Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Romero podal, że Nico chcialby do Barcy
0
@Bartas7VeB no i gitara
0
Do tej pory w Realu ten Guler tylko strzelał ale dzisiaj sie wyróżnia
5
Szczęsny Gigachad bramkarz
0
Może Krychowiaka dowołać, na fałszywą dziewiątkę będzie w sam raz
1
I ludzie mówią żeby nie zmieniać trenera bo wszystko musi sie zgrać, a przychodzi Probierz i robi robote w pare spotkań. Tak samo Flick zrobi robote a nie czekać 2 lata
1
Przewalone kontuzja przed Euro
2
Klara Lewandowska już umie hymn, brawo Lewy
0
@JanneAhonen ona mi jakoś nie pasuje na eksperta do sportu, zwłaszcza piłki nożnej
0
Güler na ławce od początku a szkoda
3
@MesQueUnClub96 Ta co Hajto dał jej kwiaty
0
Baba z polsatu w tvp sport
0
@Khajio niedługo przez te gadanie będą go na ulicy atakować
4
"Vinícius: Nie jestem ofiarą, ale dręczycielem rasistów"
źródło: taka strona o Realu
0
@Jersi1 madryciarze gadają co chwila
@JohnA tak samo jak łatwiej strzelac w Realu niz w Barcy
7
Yamal ostatnio dwie asysty, piękny mecz zagrał, a ciekawe co dzisiaj LEPSZY Guler pokaże z Polską
2
@Sysia11 na pewno do bycia najprzyjemniejszym do oglądania, ma taka lekkość w grze
1
trochę to zabawne, że Koeman ściągał Holendrów, Xavi Hiszpanów a teraz Flick Niemców chce
0
@Crashynski
zwycięzca - Hiszpania
największe rozczarowanie - Francja
najlepszy strzelec - Mbappe
czarny koń - Holandia
czy Polska wyjdzie z grupy? - Tak
0
@Ronad10 Barca Guardioli a City Guardioli to przepaść. Dlaczego? Bo nie ma magików w zespole a co najwyżej dobrych pilkarzy. Ja na meczach City sie nudze
1
@fart chodzi o zmęczenie sezonem. Ancelotti ostatnio mówił że to zabijanie zawodników
2
Dzięki Perez, teraz starczy na tego Nico
0
@doc szkoda, bo chłopak jest bardzo dobry
0
Gra ktoś w EA FC z modami?
0
Wróci jako prezydent klubu. Pep to geniusz, ale szczerze to styl City mi się nie podoba więc ta informacja aż tak nie boli.
2
@macio_944 właśnie tak oglądałem pół na pół, a la bamba zawalona polityką myślałem, że o meczu będzie dyskusja
0
Ten De Paul przez te włosy wygląda jak Maradona z daleka
1
@macio_944 czekamy właśnie
1
@marcin62 Anka sie ociera a ten nawet nie musnął
0
@FcPortoFan1999 oceniam obecna forme a nie sprzed pół
roku. Przecież w tej Francji już połowa skladu to dziadki. Dzisiejszy mecz zagrali gorzej niz Polska z Ukraina