1

Brawo Moraciak !!!

0

Yamalowi z Navasem sie lepiej gralo

0

Juz graja na czas lamusy

0

Pedri jakoe ciasteczko dał

0

Dobrze madryciak

2

Jeszcze jest tajna bron na lawce Fermin

2

Ciekawe czy Yamala presja nie zeżre dzisiaj

3

Szpakowski jest lepszy niz byl 10 lat temu, to fenomen

0

Hiszpanio co ty robisz, dawaj Szpaku

2

Vamos barcelońskie mordeczki. Oby Fermin też dostał szanse a Ferran nie

0

Hiszpania spuści wpierdol Chorwacji. Juz na MŚ Chorwacja miała problemy ze strzelaniem goli i jedyny ich pomysl to byly dogrywka i karne

6

@daniel32778 ostatnie MŚ to były, on już ze 3 razy szedl na emeryture

0

W aplikacji tvp sport można rozgrzewke obejrzeć

3

Węgry sobie przypomniały że sa na Euro w 86 minucie

3

@MesQueUnClub96 a Twój ojciec kłamał, że byl dziś w pracy

1

Jakie podanie hahahaaa

1

@lntrowertyk mało gra to nie ma co oglądać

1

@kanver_ bo jacyś specjaliści podawali takie typy na odkrycia Euro

3

Czyli to Aebischer asystowal i strzelał tego fajnego gola. O kimś takim można mówić odkrycie a nie o Yamalu czy Guleru

1

@Kapitan hawk o fuck xd

1

Gówno mecz ale brameczka sztos

0

@MeAndSwan przełącz na angielski, fajnie słychać stadion

2

przemęczmy ten gówniany mecz, później hit na szczęście

1

@Kapitan hawk co powiedział?

0

Węgry póki co to słabizna

0

zajebiście słychać stadion na angielskiej wersji, na tvp słychać tylko komentatorów

0

dziękuję ci tvp za możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej na angielską

1

Klasa podanie Freulera

0

Ten mecz wieje nudą przez ten komentarz, Boras lepszy

0

@FcPortoFan1999 nie aż tyle, troche pograłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?