2

w aplikacji tvp sport jest nawet opcja meczów bez komentarza lub z komentarzem angielskim jak kogoś interesuje

0

Probierz pewny siebie


1

Te gadanie w tvp, że Francja mogłaby drugi skład wystawic i być mocna, no ciekawe kogo xD bez Mbappe są przeciętni

0

@PizzerMan trzeba ponabijać bo top 3 dyskusji ma sporo komentarzy

0

@VegetaPolska wiem ale w polsacie byla jak reszta tych ekspertow

0

@Xaviball zawsze musi być

0

Ta Chylewska z polsatu jak przeszla do tvp to od razu nie ma kija w dupie

0

@PizzerMan dyskusje gorąca daja komentarze, zdrówka

1

@Emhyr bo ten co od nas tam poszedł jest cienki jak sik

1

@Radioactive9705 kosa z całym światem xdd śmiechłem

0

0

@TaleOfUs dlatego go hejtuja bo pan złota pilka nie umie grac dla repry

5

Jeszcze 3 godzinki do meczu, dawno takeij ekscytacji noe czułem na myśl o meczu xd

0

@Foro no właśnie nigdzie nie dostanie takiego szkolenia jak w Barcy

1

@PatrychoO te dzieciaki może i by mogly byc dobre ale traca lata w ktorych moglyby być w La masii

17

Brazylijska prasa uderza w Viniciusa, otrzymal hejt za swoje wystepy w Brazylii

0

Lepszy od Ferrana

1

dzieciaki z Barcy juz 4:0 przeciwko synom Messiego i Suareza xD przepaść.
5:0 szybko idzie

0

Dzieciaki z Barcy juz 2:0 z dzieciakami z Miami, 10 minuta. Juz 3:0

1

@Emhyr może to są odkrycia dla niedzielnych kibiców. Odkrycie to będzie jak jakiś Sebić albo inny będzie gral w piłkę jak pan piłkarz

0

@Emhyr przecież tam każdy z tych odkryć jest już znany, odkrycie to ktoś o kim mało kto wie

1

@John_Doe Może sie wkręcisz podczas? Ja aż tak długo piłka w pełnym wymiarze sie nie interesuje i moje pierwsze Euro to 2012 gdzie obejrzałem każdy mecz, chociaż pamiętam tez Hiszpanie 2008 i fenomenalnego Ville i jakieś inne mecze. Od Euro 12 staram sie oglądać każdy mecz na takiej imprezie, chociaż nie zawsze sie da. Np MŚ w Afryce czy Rosji prawie w ogóle nie oglądałem i wtedy ten klimat dla mnie straciło

4

@John_Doe Ja bardzo czekam i się jaram. Nie tyle na Polske ale też ogólnie inne mecze.

1

Łapcie przeróbke Ferrana
https://streamable.com/5972px

0

@semafor aż m wpadl pomysl na przeróbke

0

Brać ziomeczka 4 mln klauzula


1

@MesQueUnClub_87 Dembele ma slaba skuteczność a Yamal coś wyczaruje raczej, zawsze moze strzelic lub asystowac Dembele raczej nie strzeli, ale zobaczymy

4

@FcPortoFan1999 dla mnie powinien zostać

0

@FcPortoFan1999 Porto go chce wypożyczyć

1

@MesQueUnClub_87 5 pilkarzy mamy tych samych. Ja wiem ale chodzi o zabawę. Na pw ci wyślę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?