Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkN gra w piłkę a bieganie po 90 min co 3 dni to jest różnica dla 16 letniego organizmu
1
@barcanawieki unika go, zwolni go raczej
0
@pioz123 Xaviemu hahaha
2
Cancelo XDD haha
7
Roque nawet pol okazji nie ma na mecz by cos poakzac jak strzela, to nie jego wina a drewnianej taktyki
0
To kibicie Realu, są wszedzie, jak mrówki
4
Lubie tego Roque ogladac o wiele ciekawszy niz taki nudny stojacy jak wodly w gnoju napastnik, szkoda by go bylo
0
@matirix20 strzelil tyle goli że zaczli brać przyklad
0
Bellingham wyznaczyl nowe standardy dla pomocników
1
Mowilem ze Pedri zatańczy na Euro a on zaczal już dzisiaj
0
Pedriemu to niech porobia jakieś dokladne badania bo to az chore by 21 latek tak sie męczył
4
Felix jednak dobry, Pedri co zaejbal
0
@cules100pro 3 osoby na rozgrzewce ale z dsleka bylo ujęcie
0
@Firestone lepiej dac szanse z
Fatiemu ale u innego trenera
0
Pedrito bedzie wymiatał na Euro i to obnaży skilla vel Ogrodnika
0
Buahahhahahaha ale oni są świetni
0
@regatta52 Nie ten, jakas nowa twarz
0
Co to za mlody obok Cubarsiego?
2
Dawaj Aruczo jakiegoś karniaczka sprokuruj
2
Lewy sie dowiedzial o Sorlocie i sie rzuca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zmieńcie juz tego Szawiego bo srać sie chce z frustracji i bezsilności nad tym klubem
0
@VegetaPolska co ma piec? Że mamy 10 zdolnych ze szkółki a wy jednego z Turcji? Po prostu nie wiesz jakie to uczucie być dumnym z wychowanka
0
@Popitek12 Endrick jest słaby bo ma 0 goli w la liga i jest starszy od Yamala
1
@VegetaPolska bo wy tylko z transferow sie mozecie cieszyć a to nie to samo co zajebisty 16 latek w składzie
0
Najśmieszniejsze jest jak Realowcy sie sraja tymi porównaniami sa tak dumni jakby to był ich wychowanek XD
Fati też co mecz strzelal tylko przypomne
1
I gdyby nie Barca to Real by nie pomyslal o Gylerze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Tet Stegen jak zwykle macha łapami a sam sie ustawil jak niedojebany