0

Casado to szef w srodku, dziwne ze taka malo grał

0

Barca B okradziona z karnego

1

Fati, Balde i Julian Araujo na meczu Barcy B xd

0

Guiu z 10 metrow kopie prosto w bramkarza i kradnie asyste Fortowi

0

Jest i Laporta na meczu

0

Fort gra dzisiaj w rezerwach. Po awans młodzież

1

Felix od 1 minuty na mecz Chorwacja


1

Austria ez brameczka ze Szwajcarami

0

Dawać już ten mecz towarzyski Szwajcaria Austria, bo ile można czytać o tym tenisie

0

@Azi jak matka takie rzeczy gada w wywiadzie to znaczy że jej nie pomaga, dla mnie przy takim hajsie jak zarabia to chore i widać że większość pilkarzy pomaga swoim rodzinom i nie muszą żyć w nędzy

0

@Azi tak bo jakby jej dał 3 k euro miesięcznie to by to odczuł, dla mnie to frajerstwo

0

De Jong zarabia 40 mln i matce żałuje kasy


1

@Barcasub tak jak w Polsce zabili chlopaka paralizatorem bo tez nie wykonywał poleceń

0

@Barcasub bo przechodzi do ataku gdy ten mu zwraca uwage, wiec widocznie wcześniej powodu nie miał

1

@TR3YWAY tego na ziemii mial powód a tego w czapeczce raczej nie

1

@Hosh kiedyś nie było la rambli, były tylko artykuły

1

@Fabik87 w goracych dyskusja @Luciano99

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiem, że nikt tu nie siedzi ale wszedłem w artukul o Messim i połowa tych osób tam chyba nigdy nie była na la rambli. Ciekawe czy wiedza że taka podstrona istnieje, bo biorą oczywiste trollerskie posty znanych tu użytkowników na serio

0

Paragwaj Peru kto ogląda?

11

20

@Luciano99 z czego 1:50 zajmie picie browara

0

Ansu Fati vs Lewy vs Roque na 9 to będzie zacięta rywalizacja w przyszłym sezonie

5

Wirtz


0

@Aragorn33 jaka polska patologia w tych komentarzach tam

0

@Aragorn33 tak mam wywalone w polityke ostatnio, że nie wiem nawet do czego sa te wybory i po co xd

1

@Luciano99 Ok, ile chłost czy mam odrobić w wulkanizacji?

0

Dobra cofam z tym Nico tam sa podane kwoty brutto, zarabia 10 mln brutto

0

@takisobiektos capology. Nie wiem jak to w kraju Baskow z podatkiem wyglada, ale u nas by tyle musial zarabiac brutto. Wiecej niz taki Vinicius

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?