0

Romero podal, że Nico chcialby do Barcy

0

@Bartas7VeB no i gitara

0

Do tej pory w Realu ten Guler tylko strzelał ale dzisiaj sie wyróżnia

5

Szczęsny Gigachad bramkarz

0

Może Krychowiaka dowołać, na fałszywą dziewiątkę będzie w sam raz

1

I ludzie mówią żeby nie zmieniać trenera bo wszystko musi sie zgrać, a przychodzi Probierz i robi robote w pare spotkań. Tak samo Flick zrobi robote a nie czekać 2 lata

1

Przewalone kontuzja przed Euro

2

Klara Lewandowska już umie hymn, brawo Lewy

0

@JanneAhonen ona mi jakoś nie pasuje na eksperta do sportu, zwłaszcza piłki nożnej

0

Güler na ławce od początku a szkoda

3

@MesQueUnClub96 Ta co Hajto dał jej kwiaty

0

Baba z polsatu w tvp sport

0

@Khajio niedługo przez te gadanie będą go na ulicy atakować

4

"Vinícius: Nie jestem ofiarą, ale dręczycielem rasistów"
źródło: taka strona o Realu

0

@Jersi1 madryciarze gadają co chwila
@JohnA tak samo jak łatwiej strzelac w Realu niz w Barcy

7

Yamal ostatnio dwie asysty, piękny mecz zagrał, a ciekawe co dzisiaj LEPSZY Guler pokaże z Polską

2

@Sysia11 na pewno do bycia najprzyjemniejszym do oglądania, ma taka lekkość w grze

1

trochę to zabawne, że Koeman ściągał Holendrów, Xavi Hiszpanów a teraz Flick Niemców chce

0

@Crashynski
zwycięzca - Hiszpania
największe rozczarowanie - Francja
najlepszy strzelec - Mbappe
czarny koń - Holandia
czy Polska wyjdzie z grupy? - Tak

0

@Ronad10 Barca Guardioli a City Guardioli to przepaść. Dlaczego? Bo nie ma magików w zespole a co najwyżej dobrych pilkarzy. Ja na meczach City sie nudze

1

@fart chodzi o zmęczenie sezonem. Ancelotti ostatnio mówił że to zabijanie zawodników

2

Dzięki Perez, teraz starczy na tego Nico


0

@doc szkoda, bo chłopak jest bardzo dobry

0

Gra ktoś w EA FC z modami?

0

Wróci jako prezydent klubu. Pep to geniusz, ale szczerze to styl City mi się nie podoba więc ta informacja aż tak nie boli.

2

@macio_944 właśnie tak oglądałem pół na pół, a la bamba zawalona polityką myślałem, że o meczu będzie dyskusja

0

Ten De Paul przez te włosy wygląda jak Maradona z daleka

1

@macio_944 czekamy właśnie

1

@marcin62 Anka sie ociera a ten nawet nie musnął

0

@FcPortoFan1999 oceniam obecna forme a nie sprzed pół
roku. Przecież w tej Francji już połowa skladu to dziadki. Dzisiejszy mecz zagrali gorzej niz Polska z Ukraina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?