2

@Awtameok_Klana wygrała najlepsza piosenka, może byl lgbt ale świetny występ, rok temu Loreen zmiotla wszystkich, wcześniej Maneskin też super

3

@Kgorecki2500 A no było kilka lepszych ale Ukraińce sa rozsiani po Europie i na siebie głosują

2

@97ketrab Szwajcaria byla sobie niebinarna ale w nieszkodliwy sposob a ta Anglia to gejowski wstęp do pornola chociaz lubie tego piosenkarza, no i piosenka bez szału

0

@Kgorecki2500 kto był na 3 bo już zapomniałem

0

@Pawlak1992 Ukraina głosuje na siebie z innych krajów

1

Fajny występ Szwajcarii, kibicowałem też Chorwacji, głosy jury zadecydowały

0

@Pawlak1992 ten sprzed roku Loreen i Maneskin, na nich glosowalem, dzisiaj nie głosuję

0

@MesQueUnClub96 tolerancja wtedy taka nie była jak dziś

0

To angol jakby ktos nie rozpoznal


2

@Kamilos84 years & years

0

Wasze topy po skrótach? Moje
Ukry, Hiszpania, Estonia, Norwegia, Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja nr 1

0

@MesQueUnClub96 to byl Arab bylem w kraju arabskim i zawsze rozpoznam ten śpiew

0

A była Australia?

0

Arabski francuz ładnie

0

Niby Francja ale ja słysze Arabie

0

@Pawlak1992 ta nuta jako jedyna zachecila do tańca xd

4

Chorwacja fajna nuta

0

Ogólnie jestem w szoku bo większość krajow patriotycznie śpiewa w swoim jezyku, w ostatnich latach to 3/4 ;bylo po angielsku

1

Ale zauważyliście ze wszystkie te lgbt zajawy mają chlopy? Czemu nie ma kobiety przebranej za zioma?

6

Chłop za babe sie przebrał

0

Włochy sie bronia same pięknym językiem

4

Podobala mi sie Norwegia, swoj jezyk, ciekawy wystep ja właśnie lubie takie odpały

1

@MesQueUnClub96 stoczyl sie troche ale tamta nuta fajne wspomnienia

1

Olly Alexander to ten co spiewal King, zajebsity hit sprzed lat

0

O której ta zorza ma być?

3

Lubie Eurowizje właśnie za takie krejzi wystepy a nie te komercyjne pioseneczki z tv

0

Co to wlazło na scene

0

@Pawlak1992 treningi Baciaty sie przydały

1

Estonia taki klimat trąf trąf misiabela, toż to plagiat

0

Gdyby nie ci tancerze to Hiszpania fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?