7

Yamalinho 2 asysty, piękny jest dzis

2

Yamal jaka technika , Nico psuje proste przyjęcie xD

1

Fermin w rozgrzewce

2

de la Fuente jak sie przerzuci na kluby to może byc top trenerem

3

Pedri od razu wrocil do dobrej formy jak cały zespol chodzi jak powinien

5

W Barcy ta pilke Yamal moglby co najwyzej do Lewego zagrac a tam mial 3 w polu karnym

2

Gówniarze z Barcy zamieszane we wszystkie gole ale przeciez otrzymuja powolania za NIC

2

Hiszpania gra na posiadanie ale jest jedna roznica od Barcy Xaviego, graja 300 razy szybciej

2

Ale to bedzie chodzic u Flicka, Xavi nic z tymi pilkarzami nie umial zrobić a de la fuente w 5 dni i ch ogarnął xd

2

Pedri 2 gol, Pedri maszyna

0

Na razie to Ayoze > Williams

2

Yamal fajnie wsplopracuje z Navasem

1

Kto tam stękal ze Hiszpania słaba

1

Nico strzaly imienia Dembele

1

Pedri co za bomba, brawo

0

Yamal barcelonska krew pokazuje żeby grać do obrońców

0

Obrona Hiszpanii to ogóry

2

0

Ibiza jakie bydło

0

Alarcon wszedł i już kontuzja

1

@kondziu88 zostaje final barazy ale nie wiem ile meczow 1 czy 2

0

Ta szkółka jest zajebista, Casado, Guiu, Unai jest z czego wybierać dla Flicka

1

Hejtowalem troche Guiu ale dzisiaj zrobil mecz

4

5:2 Unai hatttrick !!!

2

Trener Ibizy czerwo haha xd

2

Piekna jest nasza młodzież ale tego Victora trzbea wykupić

1

Barca b 3:2, remontada

0

Pau Vitor kozacki gol na 2:2

0

0

Barca b przegrywa 2:0 chyba nici z awansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?