0

Dzieciak Ronaldo jest lewonożny?


3

@David_Martin jak ci ludzie teraz nie widzą to już nie zobaczą

0

@maroon żeby nie przeszedł do Miami

10

20 asysty ee tam, my mamy swojego superstar De Jonga z zawrotną liczbą 0 asyst

41

3

W ogóle pomysłów chorych w tym klubie ciąg dalszy. Raphinha jest jaki jest ale ten sezon miał udany, robi liczby, przyspieszył swoje żółwie tempo i co najważniejsze oddawał serce za te barwy. U Flicka może byc tylko lepiej a oni chca go wymienic na jakiegos Diaza. Wyjazd to powinien robic Torres leń

0

@4drian0 syf ta gra

0

Gral ktos w euro w EA FC? Jest tam opcja gry z losowym człowiekiem?

1

Holandia Francja to będzie meczycho

1

@TR3YWAY Kanada coś tam pykala na mundialu

1

Koeman nie taki wuefista?

0

Holandia to jest zespol na kontry i tak powinni grać

0

niech da tego Simensa na boisko

1

Memphis Depay na 1:0

0

@krol211 jak mamy wydac 25 mln to wole młodego niz kolejnego koło 30, ale lepszy on niz nikt. Może Gundo opchnac do Galaty

1

@Pawel13sz może być, ale jestem za tym Guerra, młody i tez ciekawy

1

@JordiAlbion trochę sie pojawiaja głosy że placzek i symulant z wielkim ego
@daniel32778 widać jak madryt pcha Viniciusa jeszcze przed Euro ruszyla kampania

0

Jak Mbappe by wygrał teraz Euro i ZP, po takim sezonie Viniciusa i Belinghama to myślicie że byłby u nich kwas? Nie oszukujmy sie z Mabppe na pokładzie ta dwójka dlugo nie wygra ZP a medialnie to Kylian jest lubiany o wiele bardziej wiec może dostać więcej glosów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 piłkarze ogólnie maja zajebiscie pomijajac kase, graja sobie w piłeczkę, płacą im za to, świat sobie zwiedzają

1

@Janas11224 trzeba kopać balona najlepiwj na świecie a to nie takie łatwe

2

Flick zadecyduje u Fatiego problemem jest glowa wiec może mu coś przeskoczyc nawet w presezonie. Tym bardziej że nie jest już ulany jak tu niektórzy mówią. Garcia w sumie mógłby znowu dostać szanse jako śpd

0

@Kaziol47 nie o to chodzi, ale fajnie zagral, 100 x lepiej jak Ferran i Betisu moze nie ogladam często ale czymś sie wyróżnił ze dostal powolanie. Liczby to odrebna kwestia. Za to kosztuje 5 mln a nie 55 i wczoraj pokazał to czego potrzeba u skrzydłowego

0

W sumie to po co takie zespoly jak Andora zgadzaja sie na sparing z taka Hiszpania. Żeby dostać oklep?
Jedna z lepszych akcji Pedriego w meczu. Powinien miec ze 3 asysty


0

@SuperPatsonFCB Hah, nie ma sprawy też właśnie spojrzałem w powiadomienia. Właśnie czytałem, że sa 4 czasy przeszłe czy coś. Wstępnie planuje pooglądać filmy po hiszpańsku tylko nie wiem właśnie z jakimi napisami, polskimi, hiszpańskimi, angielskimi. Na razie wstępna zajawka bo w sumie trochę mnie ta kultura hiszpańska interesuje, jak bardziej sie wciągnę w temat to na pewno o coś podpytam. Dzięki

4

@HighestInTheRoom ten typ z bandy wygląda jak prawdziwy hah. Mekambe zajebista reakcja jak zawsze xd

0

@kuz ciekawe jak to widzą rodowici madryciarze, ich repra wygrywa dzieki Barcelonie

3

Strona o hiszpańskim klubie nie podała nic o meczu Hiszpanii, zabawne. Pewnie nie pasuje do narracji bo gracze Barcy dobrze zagrali

7

Może i Real wygrywa Ligi Mistrzów ale my za to nagrody Golden Boy

0

Sprawdziłem na Capology ze ten Ayoze ma 5 mln klauzuli. Bylibyscie za takim ruchem? Dzisiaj naprawde zagral jak kocur, 11 bramek w la liga 2 asysty. Nico ktorego kazdy chce ma 5 goli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?