Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 może po podpisaniu Nike
2
Mamy to
0
@Benz skoro masz to gdzieś to szybko już przewidziałeś czy odpadnie czy nie
0
@Danqoo a ty zwykły patol co właśnie pokazałeś, wole być debilem sebixie
0
@Jakchcesz to sie napatrz, ja jestem madryciakiem i mam kompleks Realu. Fajna ta wasza logika, taka nie za mądra
0
@Traba727 w strachu? Ego wasze jest obleśne, wszyscy najlepsi a inni to leszcze
0
Witaj w klubie madryciaków Messi
4
@Dankho94isback to taka ironia xd
0
Mam nadzieję, że Fermin zagra lepsze Euro niz Bellingham i uciszy madryciarnie. A jest na to szansa bo Bellingham gra z kontuzjom
1
Fermin uratował Ferrana, bo tym co zagrał do jego wejscia z ławki też by nie pojechał
0
Cała trójka która wypadla zagrala slabo z Andorą
0
Zajebiscie, ze Ayoze będzie na Euro. Fajny zawodnik
0
@szkutnik91 i bardzo dobrze, tak podawalo chyba MD że chca go oszczędzić na początku zgrupowania
0
@tristan87 nie wiem
0
Ten Lewy lata z tymi wywiadami po wszystkich stacjach, rozumiem jakiś kanal sportowy ale tvny to dla mnie lekka żenada i takie spowiadanie się
1
@escarabajo taktyk
0
@Murazor Gavi zjadał ich wszystkich razem wziętych, nawet bez formy
0
@Kozinho. obaj podobny poziom tylko jeden to piłkarski emeryt
0
@BIGCULES to sprzedaj za 2 mln a jak zacznie grać to dopiero będzie płacz
1
@Transu96 bo Busquets tuszowal jego braki i tracilismy w ofensywie grajac bez skrzydła
0
@jacobFCB kiedyś mu zalezalo, nie zarabial 40 mln. Może szczyt motywacji juz za nim, chce sie mylić
0
Albo mu dają szanse albo wypożyczają tam gdzie może sie odbudować czyli w Sevilli. Zapomniałem że w tym klubie rządzą idioci..
5
@jacobFCB musiałby go nauczyć szybciej myśleć i dorobić mu jaja, on sie boi ryzykowac i grać do przodu
0
@Kubsoleon Ter Stegen ten sezon też ma slaby ale może na kadrze by sie odpalił do najlepszej wersji
1
Tak
0
@maroon no tam powinno być ze oferuja al nasr a nie jemu
1
Macie jakieś zakładki z lr na telefonie? Ja mam i kliknąlem sobie niechcący w coś takiego..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-12170033
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto może ale czy chce, wątpię
0
@Mixtape w Realu jest Bellingham, Valverde, Camavinga lub Tchoumeni, żaden z nich nie będzie siedzial na ławce