Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alianta2 Za to będą na nich murować i nie będzie im łatwo na ogórków
0
@adi7adi8 każdy kto nie jest nawiniakiem, skoro 2 razy powiedział nie
0
Czyli to już oficjalne
0
@norbi77 ja myślałem że to zmiana na stale, na szczęście nie
2
@Kibic_83 Najbardziej odczujecie brak Kroosa i Modricia o tym pisałem już rok temu, ale Real to jakoś pouklada bo maja ogarnietego trenera i zarząd
0
Jak to jest teraz z Euro że bylo w różnych krajach a teraz w jednym. Tak już zostaje na przyszle turnieje?
0
@Emhyr i dobrze że jest mental, bez niego nie byloby tak ciekawie
10
Tymczasem Vinicius w wieku 22 lat nie mógł sie doprosić swoich korków od Nike
0
@Aragorn33 Modrić zostaje a Bellingham też potrafi podać
0
Z Barcelony nikt nie chce odchodzić mimo pierdolnika w klubie, z Realu chcą mimo trofeów
Barca > Real
0
@Messibestplayerintheworld to kogo wolisz skoro nas nie stać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@prokofiew to ziom Xaviego, tak tu twierdzą
0
@Messibestplayerintheworld ale De Jong tam gra właśnie
0
@prokofiew przecież Javi Migel to jego przyjaciel to chyba wie lepiej
1
@Pawel13sz Niech sobie będzie ten Guido, gorszy niz De Jong na śpd nie będzie
0
@RosjaninBut a dlaczego go nie ogrywać? Bo mamy tragicznego trenera i drżymy o 1:0 a gra sie totalnie nie klei. Z normalnym trenerem by sie znalazł czas
0
@stasiek329 myślę że na youtubie
0
@RosjaninBut a może to stres, brak pewności siebie, presja? Trudno mu sie dziwić
0
@Lionel_Messi10 majtki z napisem CR7
0
@HypeR może i nie, ale za to nie
0
I niech ktoś powie, że Ćwiąkała to nie madryciak. Pokażcie mi jego darcie mordy na nasze bramki
https://m.youtube.com/watch?time_continue=50&v=nAkXHVRGaBg&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.realmadryt.pl%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title
0
@Who_you_mam gdzie Haaland ktory znika w poważnych meczach, to bylby śmiech na sali xdd Bellingham wygra jak wezmie Euro
0
Moga sobie nie chcieć ale płacić mu będą
0
@Who_you_mam Jest pompa od Realu bo przy Mbappe nie wygra. Druga kwestia sezon ma bardzo dobry, ciagnie ich w wielu meczach zwłaszcza w rewanżu z Bayernem, zasuwa do końca i próbuje i to trzeba mu oddać. Poza tym zawsze tak bylo, że ten kto zdobyl najwiecej zespolowych nagród liczyl sie w ZP. Kto jest niby przed nim?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 chip zmienimy i żaden Real z Mbappe nam nie naskoczy
3
@waletpl u nas po tej kontuzji nic by juz z niego nie było, Real go ogarnął i szacun za to. Real by sobie i z Fatim poradzil a Barca niszczy jak ci nie idzie
10
@MesQueUnClub96 byliśmy lepsi
0
To wygląda na oschłość. Wedlug mnie Xavi już wyleci