0

@kulek22 nie mów hop

1

Napalilem sie na tego Motte, ale niech będzie ktokolwiek aby kolejny sezon miał jakiś sens

0

Neymar se queda - Out
Xavi se queda - Out
Za to kocham ten klub

5

@Cule1234 Polecieli po Fatiego

1

@bulo Messi dawał rade z dzisiejszymi fizycznymi obrońcami to i on by mógł i inni genialni z tamtych czasów. Gdybanie

0

@RosjaninBut Xavi już zaciera rączki na transfery

0

@Bartas7VeB pewnie trwają obliczenia czy nas stać ale ja bralbym w ciemno, kogoś sie sprzeda

0

@Bartas7VeB dogadanie to jedno, a podpisanie to drugie

0

Z tych 5 minut kompilacji Barca przez cały sezon nie zrobiła nic podobnego xd
Dobra dawajcie Motte


1

@kuz przy Szawim to każdy trener sie piękniejszy wydaje

2

Jeszcze miesiąc temu każdy wyśmiewał tę kandydature a teraz każdy go chce

6

@bulo obrona i taktyka to jedno a Pokaż mi takich zwinnych napastników z taką techniką. Wszyscy to kłody jakieś Haalandy czy Lewandowskie

9

Nie ma co dyskutować, kiedyś piłka byla lepsza, bo byli lepsi pilkarze. Teraz to w większości kupa a na rynku nawet nikogo szczególnego nie ma, dlatego takie Dzbanele chodzą po 150 mln

1

@Kozinho. Grał dobrze, w oresezonie jeden z najlepszych wiec Xavi kolejnego popsuł

0

On nie będzie starterem w kadrze na Euro, niewiadomo czy w ogóle zagra

1

2 w nocy a tu już ptaki ćwierkają..

0

@Emhyr nie da sie cofnac na twiterze do listopada, ale to byly dziesiatki postów aby go wykupili i np. po meczu z City gdzie zagral bardzo dobrze w pierwszej rundzie sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY Nikt bo nic by nie zrozumieli

0

@Emhyr chcieli na twitterze pisali by go wykupili ale ty wiesz lepiej
@97ketrab tym lepiej bo wróci do Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr jeszcze przed kontuzja chcieli go wykupywać

0

@KrychaFCB a my coś z tego mamy?

1

Z Messim czy bez pod względem gry i zwycięstw byłoby tak samo co pokazaly ostatnie sezony z Messim. On już nie mial tej chęci będąc u nas i widzac ten syf

0

@MichuZ44 ja trafilem może nie az takie ale dość straszne były

0

@Emhyr wymienial i podal sensowne argumenty jak brak reakcji Ter Stegena, później bedzie powtórka

0

@Rewolucja123 on często mowi to ci ja myślę i dziwi mnie taka ilość innych opinii

2

Maciek Miko "Ter Stegen nie jest w top 5 Hiszpanii" pełna zgoda z tym panem

0

Dziwne, że Real jeszcze nie zadzwonił do Xaviego. W końcu potrzebują ogrodnika

0

Na notatniku artykul o głośnym stadionie a w komentarzach takie perełki :D
https://zapodaj.net/plik-tqVcm9AnML

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?