1

@Stinger_ Ja też go lubie bo mimo kasy i sławy nie afiszuje sie z ego jak np CR

0

@Stinger_ Alba to cymbał akurat. Mbappe umial sie zachować jak Messi wygrywał, umiał pogratulowac i od dawna nie ma odpałów. Dembele to ćwierćmózg który gardzi klubem który wydoił będąc na l4

0

@michal199500hehe tej łajzie i zdrajcy? Mbappe to 100 razy fajniejszy i mądrzejszy człowiek

0

@Benz wuefista wyciągnal wiecej z naszych chłopaków niż Xavi, np Gavi bardzo fajnie u niego grał i nie tylko. Co prawda z tymi powolaniami jest różnie

0

@bartekvisca Hiszpania wygra Euro

0

@Destroyer_of_Worlds Darvich w Barcy B jest rezerwowym wiec niech sobie tam gra. Nie każdy 17 latek musi być upychany do podstawy

5

Real broni honoru hiszpańskiej piłki także..
PS. Barca też pogratulowała i co mamy teraz się wylogować ze strony i przestać kibicować?

1

@Dari0G to MLS wiec nie wiem czy naprawdę czy na niby xd

3

@Aragorn33 To nie konkurs sympatii a umiejętności sportowych. Zasłużył brazol czy sie to podoba nam czy nie. Ma pecha że w tym roku jest Euro bo niekoniecznie wygra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czy Miami zawsze pierwsze przegrywa w meczu?

0

@Transu96 co sie tak odpaliłeś

0

Bellingham ostro o hejterach. Tymczasem Arauho.. odchodzę, mam focha


0

@Transu96 ale bełkot, albo jestem głupi i nic nie zrozumiałem xD

1

@Traba727 taki jeden ex użytkownik

0

Wszedłem sobie pod posta BI na twiter o zwycięstwie Realu i takiej patologii dawno nie widziałem. To normalne na tym portalu?

0

@FcPortoFan1999 no a kto dzisiaj strzelil gola? Wychowanek. Ciekawe jak będzie gdy beda mieli ich 0 w składzie

0

@FcPortoFan1999 i sa ostatnimi wychowankami którzy wypłynęli w tym klubie

0

@Messibestplayerintheworld styl można zmienić a Real stylowo tez nie gra jakoś zjawiskowo. Będą teraz szybcy pilnuj sobie Mbappe i Viniego, bo Rodrygo to marna podróbka klasowego piłkarza na 10 meczy 1 dobry

0

Mbappe pewnie teraz czuje radość, że tak wybrał.
Ciekawy będzie nowy sezon a mi daje nadzieje Flick, że będzie w tym naszym smutnym klubie lepiej

5

Dawno nie czułem takiej obojetności w LM. Euro mnie bardziej ekscytuje. Gratulacje dla Realu ale w następnym sezonie Barca Flicka ich rozjedzie

0

Real już zaliczył zniżkę forme w ostatnim meczu ligowym

4

Zazdroszcze madryciarzom. Oby Flick nas tak poprowadził byśmy mogli przeżywać takie emocje jak oni dzisiaj

0

@Albatros I Xavi nadal by był trenerem

0

@Gaz Nie wiem jak można oglądać piłkę od lat i brać coś za pewnik. To jest tak losowy sport.

0

@VegetaPolska Real chce sie go pozbyć jak dla mnie. Dawno nikogo za duży hajs nie sprzedali, a Mbappe tani nie będzie o nie

7

Może i płacze ale za to ma ambicje


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nieźle mutują te psy, niedługo beda wielkości dinozaurów
https://m.facebook.com/story.php?id=100069943179753&story_fbid=711527784345810

1

@barteq trzeba będzie kupic, domówka też w sumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?