Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieciak Ronaldo jest lewonożny?
3
@David_Martin jak ci ludzie teraz nie widzą to już nie zobaczą
0
@maroon żeby nie przeszedł do Miami
10
20 asysty ee tam, my mamy swojego superstar De Jonga z zawrotną liczbą 0 asyst
41
Breking news
https://x.com/Troll_Futballl/status/1798391519126376556
3
W ogóle pomysłów chorych w tym klubie ciąg dalszy. Raphinha jest jaki jest ale ten sezon miał udany, robi liczby, przyspieszył swoje żółwie tempo i co najważniejsze oddawał serce za te barwy. U Flicka może byc tylko lepiej a oni chca go wymienic na jakiegos Diaza. Wyjazd to powinien robic Torres leń
0
@4drian0 syf ta gra
0
Gral ktos w euro w EA FC? Jest tam opcja gry z losowym człowiekiem?
1
Holandia Francja to będzie meczycho
1
@TR3YWAY Kanada coś tam pykala na mundialu
1
Koeman nie taki wuefista?
0
Holandia to jest zespol na kontry i tak powinni grać
0
niech da tego Simensa na boisko
1
Memphis Depay na 1:0
0
@krol211 jak mamy wydac 25 mln to wole młodego niz kolejnego koło 30, ale lepszy on niz nikt. Może Gundo opchnac do Galaty
1
@Pawel13sz może być, ale jestem za tym Guerra, młody i tez ciekawy
1
@JordiAlbion trochę sie pojawiaja głosy że placzek i symulant z wielkim ego
@daniel32778 widać jak madryt pcha Viniciusa jeszcze przed Euro ruszyla kampania
0
Jak Mbappe by wygrał teraz Euro i ZP, po takim sezonie Viniciusa i Belinghama to myślicie że byłby u nich kwas? Nie oszukujmy sie z Mabppe na pokładzie ta dwójka dlugo nie wygra ZP a medialnie to Kylian jest lubiany o wiele bardziej wiec może dostać więcej glosów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 piłkarze ogólnie maja zajebiscie pomijajac kase, graja sobie w piłeczkę, płacą im za to, świat sobie zwiedzają
1
@Janas11224 trzeba kopać balona najlepiwj na świecie a to nie takie łatwe
2
Flick zadecyduje u Fatiego problemem jest glowa wiec może mu coś przeskoczyc nawet w presezonie. Tym bardziej że nie jest już ulany jak tu niektórzy mówią. Garcia w sumie mógłby znowu dostać szanse jako śpd
0
@Kaziol47 nie o to chodzi, ale fajnie zagral, 100 x lepiej jak Ferran i Betisu moze nie ogladam często ale czymś sie wyróżnił ze dostal powolanie. Liczby to odrebna kwestia. Za to kosztuje 5 mln a nie 55 i wczoraj pokazał to czego potrzeba u skrzydłowego
0
W sumie to po co takie zespoly jak Andora zgadzaja sie na sparing z taka Hiszpania. Żeby dostać oklep?
Jedna z lepszych akcji Pedriego w meczu. Powinien miec ze 3 asysty
0
@SuperPatsonFCB Hah, nie ma sprawy też właśnie spojrzałem w powiadomienia. Właśnie czytałem, że sa 4 czasy przeszłe czy coś. Wstępnie planuje pooglądać filmy po hiszpańsku tylko nie wiem właśnie z jakimi napisami, polskimi, hiszpańskimi, angielskimi. Na razie wstępna zajawka bo w sumie trochę mnie ta kultura hiszpańska interesuje, jak bardziej sie wciągnę w temat to na pewno o coś podpytam. Dzięki
4
@HighestInTheRoom ten typ z bandy wygląda jak prawdziwy hah. Mekambe zajebista reakcja jak zawsze xd
0
@kuz ciekawe jak to widzą rodowici madryciarze, ich repra wygrywa dzieki Barcelonie
3
Strona o hiszpańskim klubie nie podała nic o meczu Hiszpanii, zabawne. Pewnie nie pasuje do narracji bo gracze Barcy dobrze zagrali
7
Może i Real wygrywa Ligi Mistrzów ale my za to nagrody Golden Boy
0
Sprawdziłem na Capology ze ten Ayoze ma 5 mln klauzuli. Bylibyscie za takim ruchem? Dzisiaj naprawde zagral jak kocur, 11 bramek w la liga 2 asysty. Nico ktorego kazdy chce ma 5 goli