Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Awtameok_Klana wygrała najlepsza piosenka, może byl lgbt ale świetny występ, rok temu Loreen zmiotla wszystkich, wcześniej Maneskin też super
3
@Kgorecki2500 A no było kilka lepszych ale Ukraińce sa rozsiani po Europie i na siebie głosują
2
@97ketrab Szwajcaria byla sobie niebinarna ale w nieszkodliwy sposob a ta Anglia to gejowski wstęp do pornola chociaz lubie tego piosenkarza, no i piosenka bez szału
0
@Kgorecki2500 kto był na 3 bo już zapomniałem
0
@Pawlak1992 Ukraina głosuje na siebie z innych krajów
1
Fajny występ Szwajcarii, kibicowałem też Chorwacji, głosy jury zadecydowały
0
@Pawlak1992 ten sprzed roku Loreen i Maneskin, na nich glosowalem, dzisiaj nie głosuję
0
@MesQueUnClub96 tolerancja wtedy taka nie była jak dziś
0
To angol jakby ktos nie rozpoznal
2
@Kamilos84 years & years
0
Wasze topy po skrótach? Moje
Ukry, Hiszpania, Estonia, Norwegia, Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja nr 1
0
@MesQueUnClub96 to byl Arab bylem w kraju arabskim i zawsze rozpoznam ten śpiew
0
A była Australia?
0
Arabski francuz ładnie
0
Niby Francja ale ja słysze Arabie
0
@Pawlak1992 ta nuta jako jedyna zachecila do tańca xd
4
Chorwacja fajna nuta
0
Ogólnie jestem w szoku bo większość krajow patriotycznie śpiewa w swoim jezyku, w ostatnich latach to 3/4 ;bylo po angielsku
1
Ale zauważyliście ze wszystkie te lgbt zajawy mają chlopy? Czemu nie ma kobiety przebranej za zioma?
6
Chłop za babe sie przebrał
0
Włochy sie bronia same pięknym językiem
4
Podobala mi sie Norwegia, swoj jezyk, ciekawy wystep ja właśnie lubie takie odpały
1
@MesQueUnClub96 stoczyl sie troche ale tamta nuta fajne wspomnienia
1
Olly Alexander to ten co spiewal King, zajebsity hit sprzed lat
0
O której ta zorza ma być?
3
Lubie Eurowizje właśnie za takie krejzi wystepy a nie te komercyjne pioseneczki z tv
0
Co to wlazło na scene
0
@Pawlak1992 treningi Baciaty sie przydały
1
Estonia taki klimat trąf trąf misiabela, toż to plagiat
0
Gdyby nie ci tancerze to Hiszpania fajnie