Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ Ja też go lubie bo mimo kasy i sławy nie afiszuje sie z ego jak np CR
0
@Stinger_ Alba to cymbał akurat. Mbappe umial sie zachować jak Messi wygrywał, umiał pogratulowac i od dawna nie ma odpałów. Dembele to ćwierćmózg który gardzi klubem który wydoił będąc na l4
0
@michal199500hehe tej łajzie i zdrajcy? Mbappe to 100 razy fajniejszy i mądrzejszy człowiek
0
@Benz wuefista wyciągnal wiecej z naszych chłopaków niż Xavi, np Gavi bardzo fajnie u niego grał i nie tylko. Co prawda z tymi powolaniami jest różnie
0
@bartekvisca Hiszpania wygra Euro
0
@Destroyer_of_Worlds Darvich w Barcy B jest rezerwowym wiec niech sobie tam gra. Nie każdy 17 latek musi być upychany do podstawy
5
Real broni honoru hiszpańskiej piłki także..
PS. Barca też pogratulowała i co mamy teraz się wylogować ze strony i przestać kibicować?
1
@Dari0G to MLS wiec nie wiem czy naprawdę czy na niby xd
3
@Aragorn33 To nie konkurs sympatii a umiejętności sportowych. Zasłużył brazol czy sie to podoba nam czy nie. Ma pecha że w tym roku jest Euro bo niekoniecznie wygra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czy Miami zawsze pierwsze przegrywa w meczu?
0
@Transu96 co sie tak odpaliłeś
0
Bellingham ostro o hejterach. Tymczasem Arauho.. odchodzę, mam focha
0
@Transu96 ale bełkot, albo jestem głupi i nic nie zrozumiałem xD
1
@Traba727 taki jeden ex użytkownik
0
Wszedłem sobie pod posta BI na twiter o zwycięstwie Realu i takiej patologii dawno nie widziałem. To normalne na tym portalu?
0
@FcPortoFan1999 no a kto dzisiaj strzelil gola? Wychowanek. Ciekawe jak będzie gdy beda mieli ich 0 w składzie
0
@FcPortoFan1999 i sa ostatnimi wychowankami którzy wypłynęli w tym klubie
0
@Messibestplayerintheworld styl można zmienić a Real stylowo tez nie gra jakoś zjawiskowo. Będą teraz szybcy pilnuj sobie Mbappe i Viniego, bo Rodrygo to marna podróbka klasowego piłkarza na 10 meczy 1 dobry
0
Mbappe pewnie teraz czuje radość, że tak wybrał.
Ciekawy będzie nowy sezon a mi daje nadzieje Flick, że będzie w tym naszym smutnym klubie lepiej
5
Dawno nie czułem takiej obojetności w LM. Euro mnie bardziej ekscytuje. Gratulacje dla Realu ale w następnym sezonie Barca Flicka ich rozjedzie
0
Real już zaliczył zniżkę forme w ostatnim meczu ligowym
4
Zazdroszcze madryciarzom. Oby Flick nas tak poprowadził byśmy mogli przeżywać takie emocje jak oni dzisiaj
0
@Albatros I Xavi nadal by był trenerem
0
@Gaz Nie wiem jak można oglądać piłkę od lat i brać coś za pewnik. To jest tak losowy sport.
0
@VegetaPolska Real chce sie go pozbyć jak dla mnie. Dawno nikogo za duży hajs nie sprzedali, a Mbappe tani nie będzie o nie
7
Może i płacze ale za to ma ambicje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nieźle mutują te psy, niedługo beda wielkości dinozaurów
https://m.facebook.com/story.php?id=100069943179753&story_fbid=711527784345810
1
@barteq trzeba będzie kupic, domówka też w sumie