Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Yamal to najlepszy drybler tego Euro póki co
8
Lukaku to mem hahaa
0
@Encore dzisiaj 2 brameczki
0
@abram3k przesłano raport
1
De Bruyne super piły daje i to tyle z gry Belgii
1
@Reviven Xavi sie nim interesuje
0
Lakaka trzy lata myślał gdzie podać
5
Pamiętam jak tego chińskiego Carasco ludzie chcieli do Barcy
0
Dobry mecz póki co
0
Kurde pusta bramka a w niej 4 obrońców
0
Ładna akcja Belgii
1
@PatrychoO to nie tak że gra dobrze na PO i sobie gra w Realu. On jest najlepszy, lepszy niz Mbappe, Messi
0
Najlepszy pilkarz świata
2
Bramkarz tego by nie wybronił co wy gadacie, a Ter Stegen by nawet nie skoczyl do piłki
0
Chyba najlepszy gol do tej pory ale to darcie japy, nawet jak Real strzela to tak sie nie drze
0
Obstawiam, że z tych słabszych zespołów Turcja może namieszać. Ten cały Guler tą repre wnosi na wyższy poziom a przynajmniej tak to wyglądało w meczu z nami
0
@PatrykBarca tam gra Dovbyk więc ma kto strzelać
1
@sevs nie wydaj na głupoty, za 5 zl można se rzycie ułożyć
1
Zagrali kupe i jacy podjarani
5
Najlepsza akcja Anglii w tym meczu: brak klękania przed 1 gwizdkiem
2
Bellingham oddal pilke i dlaczego nie biegl za akcją tylko stoi?
2
@FcPortoFan1999 na 1:0 xD
8
0 taktyki w tej Anglii, kibic Barcy to potrafi rozpoznać
1
Where Palmer, pkt sie same nie nabiją
1
Albo mecz Francja Anglia i Bellingham bijący sie z Mbappe xD
2
Hiszpania ich bez mydla zrobi, dajcie taki mecz xD
5
Wyobrażacie sobie jaki by Yamal zebral hejt jakby tak lezal co chwile, a 16 latek sie mocniej trzyma na nogach niz kandydat do ZP
6
Już symulka ja pierdole jak tak można sie klasc jak szmata przy kazdym kontakcie
1
@Zip a w Barcy nie bylo takiej drabinki przez pensje Messiego? Myslicie ze milionerowi nie zalezy by miec wiecej milionow?
3
Ja mysle ze tam w Realu na lini Mbappe Bellingham zaiskrzy, młodemu juz sodówa odbija i nawet o kase może być kłótnia