Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 nie mów hop
1
Napalilem sie na tego Motte, ale niech będzie ktokolwiek aby kolejny sezon miał jakiś sens
0
Neymar se queda - Out
Xavi se queda - Out
Za to kocham ten klub
5
@Cule1234 Polecieli po Fatiego
1
@bulo Messi dawał rade z dzisiejszymi fizycznymi obrońcami to i on by mógł i inni genialni z tamtych czasów. Gdybanie
0
@RosjaninBut Xavi już zaciera rączki na transfery
0
@Bartas7VeB pewnie trwają obliczenia czy nas stać ale ja bralbym w ciemno, kogoś sie sprzeda
0
@Bartas7VeB dogadanie to jedno, a podpisanie to drugie
0
Z tych 5 minut kompilacji Barca przez cały sezon nie zrobiła nic podobnego xd
Dobra dawajcie Motte
1
@kuz przy Szawim to każdy trener sie piękniejszy wydaje
2
Jeszcze miesiąc temu każdy wyśmiewał tę kandydature a teraz każdy go chce
6
@bulo obrona i taktyka to jedno a Pokaż mi takich zwinnych napastników z taką techniką. Wszyscy to kłody jakieś Haalandy czy Lewandowskie
9
Nie ma co dyskutować, kiedyś piłka byla lepsza, bo byli lepsi pilkarze. Teraz to w większości kupa a na rynku nawet nikogo szczególnego nie ma, dlatego takie Dzbanele chodzą po 150 mln
1
@Kozinho. Grał dobrze, w oresezonie jeden z najlepszych wiec Xavi kolejnego popsuł
0
On nie będzie starterem w kadrze na Euro, niewiadomo czy w ogóle zagra
1
2 w nocy a tu już ptaki ćwierkają..
0
@Emhyr nie da sie cofnac na twiterze do listopada, ale to byly dziesiatki postów aby go wykupili i np. po meczu z City gdzie zagral bardzo dobrze w pierwszej rundzie sezonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY Nikt bo nic by nie zrozumieli
0
@Emhyr chcieli na twitterze pisali by go wykupili ale ty wiesz lepiej
@97ketrab tym lepiej bo wróci do Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr jeszcze przed kontuzja chcieli go wykupywać
0
@KrychaFCB a my coś z tego mamy?
1
Z Messim czy bez pod względem gry i zwycięstw byłoby tak samo co pokazaly ostatnie sezony z Messim. On już nie mial tej chęci będąc u nas i widzac ten syf
0
@MichuZ44 ja trafilem może nie az takie ale dość straszne były
0
@Emhyr wymienial i podal sensowne argumenty jak brak reakcji Ter Stegena, później bedzie powtórka
0
@Rewolucja123 on często mowi to ci ja myślę i dziwi mnie taka ilość innych opinii
2
Maciek Miko "Ter Stegen nie jest w top 5 Hiszpanii" pełna zgoda z tym panem
0
Dziwne, że Real jeszcze nie zadzwonił do Xaviego. W końcu potrzebują ogrodnika
0
Na notatniku artykul o głośnym stadionie a w komentarzach takie perełki :D
https://zapodaj.net/plik-tqVcm9AnML