0

@Emhyr lubie tego piłkarza ale nie Real, wiec dlatego mnie ten transfer rusza. A Gavi jako fan Xaviego niech lepiej tyle nie gada

0

To teraz Araujo pewnie już ucieknie bo z jego mentalem już pewnie cały sie trzęsie

1

@Lionel_Messi10 xddd gdzie jakiś Hazard do drugiego najlepszego piłkarza świata. Będzie katem w la liga i nie ma co zakłamywać faktów

0

@Emhyr podejście pt boli mnie dupa

1

Da im w uj radości niestety


1

Kylian podjarany


0

@kuz co? przeciez juz powiedzial ze odchodzi z psg wcześniej

1

@budel17 tak ale powoduje zazdrosc u innych

3

@kuz nie jestem, bo to wiadomo od marca

0

Stało sie po tylu latach. Będzie ciekawie i ciężko

0

100 mln premii rozłożona w czasie

1

Vinicius odlicza


12

Dlaczego w ankiecie nie ma opcji "powinien zostać w Barcy"? xd

0

Mbappe umowa na 5 lat, prezentacja po Euro.
Źródło lequipe

0

@LucasW123 fajnie, ale to piłkarz decyduje

0

Ciężki wybór, jakby miał grać co mecz po 70 min niezależnie od formy to byłbym na tak. Z drugiej strony pod Flickiem może odpalić od zaraz, bo tam głowa nie dojeżdża i też może sie przydać nam.

0

@BORO_12 Bycie dobrym trenerem polega na tym aby to utrzymać, a nie być trenerem jednego sezonu. Oglądałem Brighton często i to nawet gdy Fati nie grał i to była porażka w większości meczów co też pokazuja wyniki. Nagminne samolubstwo, gra bez pomysłu w ataku, męczyło oglądanie tego tak jak Xavinety. Dlatego dla mnie to trener przeciętny

0

@Rhaan a też bede sie cieszyć jak De Jong odpali bo teraz gówno grał

0

@Rhaan a Ciebie jak Fati będzie

0

@BORO_12 Nie, De Zerbi w tym sezonie był słaby i go Brighton zwolniło. To żaden wyznacznik. Wierze we Flicka on ma ludzkie podejście, bo Xavi miał tylko swoje ego i wyniki w głowie byle przetrwać od meczu do meczu

1

@Nowy1103 ty lepiej spojrz na kontrakt Lewego i De Jonga to zobaczysz gwiazdorski, pilkarze o pensji Messiego

0

@Adddi Williams niech spada, bylo nie przedłużać umowy

1

@YoungMan i ci sami będą go wyzywać czyli teraz jego najwięksi fanboje

0

@Rhaan wniesie więcej niz Twoj de Jong

1

Hejterzy mobliby przeczytać wywiad za nim shejtują, ale czego ja wymagam. Te przesłanie o młodych chłopakach i opiece od klubu to między słowami to czego mu zabrakło, co pokazal względem niego Xavi. Mądrze gada jak na swój wiek i na pewno rozumie co ma do poprawy. Oby Flick z niego wyciągnął co najlepsze, na pewno nad mentalem musi popracować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Emhyr lets'go Fati, Flick go naprawi. A poza tym @maroon i @David_Martin pewnie ktoś jeszcze

7

Takich podań nam brakowało w tym sezonie


0

@4drian0 Dać szanse Faye a za niego wziąć kase. Prędzej czy później będą z nim problemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?