZP, a ta technika im zawsze wychodzi
0
@TR3YWAY chłop ma 15 asyst i 9 goli, po co nam on
0
@Emhyr oby sie udalo ten sezon zacznie mieć sens, a później zbierac hajs na wykup
0
@barcanawieki Łunin sie może zesrać pod taką presja a Thibo pokazal ostatnio w meczu ligowym, że po kontuzji to nadal top. To mądra decyzja dla nich