Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Xavi nie miał kim grać a w kadrze robia robote. Inny poziom ale my z jakims Rayo, Almeria tak nie umieliśmy
1
@kanver_ on ma mental
2
Fermin kozak pilkarz bedzie, do szybkiej gry, do kontry, on ma tyle pozytywow w sobie ze malo ktory pomocnik to ma
0
@tristan87 mecze z murarzami sa wlasnie najgorsze
0
@Emhyr Aleix Garcia, Ferran
3
Hiszpania może namieszac na Euro, nie sa to potężne nazwiska ale mają jakość
0
@blakkudium spalony byl ale brawo i tak
2
Fermin musi zostac w kadrze, bo na murarzy te jego wyjścia za obrone to będzie jedyna broń, on próbuje co chwile
0
Pedri zdjety w 60, de la fuente juz nie zajeżdża chyba piłkarzy
0
Pedri sie rozkręca a Ayoze top
0
Wez juz tego ogóra z boiska
1
31 letni Ayoze miazdzy dzisiaj 24 letniego Ferrana
0
Fermina nadal nie wpuścił
1
@kanver_ asyste, poza tym podania na out, klepanie do tyłu czyli cos czego nie lubie
2
@budel17 jemu sie nawet nie chce, nie nadąża. On tylko jak sobie wkreci mental to zagra dwa mecze dobrze a 30 źle, że go nie widać nawet
2
Hiszpania jeszcze gra z kims? Bo ten rekinek tym meczem sie powinien wykluczyć z waskiej kadry
1
Hiszpania sobie powinna pluć w brode ze nie wzieli Brahima, na PS bylby idealny
0
@Emhyr Fati już by wiecej wniósł xD albo Vasquez
1
Pedri jeszcze nie ma tragedii, za to Ferran znowu spóźniony i nie dobijal ze skrzydła, rekin cieniuje
0
Ta Lewa strona o wiele lepiej chodzi niz ta prawa z Ferranem
1
Ayoze z golem oby zamiast Ferrana go wziął
1
@budel17 tak, ale cala trojka z Barcelony też
3
Ferrana to powinien odpalić z Euro
1
@Barcasub Fermin by wiecej zrobił
0
Ayoze 100 z ciekawszy skrzydlowy od Ferrana
0
Pedri też słabizna zamoast rozgrywac to sie pląta pod polem karnym xd. Flick będzie mial dużo roboty
0
Ferran jest taki slaby, nawet na kadrze znika
A Cubarsi juz drugi blad i wyprowadzenie pilki na out
0
Baena ciekawie gra
0
Hymnow nie odegrali w meczu Hiszpania Andora
0
Kunde fajnie gra, ciekawe czy Flick go na tym PO zostawi