Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr dobrze, że sie wyrwał z tej klatki
0
@JohnnySilverhand To sobie zobaczysz czy jest. Niby czego mu brakuje podaj argumenty a nie obrażasz, właśnie tylko tyle potrafisz
1
@clyde @JimMorrisonFCB nie umie z godnością odejść. Ego top a umiejętności trenerskie flop
0
"Xavi Hernández opuścił Barçę rozczarowany prezydentem Joanem Laportą i zdecydowaną większością kierownictwa Blaugrany. Trener wierzy, że był w stanie wznieść swój projekt na inny poziom i głęboko żałuje, że nie zyskał zaufania dyrektorów klubu."
sport
6
Pisanie, że Kylian nie jest na poziomie Ronaldo czy Messiego to umniejszanie dla pocieszenia się. Oczywiście, że jest na ich poziomie strzelając po około 50 bramek na sezon. I jest w stanie wygrywać samodzielnie mecze w przeciwieństwie do takiego Haalanda. Francuz ma nie tylko strzał ale i genialne podanie czego nauczyla go gra z Messim. Podawanie jako dowód jego słabości pojedynczego meczu jest śmieszne. Messi też czasem znikał podczas kariery w ważnych meczach, Ronaldo znikał. Kylian to killer i będzie ładował bramki aż miło, niestety dla nas i tak samo w klasykach. Obniżył pensje więc ma ambicje sportowe. Jedyna nadzieja we Flicku, że jakoś to poukłada
1
Kiedyś my mieliśmy wybitnych pilkarzy, teraz oni naja. Nad czym tu płakać. Jak klub byłby dobrze zarządzany to bysmy dalej mieli
2
Jak dobrze, że ten Xavi już zwolniony. Dzisiaj mi się śniło że wkoleił tramwaj, tak samo jak wykoleił Barce
1
@norbi77 akurat psg mi nie szkoda
0
Madryciarze jadą z psg
https://x.com/marc98martinez/status/1797698248905494668
0
@budel17 dla mnie tak, a dla @Gall nie. O co Ci chodzi?
0
@Gall tego sie nie dowiemy czy koleżeństwo miało jakiś wpływ. To jak Miami szybko ich ściągnęło daje do myślenia.
Ronaldo miał podobna pensje w Realu co Messi i jakoś takiej drabinki nie wywindował
0
Najgorszy błąd jaki Barca popełniła to chore pensje dla kolegów Messiego. Messi jeszcze zasłużył, a cała reszta Alba, Busquets, Suarez też dostawała po 30 mln, 40 mln za samo bycie kolegami Messiego, gdzie już poziomem nie dojeżdżali. Dlatego pana De Jonga co nie słucha sie klubu i zarabia 40 mln powinni sprzedać pierwszego
0
@Pawel13sz ten komu sie podoba De Jong nie zna sie na piłce i tyle
0
@Rewolucja123 robi wrażenie bo fajnie kiwa, a ile z tego wartości. Zobaczymy jak mu Euro pójdzie ale teraz jestem na nie
4
Barca nie powinna nikogo kupować tylko jechać na wychowankach póki nie wydobrzejemy finansowo. Ten gość ma asyste lub gola co 134 minuty, on nie prezentuje jakości z miejsca a dla nas 60 mln to majątek
0
@Rewolucja123 gol lub asysta co 134 minuty to sa liczby Nico, to sa słabe liczby
0
@Rewolucja123 Dembele nigdy nie przekraczal tez 5 goli na sezon lub podobnie, to będzie ten sam typ pilkarza pokręci, ale nie będzie strzelał
0
@MesQueUnClub_87 nie był sprawdzony w top klubie, może być niewypałem jak Dembele i reszta. W lidze ma 5 goli na tyle minut to katastrofa
0
@takisobiektos a kto będzie strzelał bramki bo chyba nie Lewy
@Szklaner on już osiągnął prime i nie będzie lepszy
1
@patrykzmc2000 ten Nico to kasztan, 4 gole a ludzie sie podniecają
0
@Emhyr widze że ci Mbappe wjechał na psyche, bo ciśnienia nie wytrzymujesz, tak ci to jest obojętne
1
@macio_944 Ty madryciaku, jak możesz tak chwalić Real, wstyd..
2
@macio_944 Nie, ja sie ciesze bo liga będzie mocna, Mbappe pokaże co potrafi poza ogórkowym paryżem, Barca musi być mocniejsza, a nie jadą na 1:0 i udają że sa zajebisci. Teraz to nie wsytarczy
0
@Emhyr to jaki miałeś wcześniej nick?
0
@DonCarletto zapomniałem o tym placku a Lewy jako 32 latek to średni top
0
Kto był u nas ostatnim transferem z topu? Coutinho? Człowiek już nie pamięta
1
@Marcelinho99 pocieszają sie bo im żal dupe ściska, to jest zazdrość
0
@Emhyr Buaha xd bo Ty wiesz co mnie trzyma a co nie. Pewnie kibicuje dłużej od Ciebie ale dla was pochwalenie Realu czy kogos stamtąd to już bycie madryciakiem, mentalne dzieci
0
@marcin62 Messi póki gra jest najlepszy.
Hazard nigdy nie robil po 50 goli na sezon więc o czym ta rozmowa
0
@kanver_ jego interwnecje to strach i paniczne faulowanie