0

@FcPortoFan1999 grałem w to w gimnazjum xd

1

jak ten Laskowski sie popsuł, zamiast sie skupić na tym co na boisku to gada o wszystkim innym

0

@Messibestplayerintheworld @sen taki odmóżdżacz wstyd mówić
@Rust_Cohle nie wiem o co chodzi

3

@TaleOfUs Holandia

0

pograłem w gierke by ten czas do meczów minął i kurde jak mnie to zmęczyło psychicznie xD gry to zło

10

Wczoraj La Masia zezłomowała ich, obejrzalem ten meczyk. Krótki bo krótki, ale różnice w technice tych dzieciaków były kolosalne. Synowie Messiego lepiej by sie rozwijali w szkółce Barcelony i takie są fakty

2

@RoberDzik Wirtz jakbym miał wybierać do nas, ale talenty mają obaj

0

@tbas mial asyste w ostatnim meczu xd

0

@Emhyr uprzedziłeś mnie wiec kasuje. Gdzie jest Vinicius złota piłka?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 tylko 10, ale miałem jednego piłkarza z tego meczu

0

@Joe_Barbaro Chorwaci mieli problem ze strzelaniem goli już na MŚ. Ciekawe jak teraz

2

Ale nuda ten kanał sportowy sie zrobił

0

@Joe_Barbaro ahaaa

0

@Foro dlaczego dopiero wieczorem?

0

@Messibestplayerintheworld Messiemu też nie szlo w reprze więc może kiedyś sie ogarnie, ale on nie jest liderem w reprezentacji i nie pokazuje nic. Juz ten Rodrygo robi więcej

3

@Messibestplayerintheworld czy sklamal? Ostatnio nawet USA fajniej gralo od nich, brazole to frustraci którzy grają w kości. Vinicius za to co tam pokazuje też nie powinien byc kandydatem na najlepszego piłkarza świata

0

@erix10 spotify

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Argentyna gra o 2:00

8

Mówcie co chcecie ale organizacja takich imprez w tvp to jest top

0

Gündo sie pewnie wreszcie czuje jak ktoś po tych kompromitacjach z Barcą

0

Euro i MŚ zupełnie inny poziom niz pilka klubowa

0

Jutro meczyki od 15 na start barcelonska Hiszpania, Euro to zajebista sprawa

0

@MesQueUnClub96 Pedri sie rozkręca

1

Fajny ten Wirtz ale to taki odpowiednik Pedriego

1

@Rust_Cohle kurde ja dalem na Szkocje xD glupota

1

Wirtzik siadł w fantasy

0

@tbas grają u siebie to dodatkowy kop

0

@Rust_Cohle minusem jest ich wiek czy dadza rade zasuwać 90 minut? Szkocja to szybki i fizyczny zespół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?