0

@alianta2 Za to będą na nich murować i nie będzie im łatwo na ogórków

0

@adi7adi8 każdy kto nie jest nawiniakiem, skoro 2 razy powiedział nie

0


Czyli to już oficjalne

0

@norbi77 ja myślałem że to zmiana na stale, na szczęście nie

2

@Kibic_83 Najbardziej odczujecie brak Kroosa i Modricia o tym pisałem już rok temu, ale Real to jakoś pouklada bo maja ogarnietego trenera i zarząd

0

Jak to jest teraz z Euro że bylo w różnych krajach a teraz w jednym. Tak już zostaje na przyszle turnieje?

0

@Emhyr i dobrze że jest mental, bez niego nie byloby tak ciekawie

10


Tymczasem Vinicius w wieku 22 lat nie mógł sie doprosić swoich korków od Nike

0

@Aragorn33 Modrić zostaje a Bellingham też potrafi podać

0

Z Barcelony nikt nie chce odchodzić mimo pierdolnika w klubie, z Realu chcą mimo trofeów
Barca > Real

0

@Messibestplayerintheworld to kogo wolisz skoro nas nie stać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@prokofiew to ziom Xaviego, tak tu twierdzą

0

@Messibestplayerintheworld ale De Jong tam gra właśnie

0

@prokofiew przecież Javi Migel to jego przyjaciel to chyba wie lepiej

1

@Pawel13sz Niech sobie będzie ten Guido, gorszy niz De Jong na śpd nie będzie

0

@RosjaninBut a dlaczego go nie ogrywać? Bo mamy tragicznego trenera i drżymy o 1:0 a gra sie totalnie nie klei. Z normalnym trenerem by sie znalazł czas

0

@stasiek329 myślę że na youtubie

0

@RosjaninBut a może to stres, brak pewności siebie, presja? Trudno mu sie dziwić

0

@Lionel_Messi10 majtki z napisem CR7

0

@HypeR może i nie, ale za to nie

0

0

@Who_you_mam gdzie Haaland ktory znika w poważnych meczach, to bylby śmiech na sali xdd Bellingham wygra jak wezmie Euro

0

Moga sobie nie chcieć ale płacić mu będą

0

@Who_you_mam Jest pompa od Realu bo przy Mbappe nie wygra. Druga kwestia sezon ma bardzo dobry, ciagnie ich w wielu meczach zwłaszcza w rewanżu z Bayernem, zasuwa do końca i próbuje i to trzeba mu oddać. Poza tym zawsze tak bylo, że ten kto zdobyl najwiecej zespolowych nagród liczyl sie w ZP. Kto jest niby przed nim?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 chip zmienimy i żaden Real z Mbappe nam nie naskoczy

3

@waletpl u nas po tej kontuzji nic by juz z niego nie było, Real go ogarnął i szacun za to. Real by sobie i z Fatim poradzil a Barca niszczy jak ci nie idzie

10

@MesQueUnClub96 byliśmy lepsi

0

To wygląda na oschłość. Wedlug mnie Xavi już wyleci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?