0

@FcPortoFan1999 Francja jest gorsza od Holandii, jedyny ich plus to Mbappe

0

@FcPortoFan1999 będzie problem bo nawet z gówno podania zrobil użytek swoją szybkością

0

Czy mozna sie już śmiać czy po 90 minucie to za wcześnie?

0

Mbappe jest dla tej Francji liderem, takiego uja grali 70 minut, a jak wszedl to zaczęli sie tam ruszać, skubaniec ma moc samą obecnością na boisku

0

Francja męczy bułe, Hiszpania póki co sto razy fajniej gra

0

Facet sfaulował babe, co za mecz xddd

0

Czech na bramce okiwał babe XD

0

Na wiadomej stronie jest transmisja z meczu Angkia vs cos tam i sa mieszane płciowo sklady

1

@Fake69 @pioz123 dwa dzbany jeden fan Xaviego wuefisty, a drugi de jondżka lenia

1

Casado z miejsca grałby lepiej od tego najemnika. Posadzić na ławce niech nie gra

0

@FLYP za to kopanie w meczu i ryzyko kontuzji

2

Szkółka Realu jest tak zajebista, że odrzucili Mbappe w wieku 13 lat XDD
co ja czytam

0

Epanyol gra w barażach z Gijonem, czyli nasi rywale moga wrócić do la liga

4

@Aragorn33 jeden z naszych najlepszych piłkarzy a ludzie chcieli go sprzedawać.

1

Nudny ten skład Brazylii aż sie nie chce oglądać za bardzo

1

@Adran360 ogólnie często Brazylijczycy szaleją, a Meksykanie pewnie pdoobnie

1

@Adran360 ciekawe czy będą zadymy

2

Casado to będzie perełka następnego sezonu, bardzo mi zaimponował wczoraj. Spokój jakby grał od lat na najwyzszym poziomie. To byl 3 ligowiec ale chodzi o to jak rozgrywał mądrze. Ja w nim nie widze śpd a takiego kreatora gry. Nawet ustawionego głębiej niż Pedri bo on sie pcha do przodu.


0

@icmmii to mógł wpisać specjalna klauzule dla Barcy, wiedział jaką mamy sytuacje. Nikt nie każe mu klękać ale jak chcesz grać dla nas to tez cos powinieneś poświęcić

1

@Lucyfffer to niech sobie kocha a tym samym wykluczyl sie z bycia w Barcy o naszej sytuacji każdy głupi wie. Athletic nie potrzebuje tyle kasy bo nie kupuje

1

@matirix20 zajebiscie, kręcił, mądrze grał, nie mial strat, coś tam w odbiorze popracował. Mega przyjemnie wyglądał

3

@Pedri16Future I niech nie będzie głośno, lepiej niech go nie spalą psychicznie i niech mu sodówa nie uderzy

2

@Gaucho to niech sobie tam siedzi mogl przedłużyć z klauzula 20 mln a nie 60

2

ból dupy na kafejce o mecz Hiszpanów hahaaa

1

@takisobiektos błąd ale mieli awans już

1

@takisobiektos dobra on zerwal jak juz sie zakwalifikowali

1

@Gaucho glupotą bylo jego przedłużenie umowy

1

De la fuente chyba wyciagnal wnioski i zmienia naszych mlodych jak nie potrzeba by tyle grali. Gaviego mecz towarzyski wykończył

22

Yamal dostał aplauz przy zejściu

2

Carvajal sabotuje i pilki zabiera Yamalowi, co za dziad madrycki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?