Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 z Neymarem byly problemy bo Neymar sam je wytwarza, z Messim sobie nie przypominam. Wręcz przeciwnie zawsze byl szacunek między nimi
1
@Arden a to nie wiedziałem ze tam gadają po hiszpańsku
0
@Barcasub @ElTomas no tak bo pilkarz w nowej lidze i nowym kraju nie potrzebuje aklimatyzacji. Roque potrzbuje ale Fati już nie i polowe sezonu nie mial najgorszą
0
@4Fabregas4 Było minęło, Mbappe zmądrzał i teraz zachowuje sie adekwatnie do wieku. Gada z sensem czyli ma w głowie. To już Neymar z zachowania jest glupszy i mniej dojrzały
0
@Lanosss w teorii hiszpański jest popularniejszy, ale jak sie kibicuje Barcelonie to sam nie wiem
0
Jakbyście mieli sie uczyć języka to hiszpański czy kataloński? Podobno sie mocno różnią
1
@4Fabregas4 kiedy to było xd Mbappe dorósł i zmądrzał. Mniej więcej od czasów Messiego w psg nie bylo odpałów, a na konferencji pokazal, że nie jest głupi
0
Konferencja z 15 maja (Już wtedy oglosili pozostanie Xaviego):
-"Klub będzie pracować nad poprawą kadry na następny sezon, ze stałą niepewnością co do Finansowego Fair Play. Bez korekt w dotychczasowej kadrze będziecie mogli walczyć o trofea w kolejnych rozgrywkach?"
-"Celem jest zmiana, sprowadzenie kogoś. Poprawienie się. Jeśli nie, pozostanie tak samo. Jeśli rzeczy nie są robione dobrze, trzeba coś zmienić."
czyli typ mówi wprost że będzie takie same dno jak w tym sezonie a ludzie mają pretensje o zmiane zdania Laporty xd
0
@Herbert poczytaj konferencje Xaviego przed ogloszeniem pozostania i po
10
@don'T.R.I.P.e ma swoje za uszami, ale też ludzie wytykają błędy a nie widzą co zrobił dobrze. Jeszcze niedawno mówiliśmy o bankructwie klubu, to nam groziło
1
@Pawel13sz a potem ktoś ci gada że on nic nie pokazal w presezonie. Właśnie wtedy gral najlepiej i w końcówce sezonu. Wyglądał praktycznie jak przed kontuzjami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos To Xavi sklamal, że odchodzi a potem sie zapierał żeby tylko zostać. Dla mnie w tym momencie Laporta jest bardzoej autentyczny. I co takiego Xavi zrobil żeby mieli go prosic o pozostanie, przegrana z Psg i Realem?
14
Social media Barcy nadal w formie
1
@macio_944 w ogóle mi sie wydaje, że w kadrze jako tako on nie mial słabych momentow. Az sie przypomina euro 21 jak tam rządził w środku
7
Pedri is back
0
Xavi błagał o pozostanie Laporte a nie Laporta jego. Wyjaśniło sie
1
Czyli było tak jak myślałem, to Xavi okłamał wszystkich kibiców i cały klub chęcią odejścia. Zaczął coś robic, gra wyglądała lepiej a później po otrzymania zaufania Laporty jego praca wróciła do tego co było na początku sezonu. A ile tu sie pomyj na Laporte wylało, że to on błagał Xaviego o pozostanie..
0
@BORO_12 Tylko krowa nie zmienia zdania a Xavi dał mu podstawy do zmiany. Co miał zrobić? Problem to bysmy mieli jakby Xavi dalej był trenerem
0
@PatrychoO a co potem zrobił przepierdolił z Gironą i prosił o transfery
8
Ludzie hejtują Laporte, bo to jest w modzie, nie mają własnego zdania. Bardzo dobrze, że zwolnil Xaviego, nie ma wyników to wyjazd. Nie ważne czy jesteś legendą czy Mietkiem spod sklepu. Xavi obrzydził Barce bardzo swoim zachowaniem, wypowiedziami i oczywiście grą
0
@Trojanek23 właśnie nie ma nic bo przez głupotę patrzył na hajs, ale chyba zmądrzał. Messi gral w Barcy a CR w Realu i t zdobywali najlepsze nagrody. Mbappe grał w psg bez mentalu. Za to zdobył mś i o mało nie zdobył drugi raz samemu odwracając finał
1
Super, dawno nie było podcastów a to lepsze niż artykuły
0
@cules100pro te 100 - 150 jednorazowo chyba
0
@Romario87 no właśnie pewnie kupia tego Nico a dla mnie on dupy nie urywa
0
@ArturS nie, żaden Vinicius nie nabija tylu goli co Mbappe. On strzela tyle co Messi i Ronaldo a to nie znaczy że musi grac identycznie jak oni
1
I tyle bylo gadania na Enrique od madryciaków, ze go zdejmuje a on grał dzięki niemu
0
@BORO_12 jak nie to jest 200 baniek co roku, kto tyle ma
0
Jak ta umowa z Nike będzie na tych warunkach jak podają to wszyscy hejterzy powinni Laporte przepraszać. To jest kosmiczna kasa i żaden klub tyle nie dostaje za kontrakty koszulkowe
2
@krol211 Laporta zaczął dzialac po wczorajszym