0

@Aragorn33 jakby tir sie zatrzymal to drugi wariat z pasa obok mogl jechać. Mialem taką sytuacje z autobusem który mi ustąpił i zasłonil widoczność

1

@Comentateiro tak mnie nauczyliście wy, użytkownicy

1

@JimMorrisonFCB Doceniam takie podejście ale eksperci la bambry mogą sie mylić

2

@JimMorrisonFCB google odcięli? Co wiecej w aplikacji jest opcja meczu bez komentarza

2

Francawirus zaatakował


0

@escarabajo zaraz bana wyłapiesz

1

@Mow_mi_Douglas to przecież Real, chca nas osłabić

0

@Antimadridista_WR to nie konkurencja, bo można być w kilku

1

@Joe_Barbaro tak jest super i dodatek o zombie

0

@michalgajdek Nagroda wzmacnia chęć rywalizacja i przez to zabawa jest lepsza, ale to tylko sugestia. Nikt nie wymaga czegoś drogiego a nawet coś o wartości 10 zł

0

@Ptasior każdy klub ma dlugi, Real też ale chodzi o to byśmy byli w stanie je spłacać i jednocześnie sie wzmacniać i do tego dąży Laporta. Przy okazji remont Camp Nou to też plus

8

Mbappe na temat Euro "Widzimy też naszą grupę, która jest czymś szalonym."
Boi sie potężnej Polskiej myśli i polish Guardioli

1

@Reviven Przynajmniej nas wyciągnął z bankructwa i za to ogromny plus. No i w ostatniej chwili ogarnął sie z Xavim

2

@Arden dokładnie, trenowanie to nie tylko taktyka a na to liczono u Xaviego, chociaż to też nie bylo wybitne u niego. Śmialiśmy sie co sezon z Realu że robią forme na wiosne a potem to sie sprawdzało i najważniejsze mecze wygrywali

0

@Cukson Vini zle, Rahinha poza asysta niewidoczny

1

Endrick zmarnował setke

0

@kaamil1910 Kanada to nie wiem jak dostala 4 od Holandii

0

Brazole jak sie rzucaja do sędziego i z potężnym USA mają problem

0

@Who_you_mam no właśnie i te Copa im nie pójdzie tak myślę. On tam powinien liderować a jest jednym z wielu

0

@tristan87 jedno jak już

0

Vinicius na kadrze to średni zawodnik

1

Pulisic ale przymierzył

2

@semafor dobrze wykonczyl madryciak lepiej niz Vinicius wcześniej

4

Raphinha z asysta

0

@kanver_ tego nie przemyślałem, a tak naprawdę Fati na 9

0

@escarabajo dzięki!

0

@tristan87 better niż Ter Stegen

0

Czy w tym euro fantasy można dołączyć do kilku lig?
@escarabajo i reszta

1

Byłem na nie dla Nico ale zmieniłem zdanie po ostatnim meczu Hiszpanów. Niech go kupią i niech asystuje dla Lamine i Fatiego. I dla Roque zapomnialem ze dla nas gra

0

@Aferzysta w meczach towarzyskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?