0

@Rhaan myślałem że "tamten" to poprzedni, a to śmieszna UEFA wiec wszystko możliwe. Jak on tyle kreuje to pokaż mi kompilacje z tego w końcu na niej nawet Rasiak umie grać. De Jong jest właśnie takim piłkarzem do biegania, do rajdów a on u nas tylko klepie czego nie potrafi i klepie do najbliższego. To nie klub dla jego gry

0

@Rhaan Chyba za tą blond grzywke bo na pewno nie za gre. Busquets go carrował cały sezon i na tym jechał. Gra na pozycji ŚPD tylko że to nie jest ŚPD
@Luciano99 jechali na fejmie tego wspaniałego sezonu Ajaxu a nie na faktycznej wartości i umiejętnościach. De Beek o nim już nikt nie pamięta

3

@Luciano99 w Ajaxie też dupy nie urwał liczbami żeby kosztował 80 mln. Patrząc na takiego Bellinghama za 100 mln to niebo a ziemia. Przeszacowany zakup

2

@ranger3120 nikt tak dobrze nie wyprowadza piłki od obrońców do obrońców

6

De Jong 2500 minut, 0 asyst. Najlepszy pomocnik la liga?

0

@bartekvisca Ciekawi mnie jak zagra Yamal i to tyle. Na reszte już sie nie da patrzeć w tym sezonie

0

@Deviler a z czego ten napój robi? Własnego pochodzenia?

2

@pride1899 Alexis też był tu jechany chyba najbardziej z ataku jak gral on Messi, Pedro, Villa

1

@Arden bez Guardioli City wróci do bycia średniakiem. Wielkość klubu uzależniona od jednej osoby

3

Chory klub, odechciewa sie o tym czytać, myśleć czy tym przejmować. Niech robia co chcą

0

@Veysel pewnie będzie odchodził

1

@esem91 nie oczekujmy dojrzałości od 16 latka który gra pierwszy sezon po 11 zawodników

1

Sędzia na plus zdecydowanie. Nie ważne ze po czasie jak byla ręka to byla

23

Brawo Rafa, zasłużyłeś

2

Komentator cytuje Kononowicza xdd

0

Właśnie tak kopia rywale w naszego bramkarza a potem ktos pisze że pn jest najlepszy na tej pozycji

0

Wchodzi pupilek prosto z akwarium

6

Roberto w nagrode za popsucie meczu z Girona sobie wychodzi w następnym, Roque za kare za nic nie wychodzi. Czego nie rozumiecie

0

Jest jedna rzecz która mamy lepsza od Realu. Murawa

0

@szymonekk a kto go rozumie chyba tylko nasz ciężarny prezes

0

Dlaczego Laporta nie chce zrobić z Barcy top klubu tylko zadowala go przeciętność z tym trenerem? Pierwszy powinien wylecieć

0

@SinMistico on juz Roque skreślił na kolejny sezon

0

Yamal jedyna nadzieja w Tobie dzieciaku

0

Czy w tym klubie ktoś może podac prostopadle po ziemi, czy już tylko laga i laga?

4

Podniecamy sie grą mlodymi w każdym meczu i co z tego jest Pedri zniszczony, Fati zniszczony, Gavi połamany, Cubarsi już cieniuje

2

Macie swojego zajebistego Ter Stegena stoi i sie patrzy hahaa

0

@P33ck uznam to za komplement, w końcu to mistrz Hiszpanii nie to co Barca

0

I tak cudownie gramy że Roque sie przez tą bajeczną gre nie przebije

0

@P33ck mój klub bo pisze o faktach? W takim razie 3/4 tej strony jest za Realem xd

1

Real ich zdominowal rezerwami i Ceballosem w pomocy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?