Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan myślałem że "tamten" to poprzedni, a to śmieszna UEFA wiec wszystko możliwe. Jak on tyle kreuje to pokaż mi kompilacje z tego w końcu na niej nawet Rasiak umie grać. De Jong jest właśnie takim piłkarzem do biegania, do rajdów a on u nas tylko klepie czego nie potrafi i klepie do najbliższego. To nie klub dla jego gry
0
@Rhaan Chyba za tą blond grzywke bo na pewno nie za gre. Busquets go carrował cały sezon i na tym jechał. Gra na pozycji ŚPD tylko że to nie jest ŚPD
@Luciano99 jechali na fejmie tego wspaniałego sezonu Ajaxu a nie na faktycznej wartości i umiejętnościach. De Beek o nim już nikt nie pamięta
3
@Luciano99 w Ajaxie też dupy nie urwał liczbami żeby kosztował 80 mln. Patrząc na takiego Bellinghama za 100 mln to niebo a ziemia. Przeszacowany zakup
2
@ranger3120 nikt tak dobrze nie wyprowadza piłki od obrońców do obrońców
6
De Jong 2500 minut, 0 asyst. Najlepszy pomocnik la liga?
0
@bartekvisca Ciekawi mnie jak zagra Yamal i to tyle. Na reszte już sie nie da patrzeć w tym sezonie
0
@Deviler a z czego ten napój robi? Własnego pochodzenia?
2
@pride1899 Alexis też był tu jechany chyba najbardziej z ataku jak gral on Messi, Pedro, Villa
1
@Arden bez Guardioli City wróci do bycia średniakiem. Wielkość klubu uzależniona od jednej osoby
3
Chory klub, odechciewa sie o tym czytać, myśleć czy tym przejmować. Niech robia co chcą
0
@Veysel pewnie będzie odchodził
1
@esem91 nie oczekujmy dojrzałości od 16 latka który gra pierwszy sezon po 11 zawodników
1
Sędzia na plus zdecydowanie. Nie ważne ze po czasie jak byla ręka to byla
23
Brawo Rafa, zasłużyłeś
2
Komentator cytuje Kononowicza xdd
0
Właśnie tak kopia rywale w naszego bramkarza a potem ktos pisze że pn jest najlepszy na tej pozycji
0
Wchodzi pupilek prosto z akwarium
6
Roberto w nagrode za popsucie meczu z Girona sobie wychodzi w następnym, Roque za kare za nic nie wychodzi. Czego nie rozumiecie
0
Jest jedna rzecz która mamy lepsza od Realu. Murawa
0
@szymonekk a kto go rozumie chyba tylko nasz ciężarny prezes
0
Dlaczego Laporta nie chce zrobić z Barcy top klubu tylko zadowala go przeciętność z tym trenerem? Pierwszy powinien wylecieć
0
@SinMistico on juz Roque skreślił na kolejny sezon
0
Yamal jedyna nadzieja w Tobie dzieciaku
0
Czy w tym klubie ktoś może podac prostopadle po ziemi, czy już tylko laga i laga?
4
Podniecamy sie grą mlodymi w każdym meczu i co z tego jest Pedri zniszczony, Fati zniszczony, Gavi połamany, Cubarsi już cieniuje
2
Macie swojego zajebistego Ter Stegena stoi i sie patrzy hahaa
0
@P33ck uznam to za komplement, w końcu to mistrz Hiszpanii nie to co Barca
0
I tak cudownie gramy że Roque sie przez tą bajeczną gre nie przebije
0
@P33ck mój klub bo pisze o faktach? W takim razie 3/4 tej strony jest za Realem xd
1
Real ich zdominowal rezerwami i Ceballosem w pomocy xd