Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Aspas jak i Moreno pokazali dno w reprze w ostatnim czasie, jak grali to byli najgorsi na boisku
0
@mordini123 Połowa to jakieś ogórki
0
@DonCarletto wcześniej to on tak nie błyszczał, odkad jest w Madrycie od razu wybrał Maroko przed powolaniami
0
@DonCarletto no tu nie ale u was tak jak zwykle pisanie o pompowaniu Barcelony. A Brahim sam sie olał bo pojechałby ale nie miał cierpliwości. Za Ferrana Brahim na luzie
0
@DonCarletto dobra myślałem że ma w lidze 11 moj blad. W każdym razie statystycznie wypada lepiej a nikt nie podwaza wyjazdu Rodrygo na CA xd
2
Fermin Lopez ma więcej goli niż warty 100 mln Rpdrygo. A teraz hit jakiś madryciak będzie pisał, że nie zasłużył na powołanie
1
Chciałbym żeby dziennikarze zadali pytanie Laporcie albo Xaviemu kto kogo prosił o pozostanie
0
@KamQiX samo to, że spbie ustala, że pdejdzie aby uprzedzić Laporte by ten go nie zwolnił, to była czytlsta zagrywka. To co teraz Xavi robi i mówi pokazuje, że klamal i fajnie by było jakby dziennikarz, zapytał wprost dlaczego skłamał
0
Patrzcie jak sie opiekuja tym Gilerem. Tymczasem u nas 16 letni Yamal dźwiga cały zespół, Roque to szkoda gadać niechciany..
0
@Gaz Jemu by wystarczyła smykałka do goli, która miał a wykończenie znacząco poprawił. My potrzebujemy goli a Fati nawet w tragicznym sezonie nie mial ich jakoś mało. A jesli nie to podobno Sevilla zainteresowana wypożyczeniem ale o tym zadecyduje już Flick kogo chce
0
@Gaz tego nie wiemy czy to fizyka czy to psychika, ja jeszcze daje czas ale szanuje za rzeczowy argument
@LukaszFan ile szans dostaje Ferran? Fati dostal jedną i po to 2 letniej przerwie od gry. Dla mnie Ferran do pozbycia on bez super motywacji i nakręcania nie zrobi nic i jest przeźroczysty
1
@Gaz np. mecz z Arsenalem, mecz z końcowki sezonu gdzie strzelil dwa gole po akcji kombinacyjnej z Lewym. Nie mam tak doskonałej pamięci by wszystko wymieniać, w presezonie fajnie grali z Balde i rozumieli sie, była gra kombinacyjna między skrzydlowym a bocznym obrońca czego od lat w tym klubie nie widzimy. W Brighton dał świetna zmiane z City i w jego ostatnim meczu dal jakaś iskierke mimo, że zagral 10 minut. Edytowałem tamtego posta ale może nie widziałeś. Chętnie sie dowiem dlaczego wedlug Ciebie dynamika jest fizycznie niemożliwa do odzyskania po kontuzji u 21 letniego piłkarza. W międzyczasie byl jeszcze mecz ligi narodów gdzie wygrali final z Chorwacja a Fati byl mvp
1
@Gaz Akurat z tym sie nie zgodze bo końcówkę sezonu i presezon miał dobre i gral dynamicznie i nawet zyskal pewność siebie, potem na wypożyczeniu to stracił. Poza tym ma 21 lat i ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz, że jest to niemożliwe do przywrócenia xD tam jest problem z głową
0
@peetwithbarca a ja licze że Flick zrobi z niego i z Roque pożytek i będą naszą podstawą z Yamalem
1
Fati is back. Cieszycie sie?
1
@Mario96w Araujo swoim płaczem o krytyke, płaczem o złe traktowanie obniżył swoja wartość. Każdy chce silnego mentalnie piłkarza a nie takiego co sie rozkleja za wytknięcie błędów
0
@Destroyer_of_Worlds ludzie sie napalaja na takich one season wonder nie wiedząc, że spory udzial w ich grze ma trener. Coutinho nic was nie nauczył
5
Podobno nikt nie jest większy niż klub a ten człowiek sie zachowuje jakby był. Za bardzo mu pobłażał Laporta. Sprawdza się "dasz palca to upierdoli ręke". Trzeba było od początku go traktować z taką samą surowością i profesjonalizmem jak innych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ter Statua haaahaa
0
Roque przecież nie wstawil posta na media społecznościowe to w sumie nie dziwne że go olał
0
@Gaz podoba sie składzik?
4
@norbi77 mi w ogóle nie było, bo jaki to beton to pokazal już dawno i stawianie na pupilków ukochanych
5
Dziękujemy Ci panie Laporta, że przejrzałeś na oczy
25
Mecz o nic, zajechany Yamal musi grać, Roque konsekwetnie do końca grać nie będzie
2
@Gaz pokaż mi jakąś dwojkowa akcje Barcy w ostatnim czasie, jakieś prostopadłe po ziemii, coś innego niz laga od bramkarza a lbo obrońcy do napastnika. Xavi wybitny pomocnik pomija pomoc w rozegraniu akcji
2
@Gaz można sobie gadać o stabilizacji jak widzisz postępy w grze a u nas był notoryczny tego brak i oparcie na indywidualnościach. Zero pomysłu w ataku i dziurawa obrona, przez 2,5 roku można chyba wymagać jakichs mechanizmów
0
@Gaz No właśnie przychodzą a Ty nie chcesz nic zmienić tylko najwyraźniej sie pogodziłeś z byciem pośmiewiskiem Europy. Trzeba próbować tak długo aż to sie skończy wymieniając poszczególne elementy
0
Gdyby Xavi nie był Xavim tylko jakimś noname Kowalskim to ci sami obrońcy by go bronili, obrażali Laporte za zwolnienie go?
1
@Gaz Tacy jak Ty teraz są cwani po zwolnieniu Xaviego. Jak był trenerem to każdy płakał, że oczy bolą od oglądania a teraz sie znaleźli obrońcy. Jak można po tej kompromitacji z Girona nadal bronić Xaviego, to jest godzeniem sie na bycie gównianym non stop. Nigdy nie wiesz kiedy zagrają taki paździerz a kiedy im coś wyjdzie