Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mudryk to caly Coutinho identyczna twarz
1
Już jak sie rozpędzał to wyglądało groźnie
0
Mudryk one season wonder
0
Sebastian Mila był ekspertem w tvp to teraz robi robote w kadrze
0
Niech wpusci tego Lewego zobaczymy jak mu będzie szlo
0
Brawo Barca, znaczy Polska
0
Ciekawe co tam Probierz zapisał zaraz po nieudanym strzale xd
7
Gol dla Ukry to na konto bramkarza, co za głupota z jego strony
0
Jest dużo ruchu bez piłki u naszych i mają gdzie podać, lepiej ten aspekt wygląda niż u Xavienty
0
Ale to dziwne uczucie widzieć jak Twoja repra gniecie przeciwnika
3
Ciekawe czy potężny De Jong będzie umiał powstrzymać maszyne Probierza swoimi interwencjami w defensywie
1
Tak szczerze to odkąd ogladam Polska kadre to nie pamietam takiej gry, nawet na Euro 2016 xD dominacja
0
Brawo Polska, kurde dawno tak nie grali
0
Ale widać że tam nad mentalem Probierz popracował, nie boja sie grać
0
Kiwior podanie ala Iniesta/Messi
0
@mordini123 w sensie aplikacja
0
Wychodzimy z tej grupy z palcem w nosie
0
@VamoSBarca88 włącz tvp sport
3
Ale podanie ale akcja
1
Pamiętam jak tu niektórzy byli źli, że Polska sie zakwalifikowała na Euro
0
Dovbyk nam coś ustrzeli
0
Ktoś ogląda mecz na aplikacji tvp sport? Jakieś opcje dodali z kamerami?
0
@Kubsoleon mi sie nawet gameplay ea fc 24 podobal ale po premierze, aktualizacje osuja te gre co roku. Dobrze że pojawia sie konkurencja i ta gra straci sporą baze graczy
1
@PatrychoO dobrze, że coś ruszylo z tym bo 100 lat to robią
0
UFL wygląda kozacko, niestety nie zagram bo nie mam konsoli. Jak oceniacie?
0
@Barcasub La paletkarnia
1
o 19 meczycho białoruś - rosja
0
@Emhyr ten 1:1 dotyczy rejestracji czy kupna? bo to też nie jasne
1
@Emhyr teraz spojrzałem, ale z taką składnia, że rozumiem z tego jeszcze mniej