1

@Emhyr nie ma tak jak i Francja, ktora bazuje na Mbappe

1

@sevs ostatni prawdziwi na la rambli

6

Laskowski sezonowiec kiedyś byl za Barcą

2

Belingham jakby sie nie wywalil to mogl tam strzlic na 2

0

Gra Polski dzisiaj byla ladniejsza niz Angli, tyle właśnie znaczy trener

1

Bellicham jest bardziej chamski niz Gavi

11

Belingham gwiazdorzy po raz pierwszy

1

Beli kolejna symulka, piękny jest

1

Anglia ma top pilkarzy ale nie jest zgrana jak np Hiszpania

0

@Emhyr to nie ty sie rzucales ze po 10 minutach oceniłem mecz Francji?hipoktyzja lvl hard

2

Poszedl jak dzik w szyszki

0

Przynajmniej mam go na kapitanie w fantasy xd

1

@Rust_Cohle Nie, bo lubi sie wywalać bez powodu i szukać faulu. Dotkniesz palcem i leży

2

Bellingham każdy kontakt fizyczny to upadek u niego

0

jaki jest plus oglądania Euro w aplikacji? Nie ma zafajdanych reklam

0

@against_modern_football i wszystko jasne, dzięki za tak szczegółowe rady

0

@graco14 tak byly ładne bramki a potem długo nic

0

Na razie pada dużo goli na Euro, ale nie sa to jakieś piękne bramki

0

@Muevertigo spoko do ogladania ok, ale do gier byś odczuł niewystarczajaco płynność. Ilosc hz to maksymalna ilosc fps jaką moze wyświetlać

0

@against_modern_football dzięki już tak sobie popsulem, że juz nie odrobie bo i Pedriego zdjąlem wczoraj z 5 pkt XD a jak jest z kapitanem możesz zmieniać co kolejke?

0

@against_modern_football dzięki za wyjaśnienie, pierwszy raz w to gram, nie znając zasad

2

Tymczasem Słoweńcy

0

@against_modern_football tal po meczu i ma skreslone punkty ale byly normalnie naliczone do meczu Hiszpanii

0

@against_modern_football ale zliczylo mi pierwszyego dnia za Wirtza a potem odjelo, a teraz mam 18 za mecz Hiszpanii a powinno byc 28

0

@Muevertigo nie będziesz mial nawet 60 fps w grze, slabo

0

Lewandowska w EA FC


0

Jak to jest z tym fantasy, dlaczego nie naliczyło mi punktów za zawodnika którego zdjąłem na ławke po meczu? Ktos to ogarnia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Holandia wygrala z Kanadą 4:0, Francja 0:0 z Kanada i wygladala na ich tle gorzej.
Holandia > Francja. My już ich zdominowalismy na najgorszym naszym mundialu od lat w Katarze xddd

7

Szkoda, zasluzylismy na remis, ale i ta szacun za tą grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?