Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 grałem w to w gimnazjum xd
1
jak ten Laskowski sie popsuł, zamiast sie skupić na tym co na boisku to gada o wszystkim innym
0
@Messibestplayerintheworld @sen taki odmóżdżacz wstyd mówić
@Rust_Cohle nie wiem o co chodzi
3
@TaleOfUs Holandia
0
pograłem w gierke by ten czas do meczów minął i kurde jak mnie to zmęczyło psychicznie xD gry to zło
10
Wczoraj La Masia zezłomowała ich, obejrzalem ten meczyk. Krótki bo krótki, ale różnice w technice tych dzieciaków były kolosalne. Synowie Messiego lepiej by sie rozwijali w szkółce Barcelony i takie są fakty
2
@RoberDzik Wirtz jakbym miał wybierać do nas, ale talenty mają obaj
0
@tbas mial asyste w ostatnim meczu xd
0
@Emhyr uprzedziłeś mnie wiec kasuje. Gdzie jest Vinicius złota piłka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 tylko 10, ale miałem jednego piłkarza z tego meczu
0
@Joe_Barbaro Chorwaci mieli problem ze strzelaniem goli już na MŚ. Ciekawe jak teraz
2
Ale nuda ten kanał sportowy sie zrobił
0
@Joe_Barbaro ahaaa
0
@Foro dlaczego dopiero wieczorem?
0
@Messibestplayerintheworld Messiemu też nie szlo w reprze więc może kiedyś sie ogarnie, ale on nie jest liderem w reprezentacji i nie pokazuje nic. Juz ten Rodrygo robi więcej
3
@Messibestplayerintheworld czy sklamal? Ostatnio nawet USA fajniej gralo od nich, brazole to frustraci którzy grają w kości. Vinicius za to co tam pokazuje też nie powinien byc kandydatem na najlepszego piłkarza świata
0
@erix10 spotify
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Argentyna gra o 2:00
8
Mówcie co chcecie ale organizacja takich imprez w tvp to jest top
0
Gündo sie pewnie wreszcie czuje jak ktoś po tych kompromitacjach z Barcą
0
Euro i MŚ zupełnie inny poziom niz pilka klubowa
0
Jutro meczyki od 15 na start barcelonska Hiszpania, Euro to zajebista sprawa
0
@MesQueUnClub96 Pedri sie rozkręca
1
Fajny ten Wirtz ale to taki odpowiednik Pedriego
1
@Rust_Cohle kurde ja dalem na Szkocje xD glupota
1
Wirtzik siadł w fantasy
0
@tbas grają u siebie to dodatkowy kop
0
@Rust_Cohle minusem jest ich wiek czy dadza rade zasuwać 90 minut? Szkocja to szybki i fizyczny zespół