Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr lubie tego piłkarza ale nie Real, wiec dlatego mnie ten transfer rusza. A Gavi jako fan Xaviego niech lepiej tyle nie gada
0
To teraz Araujo pewnie już ucieknie bo z jego mentalem już pewnie cały sie trzęsie
1
@Lionel_Messi10 xddd gdzie jakiś Hazard do drugiego najlepszego piłkarza świata. Będzie katem w la liga i nie ma co zakłamywać faktów
0
@Emhyr podejście pt boli mnie dupa
1
Da im w uj radości niestety
1
Kylian podjarany
0
@kuz co? przeciez juz powiedzial ze odchodzi z psg wcześniej
1
@budel17 tak ale powoduje zazdrosc u innych
3
@kuz nie jestem, bo to wiadomo od marca
0
Stało sie po tylu latach. Będzie ciekawie i ciężko
0
100 mln premii rozłożona w czasie
1
Vinicius odlicza
12
Dlaczego w ankiecie nie ma opcji "powinien zostać w Barcy"? xd
0
Mbappe umowa na 5 lat, prezentacja po Euro.
Źródło lequipe
0
@LucasW123 fajnie, ale to piłkarz decyduje
0
Ciężki wybór, jakby miał grać co mecz po 70 min niezależnie od formy to byłbym na tak. Z drugiej strony pod Flickiem może odpalić od zaraz, bo tam głowa nie dojeżdża i też może sie przydać nam.
0
@BORO_12 Bycie dobrym trenerem polega na tym aby to utrzymać, a nie być trenerem jednego sezonu. Oglądałem Brighton często i to nawet gdy Fati nie grał i to była porażka w większości meczów co też pokazuja wyniki. Nagminne samolubstwo, gra bez pomysłu w ataku, męczyło oglądanie tego tak jak Xavinety. Dlatego dla mnie to trener przeciętny
0
@Rhaan a też bede sie cieszyć jak De Jong odpali bo teraz gówno grał
0
@Rhaan a Ciebie jak Fati będzie
0
@BORO_12 Nie, De Zerbi w tym sezonie był słaby i go Brighton zwolniło. To żaden wyznacznik. Wierze we Flicka on ma ludzkie podejście, bo Xavi miał tylko swoje ego i wyniki w głowie byle przetrwać od meczu do meczu
1
@Nowy1103 ty lepiej spojrz na kontrakt Lewego i De Jonga to zobaczysz gwiazdorski, pilkarze o pensji Messiego
0
@Adddi Williams niech spada, bylo nie przedłużać umowy
1
@YoungMan i ci sami będą go wyzywać czyli teraz jego najwięksi fanboje
0
@Rhaan wniesie więcej niz Twoj de Jong
1
Hejterzy mobliby przeczytać wywiad za nim shejtują, ale czego ja wymagam. Te przesłanie o młodych chłopakach i opiece od klubu to między słowami to czego mu zabrakło, co pokazal względem niego Xavi. Mądrze gada jak na swój wiek i na pewno rozumie co ma do poprawy. Oby Flick z niego wyciągnął co najlepsze, na pewno nad mentalem musi popracować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Emhyr lets'go Fati, Flick go naprawi. A poza tym @maroon i @David_Martin pewnie ktoś jeszcze
7
Takich podań nam brakowało w tym sezonie
0
@4drian0 Dać szanse Faye a za niego wziąć kase. Prędzej czy później będą z nim problemy