Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 haha, nie można zdradzac bo możesz zgapić
0
@abram3k nie musi sie zgadzać
0
@blakkudium najlepsze, że dzisiaj pisali że nie beda sie licytować i chca Yoro za darmo xd
2
@MesQueUnClub_87 chyba na kolejkę, po kolejce sa transfery i zmiany możesz robic z tego co tam ulepisz codziennie
2
@MesQueUnClub_87 https://www.fcbarca.com/118710-fantasy-uefa-z-fcbarcacom-podsumowujemy-lige-mistrzow-i-ruszamy-z-euro.html
Jeszcze jest liga @escarabajo można byc w dwóch
0
@Redakcja ten post o Euro Fantasy można przypiąć gdzieś? Bo nie wszyscy jeszcze dołączyli a są chętni
1
@Rust_Cohle tam jest tez kod do typera wyników
https://www.fcbarca.com/118710-fantasy-uefa-z-fcbarcacom-podsumowujemy-lige-mistrzow-i-ruszamy-z-euro.html
0
@takisobiektos pucharów już ma
0
Nacho blisko odejścia do Arabii
rm.pl
1
@Rust_Cohle i do tej i do oficjalnej fcbarca możesz
0
Koko euro spoko
0
@Rust_Cohle jak jesteś taki ekspert za jakiego sie uważasz to dołącz do fantasy
6
PSG z nim, Mbappe, Bracola nie umiało wygrać LM. Dlaczego mają wygrać Euro?
Druga sprawa fajne plucie na Xaviego, który sie tak podlizywał Dembele
0
@Barca_bwo niestety nie ma nic lepszego
0
Za chwile rewanż polfinalu barazow do la liga, Espanyol - Gijon, leci na canal +
1
@Kinginiesta "Mechanik" nie wiem na jakiej platformie to jest niestety
1
@RoberDzik A myśleliśmy, że trzeba tylko losowo klikać "ban" i "usuń"
2
@RoberDzik Sprytna reklama aby wziąć udzial w ankiecie. Tylko to trzeba usiąść na spokojnie..
31
Kozak, i ten drybling Lamala
0
Jest jakiś zespół któremu najmniej kibicujecie na Euro, chcielibyście żeby dali dupy?
26
Fati niech ruszy dupe i weźmie przykład, bo wstyd
1
@Joe_Barbaro Yamal
1
@HypeR jaki Lewy, Roque będzie grał na 9
1
@don'T.R.I.P.e ja z google
4
No i co Mbappe sie boi, Hiszpania sie boi, coś jest w tej Probierzówce
0
@Cvzx nie, w trakcie jest
0
@Arden co za news, każdy to wie od dawna
3
@Szklaner wspaniała bajka, całe podwórko zapraszalismy na Króla Lwa na video xd
0
@Aragorn33 ogólnie przestroga jest taka żeby taki pojazd przepuszcać i poczekać, nie wlazić nawet jak masz pierwszeństwo a on ci ustapi, debil inny może wyprzedzać
1
@adi7adi8 ja nigdy nie wejde na pasy drugi raz gdy taki pojazd mi zasłania, zza autobusu wylecial wariat jadacy 80 na h, miałem farta ze sie zatrzymałem