Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Francja jest gorsza od Holandii, jedyny ich plus to Mbappe
0
@FcPortoFan1999 będzie problem bo nawet z gówno podania zrobil użytek swoją szybkością
0
Czy mozna sie już śmiać czy po 90 minucie to za wcześnie?
0
Mbappe jest dla tej Francji liderem, takiego uja grali 70 minut, a jak wszedl to zaczęli sie tam ruszać, skubaniec ma moc samą obecnością na boisku
0
Francja męczy bułe, Hiszpania póki co sto razy fajniej gra
0
Facet sfaulował babe, co za mecz xddd
0
Czech na bramce okiwał babe XD
0
Na wiadomej stronie jest transmisja z meczu Angkia vs cos tam i sa mieszane płciowo sklady
1
@Fake69 @pioz123 dwa dzbany jeden fan Xaviego wuefisty, a drugi de jondżka lenia
1
Casado z miejsca grałby lepiej od tego najemnika. Posadzić na ławce niech nie gra
0
@FLYP za to kopanie w meczu i ryzyko kontuzji
2
Szkółka Realu jest tak zajebista, że odrzucili Mbappe w wieku 13 lat XDD
co ja czytam
0
Epanyol gra w barażach z Gijonem, czyli nasi rywale moga wrócić do la liga
4
@Aragorn33 jeden z naszych najlepszych piłkarzy a ludzie chcieli go sprzedawać.
1
Nudny ten skład Brazylii aż sie nie chce oglądać za bardzo
1
@Adran360 ogólnie często Brazylijczycy szaleją, a Meksykanie pewnie pdoobnie
1
@Adran360 ciekawe czy będą zadymy
2
Casado to będzie perełka następnego sezonu, bardzo mi zaimponował wczoraj. Spokój jakby grał od lat na najwyzszym poziomie. To byl 3 ligowiec ale chodzi o to jak rozgrywał mądrze. Ja w nim nie widze śpd a takiego kreatora gry. Nawet ustawionego głębiej niż Pedri bo on sie pcha do przodu.
0
@icmmii to mógł wpisać specjalna klauzule dla Barcy, wiedział jaką mamy sytuacje. Nikt nie każe mu klękać ale jak chcesz grać dla nas to tez cos powinieneś poświęcić
1
@Lucyfffer to niech sobie kocha a tym samym wykluczyl sie z bycia w Barcy o naszej sytuacji każdy głupi wie. Athletic nie potrzebuje tyle kasy bo nie kupuje
1
@matirix20 zajebiscie, kręcił, mądrze grał, nie mial strat, coś tam w odbiorze popracował. Mega przyjemnie wyglądał
3
@Pedri16Future I niech nie będzie głośno, lepiej niech go nie spalą psychicznie i niech mu sodówa nie uderzy
2
@Gaucho to niech sobie tam siedzi mogl przedłużyć z klauzula 20 mln a nie 60
2
ból dupy na kafejce o mecz Hiszpanów hahaaa
1
@takisobiektos błąd ale mieli awans już
1
@takisobiektos dobra on zerwal jak juz sie zakwalifikowali
1
@Gaucho glupotą bylo jego przedłużenie umowy
1
De la fuente chyba wyciagnal wnioski i zmienia naszych mlodych jak nie potrzeba by tyle grali. Gaviego mecz towarzyski wykończył
22
Yamal dostał aplauz przy zejściu
2
Carvajal sabotuje i pilki zabiera Yamalowi, co za dziad madrycki