Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr nie ma tak jak i Francja, ktora bazuje na Mbappe
1
@sevs ostatni prawdziwi na la rambli
6
Laskowski sezonowiec kiedyś byl za Barcą
2
Belingham jakby sie nie wywalil to mogl tam strzlic na 2
0
Gra Polski dzisiaj byla ladniejsza niz Angli, tyle właśnie znaczy trener
1
Bellicham jest bardziej chamski niz Gavi
11
Belingham gwiazdorzy po raz pierwszy
1
Beli kolejna symulka, piękny jest
1
Anglia ma top pilkarzy ale nie jest zgrana jak np Hiszpania
0
@Emhyr to nie ty sie rzucales ze po 10 minutach oceniłem mecz Francji?hipoktyzja lvl hard
2
Poszedl jak dzik w szyszki
0
Przynajmniej mam go na kapitanie w fantasy xd
1
@Rust_Cohle Nie, bo lubi sie wywalać bez powodu i szukać faulu. Dotkniesz palcem i leży
2
Bellingham każdy kontakt fizyczny to upadek u niego
0
jaki jest plus oglądania Euro w aplikacji? Nie ma zafajdanych reklam
0
@against_modern_football i wszystko jasne, dzięki za tak szczegółowe rady
0
@graco14 tak byly ładne bramki a potem długo nic
0
Na razie pada dużo goli na Euro, ale nie sa to jakieś piękne bramki
0
@Muevertigo spoko do ogladania ok, ale do gier byś odczuł niewystarczajaco płynność. Ilosc hz to maksymalna ilosc fps jaką moze wyświetlać
0
@against_modern_football dzięki już tak sobie popsulem, że juz nie odrobie bo i Pedriego zdjąlem wczoraj z 5 pkt XD a jak jest z kapitanem możesz zmieniać co kolejke?
0
@against_modern_football dzięki za wyjaśnienie, pierwszy raz w to gram, nie znając zasad
2
Tymczasem Słoweńcy
0
@against_modern_football tal po meczu i ma skreslone punkty ale byly normalnie naliczone do meczu Hiszpanii
0
@against_modern_football ale zliczylo mi pierwszyego dnia za Wirtza a potem odjelo, a teraz mam 18 za mecz Hiszpanii a powinno byc 28
0
@Muevertigo nie będziesz mial nawet 60 fps w grze, slabo
0
Lewandowska w EA FC
0
Jak to jest z tym fantasy, dlaczego nie naliczyło mi punktów za zawodnika którego zdjąłem na ławke po meczu? Ktos to ogarnia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Holandia wygrala z Kanadą 4:0, Francja 0:0 z Kanada i wygladala na ich tle gorzej.
Holandia > Francja. My już ich zdominowalismy na najgorszym naszym mundialu od lat w Katarze xddd
7
Szkoda, zasluzylismy na remis, ale i ta szacun za tą grę