Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado to szef w srodku, dziwne ze taka malo grał
0
Barca B okradziona z karnego
1
Fati, Balde i Julian Araujo na meczu Barcy B xd
0
Guiu z 10 metrow kopie prosto w bramkarza i kradnie asyste Fortowi
0
Jest i Laporta na meczu
0
Fort gra dzisiaj w rezerwach. Po awans młodzież
1
Felix od 1 minuty na mecz Chorwacja
1
Austria ez brameczka ze Szwajcarami
0
Dawać już ten mecz towarzyski Szwajcaria Austria, bo ile można czytać o tym tenisie
0
@Azi jak matka takie rzeczy gada w wywiadzie to znaczy że jej nie pomaga, dla mnie przy takim hajsie jak zarabia to chore i widać że większość pilkarzy pomaga swoim rodzinom i nie muszą żyć w nędzy
0
@Azi tak bo jakby jej dał 3 k euro miesięcznie to by to odczuł, dla mnie to frajerstwo
0
De Jong zarabia 40 mln i matce żałuje kasy
1
@Barcasub tak jak w Polsce zabili chlopaka paralizatorem bo tez nie wykonywał poleceń
0
@Barcasub bo przechodzi do ataku gdy ten mu zwraca uwage, wiec widocznie wcześniej powodu nie miał
1
@TR3YWAY tego na ziemii mial powód a tego w czapeczce raczej nie
1
@Hosh kiedyś nie było la rambli, były tylko artykuły
1
@Fabik87 w goracych dyskusja @Luciano99
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem, że nikt tu nie siedzi ale wszedłem w artukul o Messim i połowa tych osób tam chyba nigdy nie była na la rambli. Ciekawe czy wiedza że taka podstrona istnieje, bo biorą oczywiste trollerskie posty znanych tu użytkowników na serio
0
Paragwaj Peru kto ogląda?
11
Lahoz
https://x.com/FCBZelo/status/1798777498425282666
20
@Luciano99 z czego 1:50 zajmie picie browara
0
Ansu Fati vs Lewy vs Roque na 9 to będzie zacięta rywalizacja w przyszłym sezonie
5
Wirtz
0
@Aragorn33 jaka polska patologia w tych komentarzach tam
0
@Aragorn33 tak mam wywalone w polityke ostatnio, że nie wiem nawet do czego sa te wybory i po co xd
1
@Luciano99 Ok, ile chłost czy mam odrobić w wulkanizacji?
0
Dobra cofam z tym Nico tam sa podane kwoty brutto, zarabia 10 mln brutto
0
@takisobiektos capology. Nie wiem jak to w kraju Baskow z podatkiem wyglada, ale u nas by tyle musial zarabiac brutto. Wiecej niz taki Vinicius