Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@dafik85 kiedy Endrick płakał na ławce, że nie gra to Roque strzelał bramke za bramką. Mam nadzieję, że u innego trenera Roque pokaże swój potencjał
0
@Iniesta997 właśnie o tym mówię, on chyba tylko na tablicy im rozrysowuje co i jak o ile w ogóle
1
@AxelF pooglądaj treningi, Xavi tylko stoi i sie przygląda jak trenuja, tam nie ma żadnej interakcji i nauki o taktyce
0
@jacobFCB a braciszek? Bez braciszka nie będzie pracował
0
@barteq dla mnie odejście Xaviego to kłamstwo aby ratować tyłek.
Chcesz odejść, odchodzisz natychmiast a nie czekasz do Czerwca. Laporta nie lepszy ale dla mnie Xavi to większy cyrkowiec w tej chwili, poczuł że jest bezpieczny i sie nagle zesrały wszystkie obietnicie i ambicje
7
Xavi w Styczniu:
Od 30 czerwca nie będę kontynuował pracy w Barcelonie. Myślę, że klub potrzebuje zmiany dynamiki. Gracze się uwolnią. Myśląc jak culé, uważam, że najlepiej jest odejść 30 czerwca. Uważam, że nadal możemy rozegrać dobry sezon.
Spotkaliśmy się teraz z Laportą i poinformowałem go o tym. Do tej pory przekazali mi dużo zaufania. Nie kieruję się sprawami finansowymi, tylko sercem. Nie chcę być problemem dla klubu. Byłem rozwiązaniem 2 lata temu. Ogłoszenie tego załagodzi ogólną sytuację, czuję się najbardziej odpowiedzialny. Wykonana została świetna praca, ale myślę o klubie. Kilka dni temu miałem już podjętą decyzję.
Xavi w Maju:
Całkowicie. Jestem bardzo podekscytowany, nie mogę się doczekać presezonu. Planujemy kolejny sezon z Deco. Postrzegam to jako szansę. Jestem podekscytowany i wciąż mam zaszczyt być w najlepszym klubie na świecie, jakim jest Barça, z całą ambicją zdobywania tytułów, co jest głównym celem tego klubu. Wczoraj powiedziałem tylko, że sytuacja ekonomiczna klubu nie jest najlepsza. Ale wszyscy pracujemy nad tym, aby ją odwrócić i mieć możliwość wzmocnienia się w przyszłym sezonie.
0
@takisobiektos nie wiemy kto kogo namówił, ostatnio pisali że to Xavi przekonywał do siebie
2
@Luciano99 Ty to znasz z autopsji @Kessie dobitny przykład
0
@Arden Kubo, szach mat
1
@Albatros De Jonga za jego zaangażowanie
2
Pewnie umowia z Nike to kwestia godzin, bo nie brali by Flicka nie wiedząc czy będzie ich stać na spłatę Xaviera
2
@macio_944 wtedy już tylko Guardiola i nikt inny
0
@TR3YWAY Oby Roque > Disney też u Flicka
0
@Trojanek23 musimy skończyć być babami na boisku, w zarządzie, w kibicowaniu
0
@PatrykBarca źle go potraktowali i co z tego? Nie zmienia to faktu, że musi odejść z klubu. I tak mu Laporta poszedl na rękę, że go nie wywalil po kolejnych kompromitacjach w połowie sezonu tylko dał szanse do końca. Xavi tą szanse zmarnowal, był bezpieczny to nagle przestał pracować? Bo zaczęli grać okropne gówno w końcówce sezonu i stąd zmiana zdania Laporty
0
@Arden Źle zrobil? Barca to od lat burdel wiec nic dziwnego że mało kto chce do Barcy, pilkarze chetni na emeryturkę chyba tylko
9
Xavi powinien zrobić Out po sezonie to nie ulega wątpliwości, bo całą prace jaką wykonał po ogłoszeniu odejścia zaprzepaścił w ostatnich meczach, a mecz z Girona przekreślił nadzieje, że frajerstwo tego klubu to przeszłość. Mimo wszystko kolejne złe działanie Laporty dogadywanie jednego bez zwolnienia pierwszego, syfu ciąg dalszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BORO_12 trening Realu, asystent ich poucza, co robi u nas Klopp? Patrzy sie
0
@BORO_12 no właśnie widze, poogladam jeszcze treningi innych zespołów i zbiore wiecej danych ale na pierwszy rzut oka to on chyba im tylko teorie przedstawia i stad granie gówna od 2 lat
2
Wyśmiejecie mnie, ale obejrzyjcie zanim skomentujecie. Trening Barcy: Gra w dziadka, gra w minimecz, trening strzałów, ćwiczenia.
Trening Bayeru podobny, ale jest jedna różnica biorący w nim udział, udzielający wskazówek trener! Jak w 2:55 Pokazujący ciekawe rozegrania akcji w praktyce!
Może to głupie i pochopne wyciągnie wniosków, ale te filmy z treningów Barcy dość często oglądałem i nic poza powyższym na nich nie było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aha, to wiele wnosi do sprawy
0
@Barcasub choć wyglądasz jak langusta
4
@ShawnC Lewandowski mu tłumaczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@winiola A Xavi? Mówi że odejdzie a zostaje, narzeka na konferencjach.
I podobno to on błagał o przekonywał według ostatnich doniesień po czym po oficjalce wrócił do grania kupy swoim wspaniałym projektem. To ma być profesjonalny klub czy kółko robienia sobie dobrze?
0
Helena Condis mocne źródło czyli dzieje się
0
@MOLESTA Flick to żaden gwarant że go zwalniać nie będziemy, ale lepsze to niż tkwić w tym co jest