4

@macio_944 może po podpisaniu Nike

2

Mamy to


0

@Benz skoro masz to gdzieś to szybko już przewidziałeś czy odpadnie czy nie

0

@Danqoo a ty zwykły patol co właśnie pokazałeś, wole być debilem sebixie

0

@Jakchcesz to sie napatrz, ja jestem madryciakiem i mam kompleks Realu. Fajna ta wasza logika, taka nie za mądra

0

@Traba727 w strachu? Ego wasze jest obleśne, wszyscy najlepsi a inni to leszcze

0

Witaj w klubie madryciaków Messi

4

@Dankho94isback to taka ironia xd

0

Mam nadzieję, że Fermin zagra lepsze Euro niz Bellingham i uciszy madryciarnie. A jest na to szansa bo Bellingham gra z kontuzjom

1

Fermin uratował Ferrana, bo tym co zagrał do jego wejscia z ławki też by nie pojechał

0

Cała trójka która wypadla zagrala slabo z Andorą

0

Zajebiscie, ze Ayoze będzie na Euro. Fajny zawodnik

0

@szkutnik91 i bardzo dobrze, tak podawalo chyba MD że chca go oszczędzić na początku zgrupowania

0

@tristan87 nie wiem

0

Ten Lewy lata z tymi wywiadami po wszystkich stacjach, rozumiem jakiś kanal sportowy ale tvny to dla mnie lekka żenada i takie spowiadanie się

1

@escarabajo taktyk

0

@Murazor Gavi zjadał ich wszystkich razem wziętych, nawet bez formy

0

@Kozinho. obaj podobny poziom tylko jeden to piłkarski emeryt

0

@BIGCULES to sprzedaj za 2 mln a jak zacznie grać to dopiero będzie płacz

1

@Transu96 bo Busquets tuszowal jego braki i tracilismy w ofensywie grajac bez skrzydła

0

@jacobFCB kiedyś mu zalezalo, nie zarabial 40 mln. Może szczyt motywacji juz za nim, chce sie mylić

0

Albo mu dają szanse albo wypożyczają tam gdzie może sie odbudować czyli w Sevilli. Zapomniałem że w tym klubie rządzą idioci..

5

@jacobFCB musiałby go nauczyć szybciej myśleć i dorobić mu jaja, on sie boi ryzykowac i grać do przodu

0

@Kubsoleon Ter Stegen ten sezon też ma slaby ale może na kadrze by sie odpalił do najlepszej wersji

1

Tak

0

@maroon no tam powinno być ze oferuja al nasr a nie jemu

1

Macie jakieś zakładki z lr na telefonie? Ja mam i kliknąlem sobie niechcący w coś takiego..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-12170033

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto może ale czy chce, wątpię

0

@Mixtape w Realu jest Bellingham, Valverde, Camavinga lub Tchoumeni, żaden z nich nie będzie siedzial na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?